BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu #499494 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #499554 przez daners
Witaam sie a cooo :) witam witam..

Bylam dzis u lekarza bo maly od miesiaca pokaszluje i poszlam to spr;] i okazalo sie ze nic mu niejest uf :) ze to slinka mu sie gdzies tam zatrzymuje i moze sie tak zdarzyc hyhy

i pytalam wlasnie pediatre bo moj w nocy mleka sie nietknie ;/ tylko woda..a ona mowi zę jak dziecko wypije w ciagu dnia 700 mleczka to jest ok ;] a jak jeszcze wszamie jarzynowa to niema sie co martwic m-m wiec chyba Twoj lekarz Cie uspokoil ;]

Moj tez ząbkuje chyba bo taka maruda i sam otwiera buzke jak widzi masc :) a potem gryzie mi palce ile wlezie;p

aaa i jestem w tyle z rozrzeszeniem diety bo pytala czy juz daje manna a ja jeszcze w lesie:)
wiec kaszke manna trzeba podac to ten gluten w tym jest tak dziewczyny>? i mieso mam juz dawac:)

Olga cos mi sie kiedys rzucilo na oczy :) ze chyba Ty dawalas manna?ale taka hmmm co sama ugotowalas tak?jak to sie robi? bo najpier łyżeczke tego trzeba wiec pomyslalam że moze bede gotowac :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #499559 przez anszka
Daners - Anna podała kiedyś ciekawy link dot. wprowadzania glutenu:
www.przepisy-dla-dzieci.pl/Cooking/Artic...70-9116-3d7d80df5f47

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #499560 przez daners
Anszka dziekuje z checia przeczytam :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #499569 przez mama89muminka
daners ja czytalamze manne mozna od 4.miesiaca ale tylko jezeli dzieckojest karmione piersia, inaczej nie wczesniej niz po 5. miesiacu. Wy juz podawalyscie? ja mojemu chcialam kiedys dac ale dla pewnosci poczytalam w necie i dobrze bo bym za wczesnie dala :P tak samo z brokulami,od 6. miesiaca, a ja bym mojego pokarmila dobrociami :P co bym bez tego internetu zrobila hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #499584 przez daners
m89m no po piatym miesiacu :) moj skonczyl piaty :) wiec smialo moge juz zaczac testy:)
ale mozna dosrac na glowe czytajc neta jedni mowia to inni co innego ;/

ja sie skupie na tym c lekarka mowila manna do zupek i miesko ;]

wyczytalam ze przez dwa miesiace trzeba podawac lyzeczke glutenu a potem przez kolejne dwa miesiace lyzeczke dwie.... raaaaany,,, :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #499593 przez Misiowa
Daners my wlasnie zaczynamy wprowadzac gluten i ja kupilam specjalnie na te okazje kaszke manna bobovita (ta naturalna) i do sloiczka dodaje 1 lyzeczke. A przyzadzam ja tak ze na 5 gram (okolo 1 lyzeczka proszku) dodaje 2 lyzki wody w temp okolo 40-50 stopni oczywiscie po wczesniejszym jej przegotowaniu:)

Moja Hania od 2 tygodni robi kupke co 2-3 dni a wczesniej robila codziennie. A od poniedzialku kiedy wprowadzilam marchewke nie zrobilam ani razu...tzn dzis kleksik taki tylko:( i nie wiem czy mam sie martwic czy to normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #499598 przez mama89muminka
a to fakt, co strona to co innego pisza. ja to nawet naszej pieleniarki az tak nie sluchm, robie to co mi dyktuje intynkt. chyba ze naprawde o czyms nie mam pojecia to pytam inne mamuski, zaczynajac od wlasnej, pielegniarke i net. ja musze jeszcze zaczekac z manna. w czwartek mamy kolejna wizyte i szczepienia, znowu pneumokoki, rotawirusy i 5w1... trauma dla mamuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #499605 przez daners
Misiowa rozejrze sie za ta kaszka dzieki :) a marchewka moze zatwardzic ja wtedy podaje do picia rumianek i wtedy kupa idzie gładko :):):)

dziewczyny ktora znalazla sloiczek z zmieniaczkiem? oprocz hippa bo moj na jarzynowa to az sie podnosil wiec niewiem czy mu firma nieprzypadla hahahaa



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #499609 przez saiko
Daners - ja dziś pierwszy raz dałam mięsko :)kurszak z białymi warzywami - bardzo pietruszką smakowało ale mały zjadł pół słoiczka :D
mam cała paletkę jakiegoś deserku z kasza manną i zamierzam mu dac za 2-3 dni
Gerber ma sporo dań z ziemniaczkami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #499610 przez daners
u mnie jutro bedzie krem z dyni a miesko i gluten bede szla dopiero :) wiec czytam co i jak by z tym wszytskim:)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #499612 przez saiko
daners napisał:

u mnie jutro bedzie krem z dyni a miesko i gluten bede szla dopiero :) wiec czytam co i jak by z tym wszytskim:)


no widzisz a ja dyni nigdzie nie znalazłam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #499625 przez daners
saiko :) ja w rossmanie kupilam bo to firma rosmanowska :) niebylam pewna czy brac takie cos wogole..ale wyczytalam na necie ze to niemiecka firma produkuje nazywa sie na H,,,Hanz chyba i niewiem czy m-m niewspominala i takich sloiczkach ;]
a wybór przeogromny... szpinam w smietaniee owoce z sucharami jak to czytalam to sama bym se zjadla :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #499626 przez chłopek
u nas gluten juz dawno ale sebek starszy a chrupki jak pochłaniał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #499632 przez kejtin
no my gluten juz mamy za soba :) i tez z bobovity i nestle, sama nie gotuje jak pomysle ze trzeba dodac tak malo.. to co ja zrobie z reszta ?:)

A tu moje 7 kilowe malenstwo;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl