BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 2 miesiąc temu #316492 przez Olga
Hej mamusie.

My dzisiaj jak nigdy z córkami do 9.30 pospałyśmy,nawet młodsza nie mogła się przebudzić,a ona ranny ptaszek jest.Teraz wyprawiłam je do taty,w niedzielę dopiero wrócą-cisza i spokój przez prawie cztery dni,tylko co ja bez nich będę robiła?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316500 przez Kamyczka
Olga napisał:

Hej mamusie.

My dzisiaj jak nigdy z córkami do 9.30 pospałyśmy,nawet młodsza nie mogła się przebudzić,a ona ranny ptaszek jest.Teraz wyprawiłam je do taty,w niedzielę dopiero wrócą-cisza i spokój przez prawie cztery dni,tylko co ja bez nich będę robiła?


Olga, jak to co?Zrelaksuj się.Zrób sobie pachnącą kąpiel, spotkaj się z koleżankami, itp. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316518 przez Olga
Pewnie tak zrobie,tylko i tak będę bardzo tęsknić za nimi.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316522 przez Kamyczka
Olga napisał:

Pewnie tak zrobie,tylko i tak będę bardzo tęsknić za nimi.


Olga, to zrozumiałe, ale musisz też pamiętać o relaksie dla siebie i synusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316685 przez mloda_mamuska
Dziewczyny mojego męża koledze w nocy urodziło się dziecko. i ta matka tego dziecka leży pod dwiema kroplówkami i bedzie miala przetaczana krew,bo bardzo duzo stracila. Jak to jestze jak dziewczyna jest szczupla to zawsze pozniej ma kroplowki podlączone?


a moja mama ma sklepy takie boxy na duej hali ogólnospozwcze,z warzywami i miesem...

i dzisiaj mialam juz wychodzic do domku i jakas mloda babka przyszla z fajnym wózkiem.. i strasznie niegrzecznym dzieckiem..mały kolo 2 latek miał... a taki nieznośny.. wyszedł z wózka i zaczął wszystkimi owocami po sklepie rzucać.. a matka tylko po cichu powiedziała:hubert nie wolno........ Jakas masakra.. ja wzielabym dziecko zapakwoala do wózka,zeby komus na sklepie takiego balaganu nie robilo i nie niszczyło towaru..a ona nic.widziala jak ten mały tak rozrabia i go olewala..a on jeszcze rzucając gruszkami krzyczał mamo patrz! ... nie znosze czegos takiego... trzeba pilnowac swojego dziecka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316691 przez Kamyczka
mloda_mamuska napisał:

Dziewczyny mojego męża koledze w nocy urodziło się dziecko. i ta matka tego dziecka leży pod dwiema kroplówkami i bedzie miala przetaczana krew,bo bardzo duzo stracila. Jak to jestze jak dziewczyna jest szczupla to zawsze pozniej ma kroplowki podlączone?

Młoda mamuśka, ja pierwsze słyszę o przetaczaniu krwi szczupłej dziewczynie i że waga ma na to taki wpływ-chyba raczej to zależy od stanu zdrowia, myślisz,że to kwestia wagi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316699 przez Kamyczka
mloda_mamuska napisał:

a moja mama ma sklepy takie boxy na duej hali ogólnospozwcze,z warzywami i miesem...

i dzisiaj mialam juz wychodzic do domku i jakas mloda babka przyszla z fajnym wózkiem.. i strasznie niegrzecznym dzieckiem..mały kolo 2 latek miał... a taki nieznośny.. wyszedł z wózka i zaczął wszystkimi owocami po sklepie rzucać.. a matka tylko po cichu powiedziała:hubert nie wolno........ Jakas masakra.. ja wzielabym dziecko zapakwoala do wózka,zeby komus na sklepie takiego balaganu nie robilo i nie niszczyło towaru..a ona nic.widziala jak ten mały tak rozrabia i go olewala..a on jeszcze rzucając gruszkami krzyczał mamo patrz! ... nie znosze czegos takiego... trzeba pilnowac swojego dziecka..

Młoda mamuska, wiesz to chyba wynik zupełnie "bezstresowego" wychowania....każda skrajność jest zła,ale trudno jest znaleźć "złoty środek"...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316730 przez mloda_mamuska
Kamyczka nie wiem własnie czy to od wagi zależy. Ona chyba dlatego,ze bardzo dużo krwi straciła ;)

a co do malych dzieci to masz racje skarjnosc jest zła.ale nie mozna pozwalac na wszystko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316752 przez Majowka
dziewczyny, musze sie Wam pochwalic moim brzusiem posniadaniowym :laugh:
nie wiem, co go tak wydelo, ale oby tak zostalo :laugh: To juz 15 tydzien!!!! Yeeeeee :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316762 przez Kamyczka
Majowka napisał:

dziewczyny, musze sie Wam pochwalic moim brzusiem posniadaniowym :laugh:
nie wiem, co go tak wydelo, ale oby tak zostalo :laugh: To juz 15 tydzien!!!! Yeeeeee :woohoo:


Majówka, Ty piękna dziewczyna jestes!!!i ładny masz ten brzusio, okręglutki i chyba nawet większy niż ja,ale pewnie dlatego,że szczuplejsza jestes :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316768 przez Majowka
hehe, dziekuje Kamyczka :kiss:
tez sie zdziwilam, co on taki wydety, bo wczoraj wieczorkiem to nie mialam co gosciom pokazywac, jakies fazy musza byc...
u mnie po najedzeniu sie zawsze troszke sie zaokragla :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316769 przez Kamyczka
Majowka napisał:

hehe, dziekuje Kamyczka :kiss:
tez sie zdziwilam, co on taki wydety, bo wczoraj wieczorkiem to nie mialam co gosciom pokazywac, jakies fazy musza byc...
u mnie po najedzeniu sie zawsze troszke sie zaokragla :laugh:

Ja to już bym chciała mieć taki konkretny brzuszek,żeby wszyscy widzieli,że w ciąży jestem,a nie że przytyłam :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316797 przez Olga
Majowka śliczny brzusio,ale w porównaniu z moim to malutki,w pierwszej ciąży też taki miałam,a teraz to taki był w 2-3 mies.

m m to jest na bank bezstresowe wychowanie,też nie lubię czegoś takiego,wtedy denerwują mnie i takie dzieci,a jeszcze więcej matki.Nie jestem absolutnie za biciem-nawet za klapsem,ale jest dużo innych metod wychowawczych.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316814 przez Majowka
Olga, dzieki :kiss:
mam nadzieje, ze nam niedlugo urosna te brzucholki i beda tak jak trzeba :laugh:

wczoraj sobie zaparkowalam na miejscu dla ciezarnych :laugh: a co? :laugh: :laugh: :laugh:

Kamyczka, a nie masz tak, ze po jedzeniu sie badziej zaokragla?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316838 przez Kamyczka
Majowka napisał:


Kamyczka, a nie masz tak, ze po jedzeniu sie badziej zaokragla?

Majówka, mam:-) ale to tylko chwilowe :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl