BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 1 miesiąc temu #625230 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625231 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #625235 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625243 przez lusiamamanikosia
oj tak chrupki są najlepsze i potem fajnie maluszki wyglądają :D
a Emilka śliczna :) ah te niebieskie oczka i te włoski :)
ja puki co czekam aż Mały się wyskacze w skoczku i pójdzie na drzemkę to będę mogła się ogarnąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625255 przez bidol
doberek :kiss:

no wreszcie u Nas słońce :)

Lusia- Nikoś jest słodki i bardzo rozwinięty jak na swój wiek :lol:

ME - muszę Ci to jeszcze raz napisć - ale z Ciebie szprycha :cheer: :cheer: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no i Fabian do Ciebie bardzo podobny :lol: A Emilcia przesłodka - Taka mała królewna :lol: :lol: :lol:


Majówka-
no to działajcie działajcie :lol: Patrząc na Lucaska, jaki jest śliczniutki to wiadomo że córeczkę będziecie mieli równie piękną :lol: :kiss: :kiss:

Daria - zdrówka dla Tymcia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: oby nic poważnego :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625276 przez lusiamamanikosia
Bidol - dziękuje :)
No Mały szaleje i to bardzo że już nie nadążam za nim ... wszędzie raczkuje , wchodzi tam gdzie nie trzeba - na swój leżaczek, na łóżko , na fotel , gdzie się tylko da :P łapie się wszystkiego żeby tylko wstać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #625290 przez Anna77
Hej Dziewczynki

Daria wczoraj tak na szybko pisałam, więc dzisiaj nadrabiam - Tymek jak zwykle czaruje swoimi wielkimi, okrągłymi oczętami. No i super w tym wózku!!! Daj znać po wizycie. Warkocze są super, zwłaszcza że są przecież tysiące kombinacji.

Olga no to z Ignasia dusza towarzystwa rośnie :)

Lusia zdjęcia obrabiam w programie Picassa (darmowy, do ściągnięcia z neta). Jednym kliknięciem ! No ale udało Ci się. Śliczny chłopak :kiss:

AiF a Filipek wciąż hipnotyzuje swoim czarnym, figlarnym spojrzeniem. No i ma naturalny dar do pozowania :laugh:

ME ojej, jaki słodziak z Emilci. Po prostu cudowna :kiss: :kiss: :kiss:

Majówka :blink: no to czekamy na szczęśliwą nowinę :blink:

Wczoraj poćwiczyłam z Chodakowską zestaw skalpel. Niby tylko jakieś 40 minut, ale zakwasów nie mam chyba tylko w dłoniach, he he.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #625324 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625372 przez Daria23
Ale jestem zła normalnie Tymek nie śpi nid=gdy zawsze pół godz drzemki ma a tu dziś jak na złość od 8 do 9:45 spał a lekarz do 10:( i dupa Tymek chyba wiedział co go czeka :)

MamaEmilki-ale masz piękną córeczke normalnie kdiężniczka:)synek też przystojniak:)
Anna-ale Mati duży chłopak taki pulpecik fajniutki:)i jak sie mu podobało na huśtawce?też myśle nad jakąś huśtawką dla Tymka

Dziewczyny kiedyś pisałyście coś o jakiś granulkach na katar o ile się nie myle to Olga z Bidolkiem możecie coś polecić na katar?bo chociaż bym mu coś kupiła waptece na niego a do lekarza jutro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625375 przez lusiamamanikosia
AniaiFilip oj tak łobuziaczek z niego jest , jak to mówimy ma w oczkach Małego Diabełka :D
i parę osób już mi mówiło że wygląda na więcej niż 8 miesięcy :P
Anna77 - dziękuje :) - Fajnie wygląda Twój Maluszek na huśtawce , widać że mu się podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625382 przez krecik
hej dziewczyny, chciałam ambitnie wszystkim poodpisywać, ale mój mały mnie wykańcza. Było mi przykro, że Staś nie raczkuje, a teraz żałuje. Zaczzęło się. Przedtem posadziłam go na macie i siedział i był spokój, a teraz... no zresztą wiecie. Dzisiaj był nie do wytrzymania- dzięki Bogu , śpi. wczoraj spał mi tylko 45 min rano;/.

A tak ponarzekałam na mojego, a teraz wypada go pochwalić- obudził się tylko raz w nocy:D

Wczoraj zaliczyliśmy pierwszy raz plac zabaw, miał banana od ucha do ucha. Dzisiaj odpuszczamy spacerek, bo ma katar, na polku cieplutko, słonecznie, ale jest taki zimny wiatr, no nic, dzisiaj cały dzień wietrze mieszkanko.

Dziewczyny dzieciaki super, same przystojniaki i laseczki u nas na forum- dobrze, że tu się zapisaliśmy:D;)

Daria, ja miałam z jednej strony pleciony warkocz francuzki, byłam bardzo zadowolona, bo nie miałam żadnych problemów z tymi włosami, zresztą nie będę ukrywać, że ten fryzier do którego trafiłam, to istny cudotwórca, jeśli chodzi o upinanie włosów

dzisiaj pierwszy raz w życiu robie pierogi- lubie czasami dogodzić mojemu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625398 przez lusiamamanikosia
To Mój Mały łobuziak :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625401 przez Majowka
czesc!

u nas nocka beznadziejna, co chwile pobudki...

Emilka cuuuuudowna!!!!!!!!!!! chyba chce jenak blizniaczki! :laugh: Taka Kamilke i cudowna Emilke! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

NIkos jaki przystojny! super goni lipcowe dzieciaczki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625402 przez lusiamamanikosia
u Nas się ochraniacze na kanty się nie spisały :P Mały wszystkie zrywa i się nimi bawi :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #625415 przez Olga
Hej.

Przywitam się szybciutko i po malutku szykuję się na spędzenie calego dnia na powietrzu :silly: Sprzęt do piasku juz pod wózkiem,makijaż zrobiony,teraz tylko czekam,jak mały wstanie i jedziemy na plac zabaw :lol: Kocham wiosnę :kiss:

daria bidolek tego używała,ja nie zdążyłam kupić,bo małemu przeszło,a nie pamietam nazw tych granulek :( bidolek pewnie zaraz Cię poratuje :blink: Zdrówka dla was :kiss:

lusia Nikoś ma diabełki w oczkach i ta pozycja na kolankach-nie dużo dzieci tak potrafi,mojej koleżanki córka tak potrafiła bardzo wcześnie,zawsze była dużo do przodu rozwinięta w porównaniu z moją Olgą.Mi to się właśnie takie dorosłe wydawało,to siedzenia w tej pozycji :blink:

Anna Mateuszek to kawał chłopa :ohmy: Też byliscie na placyku jakimś :unsure:

ME Emilka ma przepiękne oczka-no i te włoski :ohmy: boska jest :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl