BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #498705 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #498712 przez Olga
To może moja Olga też naziębiła,bo ona nie chce wcale rajstop nosić i nigdy koszulki w spodnie nie wciągnie (zresztą rzadko koszulkę nosi).Dzisiaj to się chyba wystraszyła,bo do lekarza rajstopy założyła i podkoszulkę pod bluzkę :lol: będzie miała nauczkę :angry:

Ja własnie na allegro znów nakupowałam małemu i właśnie smoczek do butelki mu wzięłam,ale taki 3+,bo 6+ chyba będzie jeszcze nie dobry.I talerzyk mu kupiła,dwa kubki niekapki,sztućce i łańcuszek do smoka :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498728 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498793 przez Daria23
Witam się z rana chyba dziś pierwsza:)Wczorajszą wizyte u ginki mi przełożyli na sobote ale odwiedziliśmy Tymka dziadków:)U nas dziś - 12 rano
Ja też w sobote chce kupić Tymkowi kubek niekapek bo już sam chce pić mi z butli:)a jaki polecacie dziewczynki?chciałabym z miękką końcóweczką oczywiście...

Daners-jakoś nie boje się że chrupka mu się przyklei bo zawsze patrze jak je...:)
A ile liczyliście na osobe wódki? 0,5 czy 0,7???

A można już podawać jakieś biszkopciki małym?a jak tak to z jakiej firmy itp??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498799 przez Olga
Witam się również.

Śniadanko zajadam i zaraz biorę sie za małego marudę,bo już chyba za długo poleżał i marudzi ;)

Daria ja jeszcze biszkoptów nie podawałam,to nie wiem :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #498817 przez Anna77
Też się szybciutko przywitam. My już od dawna na nogach, bo na 8 byliśmy u lekarza. Wszyscy (to znaczy Kuba, trochę Mateusz i ja) kaszlemy. Kuba ma katar. Na szczęście żadnych zmian osłuchowych nie ma. Mamy syropki i inne płukanki, ale nic poważnego odpukać się nie dzieje. Nie zmienia to faktu, że czuję się średnio bo kaszel mam męczący :dry:

Hipp ma herbatniki, ale od 7 miesiąca. Można od 5, ale w formie kaszki. Czasem je rozpuszczam dosłownie w łyżeczce wody i dodaję do słoiczka.

Olga biedna ta Twoja Olga, bo to nic przyjemnego. Zgadzam się w pełni z tym, że młode dziewczyny przesadzają ze zbyt krótkimi kurtkami, gołymi brzuchami (bo przecież jak spodnie, to obcisłe biodrówki) i brakiem rajstop. Tylko konsekwencje tego potem mogą być - zapalenia przydatków i innych babskich spraw. Może jak teraz ją dorwało, to będzie się cieplej troszkę ubierać. Ściskam ją baaaardzo mocno i życzę, żeby jak najszybciej jej przeszło :kiss: :kiss: :kiss:

... o cholerka, zagrzmiałam jak jakaś stara emerytka :lol: Rajstop tez nie lubię, choć czasem nie ma wyjścia. Nienawidzę uczucia zimna, więc często poddaję się kolejnym warstwom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #498832 przez bidol
Saiko - Szymuś booski - super już pisze na obie dłonie :laugh: lepiej niż lekarz w moim szpitalu co mnie godzine przyjmował na patologie ciąży :laugh: Słodziutki jest :kiss: :kiss: :kiss: Teściową się nie przejmuj- teściowa to nie rodzina :lol: i nie ma racji :lol:

Daria - Tymuś słodki i wygląda już jak roczne dziecko - z buziaczka taki dorosły - a że uśmiechnięty to mnie nie zaskoczyłaś - On zawsze jest pięknie roześmiany :lol:
My mieliśmy Poloneza - wódkę :blink: i też za dużo jak u Anszki i jeszcze na chrzcinach Sebka była i pare butelek na Kamilki chrzciny starczy :lol:

m89m- ma zdrowie kobieta :lol: (teściowa)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Olga- co do zapalenia dróg moczowych - lub pęcherza- to ja mam przynajmniej 10 razy do roku :( :( masakra- to może być z przewiania- od siedzenia na zimnym od zimniej wody - no i bakterie :( pomaga- picie parzonego skrzypu - w dużych ilościach - ogólnie dużżżo pić urosept, wygrzewać pupę lub gorąca kąpiel :lol: - współczuję Oldze :kiss: :kiss:

M_M - ja kupiłam Kamce smoczki 2 a 1 wyrzuciłam :( i od nowa 1 muszę kupić bo niby już od miesiąca Kama pije z 2 ale ciągle za czybko ciągnie i się ksztusi :(
Daj znać po wizycie i lekarza :kiss: :kiss: :kiss:

Ania- zdrówka dla Was :kiss: :kiss: :kiss:

Mój Jędrula też chory chodzi - dziś powiedziałam że ma do domu bez leków nie wracać :angry: i zapisałam go do lekarza. Denerwuje mnie to bo chodzi i chyrczy i zaraża :angry:

Anunia- udało się Kamka już 2 noce tylko na herbatce :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498835 przez Misiowa
Dziendobry dziewczyny:) Hancia dzis pobudke zrobila o 7 a ja inteligentnie poszlam spac o 1 bo po przeczytaniu pierwszej czesci millenium(tzn po wysluchaniu bo na spacerkach sobie sluchalam) musialam koniecznie film obejrzec:) Teraz jeszcze planuje wersje szwedzka filmu obejrzec bo w tej amerykanskiej duuuzo jest poprzekrecane:)

Dziewczyny wasze maluchy sa cudne:) Filmiki super:)

Daria ja mialam Wyborowa na weselu i tez przegielam pale z iloscia:D mialam 0,5 l na glowe i oprocz tego cytrunowki sporo i wina czerwone, biale i rozowe i ostatecznie do dnia dzisiejszego mam wodke w piwnicy:D hehe

Olga ale biedna Twoja corka, ja sie strasznie meczylam z zapeleniem pecherza po porodzie wiec znam ten bol:( ja do konca liceum nie nosilam ani czapki ani rajstop a teraz na spacerki ubieram sie bardzo cieplo:)
A tu zdjecie z pierwszego snieznego spacerku Haniulki:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498836 przez Misiowa
We wtorek przyszly kalendarze - bardzo mi sie podobaja:)A tu parek przykladowych stron:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498837 przez Misiowa
Czerwiec:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498838 przez Misiowa
i wrzesien:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498840 przez Misiowa
Jak sie juz tak rozpedzilam z tymi zdjeciami to jeszcze ostatanie dodam:)

Moja marchewkowa panienka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498841 przez Misiowa
Sorki dziewczyny ze tak duzo tego ale nie umiem w jednym poscie zdjec wklejac paru;)

Anna wracajcie szybciutko do zdrowia:) Najwazniejsze ze to nic powaznego, teraz tylko trzeba sie wygrzac:) Tylko jak to zrobic przy takim maluchu w domu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498848 przez Misiowa
Korzystajac z okazji - Chlopek, Kamyczka, Anunia, Daners, Olga i Saiko - wyslalam Wam zaproszenie na FB:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #498853 przez bidol
Misiowa- Hancia przśliczna- baardzo fotogeniczna jest- a kalendarz piękny - muszę też taki zrobić- piękny :kiss:a Twoja stokrota przsłodziutka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Daria- ja wczoraj kupiłam z Lovi - ale okazało się że to kapek jest :dry: bo to do nauki picia od 6m - ale wystarczy inny dziubek kupić i jest git :laugh: z aventu szwagierka ma i bardzo cieknie :(
a tym co kupiłam to mała bawi się non stop - wkłada do buzi i wyjmuje- gryzie i to chyba jej najbardziej podoba bo dziasła sobie masuje :lol:

Misoowa- a mi?? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl