BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 1 miesiąc temu #603673 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603732 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603830 przez Kamykowa84
Bidol,Daners dzieki za gratki dot. zabkow :laugh:
Bidol jak to zab moze sie cofnac??
Anna dzieki i gratki z caluskami dla naszego 'starszaka' :kiss:
AiF moj Dominik dopiero zaczyna sam siadac,ale sie juz nie stresuje,kazde dziecko jest inne i ma wlasne tempo rozwoju :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #603854 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603869 przez bidol
Uwaga

dziewczyny co ich dzieciaczki pełzają bądź raczkują - to normalne że nie siedzą same dobrze bo mają ciekawsze zajęcie :laugh: poznawanie świata :lol:
Kamka to też leniuch dlatego pewnie jeszcze nie raczkuje - ale pewnie będzie bo stać za dobrze nie potrafi - chwilkę tylko - :blush: ale też się już nie martwie - zapatrzyłam się na spokój Anszki :lol:

Kamyczka -nie no cofnąć się nie cofnął bo te zęby dosłownie na wierzchu są - widać je przez dziąsła takie duże już są - a dziąsła dosłownie białe :dry: tyle że już krwawiło - było sine a teraz nic- byłam pewna że na drugi dzień już się przebije a tu nic. Nawet nie dotykam bo mała nie daje :dry: takie pęcherze jej się robią :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603870 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603899 przez Olga
Hej.My po spacerku,słonko śliczne,ale zimno jak diabli :angry: teraz mały spi,więc mogę trochę odsapnąć,bo mały ciągle chce stać,już siły nie mam ;)

Jutro idę na zebranie w sprawie zajęć na basenie,150zł 8 zajęć w miesiącu.Ciekawe,czy małemu się spodoba :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603907 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603909 przez anszka
Olga- proponuję iść najpierw na jedne zajęcia, zanim wykupisz karnet :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603928 przez Kamykowa84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603931 przez krecik
dziewczyny, z tym internetem mamy problemy, ktoś nam w bloku syg zakłoca czy co...
zdołałam sie cofnac o 3 strony tylko

Bidol,
to zapraszam do nas do krakowa, co prawda na majówke raczej nas nie będzie ale zawsze można kiedy indziej wpaść:) To widze Kamilka z stasiem na jednym poziomie- mój też siada i juŻ nachyla się do raczkowania, a dzisiaj to nawet popelzał 1,5 metra do tyłu

Olga, Ignaś wymiata

Maksiu, żeby tylko pogoda się na Święta się udała, zeby pochwalić się chlopakami:D

Anna, nonono buziaki, niedłuhgo roczek będziecie wyprawiać

anyszka dobrze mówisz:)

niestety nie pamiętam co miałam jeszcze i komu napisać:( dotego junior jest najbardziej zainteresowany tym co nie trzeba ( patrz: laptop)i musze kończyć

u nas wszystko ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603950 przez Olga
anszka napisał:

Olga- proponuję iść najpierw na jedne zajęcia, zanim wykupisz karnet :)


anszka tak zrobię ale myślę,że polubi zajęcia :lol: ciekawe,czy bedę musiała go w coś zaopatrzyć :unsure:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #604064 przez saiko
MamaEmilki - ja tez uwazam, ze dla Szymka jeszcze za wczesnie na nocniczek

Anna77 - zainspirowana Twoim przykladem postanowilam odzwyczajac malego od nocnej pobudki ok 3. Juz 2 noce z rzedu nie bralam go na rece tylko dawalam herbatke w lozeczku i udalo sie go tak uspic :) potem obudzil sie ok 5:50 i juz mleczkk dalam

Gratulacje z okazji 9m-cy :)

Moj malec przywalil dzis w lozeczko w trakcie wstawania i pekla mu skora w kaciku oka :( i ma opuchniete i zaczerwienione

Kipilam ostatnio malemu zyrafę z FP taka z klockami i juz sie nauczyl te klocki wrzucac do srodka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604177 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl