- Posty: 891
- Otrzymane podziękowania: 1
- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE LIPIEC 2012:)
MAMUSIE LIPIEC 2012:)
- AniaiFilip
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Majowka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jestem Mamą!
- Posty: 2956
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bidol
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2912
- Otrzymane podziękowania: 5
Majoweczka - jak samopoczucie????
AF- jak Ja Ci wspolczuje tej 5 rano. Dzis bylo troche lepiej do 7
Na a my na week majowy jedziemy do Rabki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Olga
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 2,5 roku z naszym skarbem ;)
Nocka super,mały od 20 do 7 rano bez ani jednej pobódki spał,rano nie wiedziałam gdzie jestm
bidol,ale masz super,przyda Ci się odpoczynek
AiF buziaczki dla Filipka
U nas dzisiaj znów piękne słoneczko,teraz jeszcz -4,ale w południe będzie ładnie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- daners
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1469
- Otrzymane podziękowania: 0
Olga nie no superancko Ignas stoi
Kamykowa gratki dla Dominisia
Anszka w sumie za oknem zimno to fakt ale "lada dzien" bedzie wiosna mówie Ci
Bidol uklonki dla Kamilci ;] zdolniaszka ;]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- anszka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1654
- Otrzymane podziękowania: 1
Olga - wow, Ignaś mnie powalił swoją nową umiejętnością, super to wygląda, no i ta nocka, hmm... rozmarzyłam się, bo ja dziś w nocy często wstawałam, po siódmym razie przestałam liczyć
Daners - no pewnie, że niedługo wiosna, przecież do pracy wracam
Bidol - masz rację, czas pomyśleć o weekendzie majowym, będzie na co czekać
AF - buziale dla Filipka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Daria23
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Tymuś- jesteś naszym całym światem!!!:*:*:*
- Posty: 2082
- Otrzymane podziękowania: 0
Wczoraj się tak naczytałam o tych hortensjach ze mało wytrzymałe itp:(jak mały zasnie dzwonie do kwiaciarni bo funkcjonowac nie moge:)
Daners-ślub jest na 80 osób i beda tańce do białego rana:P:P:P:P
Olga-o ja kurcze ale te wasze maluchy zdolne pełen szacun:)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- maksiu
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Szczesliwa mama 2 skarbow Maksa i Blazeja
- Posty: 1104
- Otrzymane podziękowania: 0
U nas dzis tez super pogoda i chyba na dworek pojdziemy, ja musze do fryzjera jechac sciac wlosy ale nie mam narazie jak bo maz do wieczora przewaznie w pracy i dupa mam fryzjerke w prwadzie u nas we wiosce ale nie bylam u niej nigdy i nie wiem czy by mnie dobrze sciela,
No i mamusia nie dosc ze kupila malemu ostatnio to wygralam znowu ciuszki dla malego zaraz wam sie pochwale jakie
allegro.pl/show_item.php?item=3118104331
allegro.pl/show_item.php?item=3112783470
a wczoraj robilam porzadki i znalazlam taka koszulke tylko z myszka miki:)
allegro.pl/show_item.php?item=3113006207
allegro.pl/show_item.php?item=3112671862
plus do tego teraz biore od kobietki buciki dla malego na fb plus.google.com/photos/11822980903309891...thkey=CI2GxJ-n1NuCXQ i body i bluzeczke na dlugi rekaw
i od drugiej buciki ale za kaszke:)maz jak uslyszal ile jest do wyslania to powiedziAL ZE MI KABEL ZABIERZE
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MamaEmilki
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 330
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kamykowa84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kochamy Cię Dominiczku!!!
Maksiu gratulacje z powodu udanych zakupków
ME mamy 4 ząbki prawie
Daria ale fajnie,80 osób to już sporo
AiF gratki i całuski dla Filipka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anna77
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jesteśmy już w "piątkę"
- Posty: 1565
- Otrzymane podziękowania: 0
Olga Ta nocka.... rozmarzyłam się.... U nas sukcesem była dzisiejsza nocka. Mati obudził się tuż przed północą, właśnie wychodziłam z wanny, więc szybko dostał cycuszka i wrócił do łóżeczka. Potem ok. 2 - też go nakarmiłam i odłożyłam do łóżeczka. I... obudził się w swoim łóżeczku o 6. Dla mnie to jest wyczyn
Bidol fajnie z tym wyjazdem do Rabki. My pewnie na zlądujemy w Kołobrzegu jak zywkle. No i uściskaj Kamkę za jej nową umiejętność oczywiście
Olga, Bidol ale jesteście cierpliwe. Ostatnio jak czytam o tych Maluszkach, to szlak mnie trafia, że jakoś taka niezorganizowana jestem. Może spróbuję z tym nocniczkiem.
AiF kurcze, 5 rano to już wyczyn. Duuuże buziaki i uściski dla Filipka
Kamyczka spóźnione buziaki dla Dominiczka
Saiko coś wiem o tym staniu wagi w miejscu
Majówka dużo zdrówka. Niestety ja też podłapałam jednak od Matiego i strasznie kaszlę
ME no to szykuje Ci się niezły bałagan. Ja lubię takie remontowe zamieszanie i tę świeżość potem.
U mnie nastrój wciąż do bani, co pogłębia comiesięczny stan przed @
Dzisiaj kończymy 9 miesięcy!!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bidol
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2912
- Otrzymane podziękowania: 5
Ania - Najlepszego dla Mateuszka - łał łał łał juz 9 miesiący
a czemu masz taki kiepski humorek?? ja wiem że chorubska i pogoda nie nastraja ale długo Cią już trzyma
Anszka- buziak za czujność
no i współczuję powrotu do pracy
AF- Buziaczki dla Filipka
Kamyczka- gratulacje ząbków
Olga - no - dzieci nam dorastają
Daria- hmmm- czyli kolejne ząbki?
Daners - trzymam za słowo z dą wiosną
mam nadzieje że na ten week majowy będzie ładna pogoda
ME - co do cofania się - to Kamce ząb się cofnął
a co do przewracania się nie martw?? Emilka przewraca się do tyłu czy na boki????
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Olga
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 2,5 roku z naszym skarbem ;)
A z nocniczkiem,to ja z nudów go sadzam,bo jak tak całe dnie siedzę w domku,to wiem,że szybko to załapie,a wieczorkiem to już nawet dziewczyny wiedzą i same nocnik przynoszą.Muszę niedługo jeszcze dwa jakieś zwykłe kupić i po babciach rozwieść,żeby mi się latem czasem nie cofnął
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- AniaiFilip
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 891
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bidol
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2912
- Otrzymane podziękowania: 5
co do przewracania - nie nie źle - po prostu Kamilka też tak robiła. Siedziała już od jakiegoś czasu stabilnie i po kilku tygodniach zaczęła się przewracać na boczek - tak przez ramie i to były pierwsze przygotowania do pozycji na czworaczka - co prawda na tym etapie zostałyśmy - choć mała coraz częściej jest na czworaka i podskakuje tylnymi nóżkami do przodu - jak króliczek
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











