BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 4 miesiąc temu #498854 przez saiko
Misiowa - super ten kalendarz :) piękna Hania :)
uwierz mi, że w Szwecka wersji jest jeszce więcej inaczej niż w książce. Ja co prawda nie czytałam ale z mężem oglądaliśmy obydwa filmy i mi mówił co było nie tak.

Bidol - pieknie mu to wychdzi tylko mówie mu "No chlopie, ale bezwzrokowo to ty sie jeszcze musisz nauczyc" :)

Olga - i żurawina działa - sa środki na żurawinei w aptekach + można taką domowa do herbaty dodawać

Mały mi zasnął wczoraj o 21:30 a dziś w nocy ok 1:30 (wcześniej jadł ok 20:00) dałam mleczko a o 6:00 herbatkę ale o 8:30 z płaczem domagał się jedzenia więc nei wiem czy nei powinnam jeszcze jednak dawac mu mleczka? no nic spróbuje dzis w nocy tak samo zrobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498860 przez bidol
saiko napisał:

Bidol - pieknie mu to wychdzi tylko mówie mu "No chlopie, ale bezwzrokowo to ty sie jeszcze musisz nauczyc" :)


błahahahahahahahahahhaa :lol: :lol: :lol: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #498863 przez Misiowa
Bidolku Ciebie juz mialam wczesniej dodana:) dziekujemy za komplementy:) Kalendarze naprawde mi sie podobaja - cale szczescie bo zamowilam na raz 6 sztuk :D

Saiko no to szkoda bo mialam nadzieje ze szwedzka wersje bedzie bardziej realistyczna:) Ale i tak obejrze z ciekawosci:) Ciekawe jak sie bedzie ogladalo film po szwedzku:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498879 przez mama89muminka
Dzieb doberek :)
Ja tak dzisiaj pisze lewa reka do was bo Miro mi placze i musze go jakos uspokoic, zmeczony chyba jest :dry:
U nas pogoda jak zwykle do niczego, niecala godzine temu odsniezyli i juz przejsc sie nie da :angry:

saiko ja nie strasze, takie sa chlopaki, ale moge cie pocieszyc, ze zdazaja sie wyjatki.

Na zyczenie mloda_mamuska

Obiecal ze dzisiaj upiecze dla mnie :lol: A tesciowa powiedziala, ze nie da nam sprobowac nawet, i ze bedzie musial piec jeszcze kilka, wkurzylam sie :angry: W ogole to nawet wlasnego syna nie zaprosic to nie rozumiem tego.

bidol no ma zdrowie, moim zdaniem to po prostu jest wybredna, jak jej sie cos zacznie nudzic albo ma innego na oku to rozwod. Oczywiscie nie przyzna sie do tego, ale ja odnosze wlasnie takie wrazenie. Co innego moge zrozumiec tescia, rozwiodla sie z tesciowa, druga zona-Rosjanka zmarla na raka i teraz ma 3. z Tajlandii. Synus idzie w slady tatusia z nie-finska zonka :silly:

A moj skarbek dalej nie chce spac juz nie wiem co mu jest :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #498902 przez Olga
Dzięki dziewczyny za rady w sprawie tego pęcherza mojej Olgi (jeżeli to w ogóle to,chyba wyjdzie w wynikach moczu co?).Zaraz jej pokaże te wpisy,bo ona myśli,że ja wymyślam,że jak to można przeziębić pęcherz.Dla niej to takie nierealne ;)

misiowa Hanulka jest superaśna,z tą marcheweczką na buźce ma ekstra zdjęcie i kalendarz też fajniutki.Ja juz na święta nie zdążę,ale chyba zrobię zaraz po świętach dla mojej mamy taki(bo ona jest zakochana w Ignasiu,oczywiście w innych wnukach również) i tak myślę,że przecież mogę z moimi córkami również zrobić prawda? Nie musi być chyba sam Ignaś?

Ja odbiorę chyba zdjęcia od fotografa te z chrzcin przed świętami,oczywiście jak kasy mi starczy,bo to 250zł i kupię ładne ramki i dam babcią i chrzestnym Ignasia.Będą mieli prezent od niego :)

Anna zdrówka wam życzę-kurujcie się,bo święta się zbliżają :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498916 przez mama89muminka
Olga no dawaj ta twoja core do komputera, niech sobie poczyta, z pecherzem nie ma zartow.
Pomysl na prezent super, tez chcialabym tak zrobic, ale moja mama nie przyjmuje zadnych obrazko, zdjec itp, bo uwaza ze to przynosi pecha i ze jak sie wezmie od kogos cos takiego to ze sie z ta osoba pokluci :P Jka bedzie chciala to sama sobie wywola fotki i zrobi z nimi co chce, bo wysylam jej na maila regularnie. A tak to wole nie ryzykowac, jakbym miala jej na swieta czy urodziny dac :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498920 przez Olga
A to nie słyszałam takiego przesądu nigdy i nas chyba nie dotyczy,bo już często babci dawaliśmy zdjęcia i nic się nie działo ha ha :lol: Może dlatego,że nie wiedzialam o tym,obym teraz nie wykrakała ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498921 przez anunia
Hej mamusie :)

Malutka usneła więc mam chwilę zaraz uciekam też na zakupy :laugh:

Olga -współczucia dla córki napewno jest to nieprzyjemne :dry:

Bidol-to super ,że Kamilka zaakceptowała herbatkę :) powinna niebawem przesypiac ładnie noce

Misowa-No Hancia cudowna dziewczynka ,kalendarz mam identyczny :lol: i jestem bardzo zadowolona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498926 przez mama89muminka
Olga no widzisz, a to chyba moja babcia gdzies cos podlapala ,bo juz jeden obraz dostala od kogos tam i nienajlepsze relacje pozniej mieli ze soba, same nieszczescia w rodzinie sie dzialy, wiec po chyba 20 latach spalila ten obraz :P Ja tam w to nie wierze, od meza dostalam jeden i jakos ze soba zyjemy, w kazdym badz razie jeszcze sie nie pozabijalismy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498958 przez Anna77
Olga ja robiłam kalendarz z trzema chłopakami. Może uda mi się zrobić jakieś screeny, to Wam pokażę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498964 przez Olga
Anna to fajnie,taki bym własnie chciała :) a jak cenowo wychodzi taki kalendarz,pewnie pisałaś wcześniej,ale nie pamiętam :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498987 przez Anna77
Olga robiłam w vistaprint.pl i w porównaniu z Misiową to przepłaciłam - z transportem szybszym na święta - ponad stówkę. Robiłam tylko 3, bo więcej nie potrzebuję. Misiowa pisała że mają teraz jakąś promocję na grouponie - może tam spróbuj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #498996 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499068 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499106 przez Kamyczka
Hejka mamusie,my po sspacerku ale mróz brrrrrrrr
Olga zdrówka dla córci,dużo żurawiny niech pije,calujemy,ból jest okropny! :kiss:
MM jak Oli?
Misiowa Hania jest przecudna :kiss: :kiss: :kiss:
Anunia nie mogę Cię na fb zlokalizować :unsure:
Mama89muminka ale masz niezłych teściów :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl