BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 1 miesiąc temu #609702 przez Olga
To ja się witam jako druga :)

Mały spi,marudny kolejny dzień :angry: Dzisiaj mamy basen,ale nie wiem,czy to ogarniemy i czy mężuś zdąży wrócić z pracy,bo bez samochodu nie ruszę się w to zimnisko :angry:
powiedzcie mi,czy na te pieluszki na basen zakłada się jeszcze kąpielówki,mam takie f :angry: ajne z Areny,ale wystaje mu trochę ta pielucha :silly: czy samą pieluchę tylko :unsure:

bidolek niby wcześnie chodzi,tylko dla mnie to normalne-cała trójka w jednym wieku zaczęła :lol: ale oczywiście pójdę na kontrol :silly: lepiej dmuchać na zimne :)
U nas jeszcze dzisiaj nie pada śnieg,ale zimno strasznie.Teraz w dd tvn mówili,że temperatura na + po 10 kwietnia ma się pojawić :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #609705 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #609923 przez Majowka
M-M, dekoder z karta przywiezli. Kupili mi najtanszy abonament (bajki minimini obowiazkowo i tvn- tylko to chcialam) i teraz tylko musze taka firme poprosic, zeby zainstalowali. Ta firma kupuje antene (talerz) i montuje na dachu.

Ale kochani twoi chlopacy!!! Robert na pewno swietnie sie bedzie zajmowal Oliwierkiem!

My z Lukciem juz po porannym spacerku :) jedziemy dzis na zakupy ubrankowe do zary! och, niech juz i tu sie wreszcie zrobi cieplo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #609976 przez aaga2244
super kombinezon niemowlęcy
Wygląda jakby składał się ze spodenek i kurteczki jednak jest jednoczęściowy
Rozmiar z metki to 74 - 80
Ciepły i wygodny!
Zapinany na zameczek.
Zewnętrzna tkanina impregnowana warstwą TeflonR DuPontTM
Wewnątrz ciepły polarek.
Kombinezon ma wywijane rękawiczki i buciki
Marszczony na kapturku w celu lepszego dopasowania
Kombinezon nowy z metką !
materiał został przebadny na zawartość substancji szkodliwych

Cena 25 zł !
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610099 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610189 przez Anna77
U nas jeszcze nie pada, ale jest bardzo wietrzenie. B wraca z W-wy i mówi że śnieży bardzo. Niestety chyba to do nas przywędruje :(

A ja dzisiaj jestem potwornie śpiąca. Normalnie oczy mam jak dwie szparki. Mimo że Mateusz nawet ładnie dzisiaj spał. Położony jak zwykle o 19, obudził się o 1:40 na cycusia, a potem tuż przed 5. Zasnął jeszcze na troszkę i ok. 6 się obudził na dobre. To z kolei tym bardziej utwierdza mnie, że śnieg znowu posypie, bo pewnie ciśnienia spada :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #610205 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #610222 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610230 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610243 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #610304 przez Majowka
juz jestem, kupilam to co chcialam, czyli biale spodnie, spodenki, bezowe spodenki z paskiem, szalik i t-shirt :)
kupilam tez koszule i bluze, ale te wymienie lub oddam, bo juz mi sie odwidzialy, tzn bluza fajna ale niepraktyczna, szkoda ze jest przekladana przez glowe...

www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/p...6/TAXI+PRINT+T-SHIRT
www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/p...60/5+pocket+trousers
www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/p...CHINO+STYLE+BERMUDAS
www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/p...5/BERMUDAS+WITH+BELT
a tej apaszki nie ma na necie, taka jasna, szare paseczki plus troche zielonego z fredzlami :)

musze jakies bluzy rozpinane poszukac, w zarze nie ma...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610395 przez Olga
My już w domku,mały padł od razu,bo nie spał od 12.30,a to dla niego wielki wyczyn. :silly: Prawie mi w wodzie na piłce zasnął ha ha-tak się do niej przytulił :silly: Było fajnie,tylko ta cała wyprawa,to coś okropnego.Byłam z córkami,bo sama bym raczej nie dała sobie rady.Jak można ubierać siebie i małego,on to by mi fiknął z tego przewijaka :silly: Jak wyjechalimy o 15.30 to wróciliśmy przed 18,a na basen mamy 3 min.ha ha ;) Musiałam wziąć taksówkę,bo tatuś w pracy i auta nie miałam,a wózkiem za zimno :angry: Ogólnie mały zadowolony,założyłam mu kąpielówki na pieluszkę,wyglądał jak "facet".Po 20 min mu trochę przeszło spanie i rozbawił śie ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610416 przez Majowka
M-M, zobacz, ta koszula, moze ja zostawic? fajne bedzie wygladac z t-shertami? jak myslisz?

www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/p...942/MAO+COLLAR+SHIRT

Olga, super, ze chodzicie na basen! ja tez sie przymierzam, ale jakos czas ucieka, a my dalej nie zapisani...musze sie wziasc w garsc :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610423 przez Olga
majówka,ale super ciuszki kupiłaś,a mi osobiście koszula się bardzo podoba :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610476 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl