BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 1 miesiąc temu #624025 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624042 przez Olga
Dzieki dziewczynki za podpowiedzi,ja też czytałam,że przodem,ale jeżeli bezpieczniej jest z tyłu,to nie kombinuję.Dopóki nie płacze,że mnie nie widzi,to będzie siedział z tyłu :silly: I dziękuję za miłe słowa,ale niedługo i wy będziecie tak biegały,ja może wtedy już odsapnę ha ha :lol:

Kurcze,a ja przegapiłam Przepis :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624046 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624056 przez bidol
Ale dalyscie czadu :)

Kamyczka - ojjj zla bylam bo wczoraj caly dom posprzatalam i dzieciakakami sie zajmowalam a on w tym czasie mial robic kosztorys a tak w na prawde to bawil sie nowym smartfonem :angry: a jak tylko skonczylam to uslyszalam co jest na kolacje :angry: ojj dalam upust nerwom :P

Olga - ale Ignas zasuwa :) a moze kup mu takie szelko ze smycza. Wiem ze to brzydko brzmi ale nie musiala bys sie tak ciagle schylac i asekurowala bys malego jak dotad :)

AF - no wiesz po kilku tragicznych dniach z marudna Kamila tez chyba chetnie bym sie z domu wyrwala :) :)


Krecik - to taki taras osloniety od wiatru i od poludniowej strony :woohoo: wiec bylo jej nawet goraco :)

KM - ale rozrabiaka Ci rosnie :)

M-M - bedzie spanie zobaczysz. Kamila na poczatku tez byla taka podekscytowana. A teraz po 5 min usypia :)

Ania - juz w domku???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624074 przez Olga
bidolek mam dwa komplety takich szelek,była do nich przymiarka tydzień temu,ale mały za szybko chce biec i go ciągnę za mocno.Wsztrzymam się jeszcze jakiś czas,jak opanuje technikę na spokojnie,a nie jak szałaput ;) Te szelki mi bardzo pomogły przy Oldze :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624092 przez km
hej dziewczyny widze ze dyskusja na temat fotelikow, ja jak jezdzilam sama z malym i jeszcze w nosidelku to jechal z przodu tylem do kierunku jazdy i wylaczalam tylko poduszke pasazera, tylko ze my mielismy fotelik z baza i do niej fotelik sie wczepialo tylko tylem do kierunku jazdy. A ten nowy to jest zamontowany za kierowca.

AiFja kupilam britaxa, to znaczy mothercare ale dla nich britax produkuje, tez chcialam z isofixem nawet jak samochod kupowalismy to patrzylismy czy mozna isofix zamontowac, ale w koncu kupilismy bez, drogie sa strasznie isofixy nawet uzywany to sam isofix kolo 70 funtow kosztowal jak patrzylam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624093 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624096 przez Majowka
czesc dziewczyny

Sloneczko, dzieki :kiss: Pawelek cudowny, ale fajnie pewnie stoi!

MamaMuminka, cudny Miro :kiss:

Maksiu, Blazejek jak urosl! Piknis maly :kiss:

Kamyczka, ale Dominiczek sie zmienia, piekny jest :kiss:

M-M, Oliwierek, to juz brak slow, model! cudowny! a ciuszki extra bombastyczne, jestes moim natchnieniem! :kiss:

Olga, ale Ignas pieknie pcha chodzik/pchacz....urocze fotki!!!!

u nas dzis znowu piekna pogoda, spacerowalismy na promenadzie przy plazy, misiek chcial zejsc na piasek do naszych znajomych, ale ja w rastopach!!! :laugh: :lol: :ohmy: :lol: (pod getrami), Lucas bez czapki (jeszcze nie kupilam mu kapelusikow), bez kremu przeciwslonecznego, parasolki, recznika...wiec odmowilismy, ale za tydzien jedziemy juz przygotowani..z namiotem plazowym, lodowka, etc! :)

a fotke zaraz wrzuce dla Sloneczko, bo prosila :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624133 przez lusiamamanikosia
Witam się z rana :)
Majówka to tylko pozazdrościć tej plaży :)
Jak na razie u nas pogoda w miarę mam nadzieję że się rozpogodzi bo w domu nie chce już siedzieć mam dość :P
I my musimy jakoś zacząć myśleć nad wyjazdem jakiś 4 dni z Małym w połowie Maja jak już się troszkę rozluźni bo w tłok nie chce jechać, bo to nie ma sensu ... i tak myślę nad wyjazdem do Zakopanego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624144 przez lusiamamanikosia
My też mamy fotelik już zamontowany za kierowcą i przedział od 9 do 36 kg i jak narazie Mały jest zdziwiony jazdą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624153 przez Anna77
Dzień Dobry. U nas dzisiaj piękna pogoda, słoneczko świeci więc od razu lepiej. Coś mi się wydaje, że to będzie tydzień mycia okien. W piątek wieczorem malowanie pokoju chłopaków. Wreszcie.

Też muszę wstawić już fotelik większy do samochodu. Nie mam siły nosić już małego w foteliku do auta i od jakiegoś czasu fotelik mam w samochodzie, a z Matim wychodzę na rękach albo w wózku. Wolę wziąć na szybko wózek do bagażnika. Może dzisiaj zaniosę.

LusiaMamaNikosia no wreszcie jesteś!!

Kamyczka też oglądam Przepis :)

AiF czekam na kolejną próbę wstawienia fotek ;)

Majówka Lucasek jak zwykle niezwykle przystojny :kiss: No a pogody zazdroszczę :)

Olga Gratulacje dla Ignasia za zdobycie pierwszego wyróżnienia za uśmiech :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo:

Wczoraj było tak ciepło i bezwietrznie nad morzem, że w samym sweterku bez kurtki spacerowałam brzegiem. Zawsze mocno sobie podładuję bateryjki, tylko że czar pryska jak tylko wejdę do domu. Nie mogę przestać się dziwić, że przez dwa dni można tak zasyfić mieszkanie. Choć muszę przy tym zaznaczyć, że obiadek mam zrobiony na dzisiaj i jutro. Żeby nie było.

Miłego, słonecznego dnia Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624179 przez bidol
doberek :lol:

Oj u Nas znowu pogoda pod psem :( pochmurno - a w prognozach piszą że słonecznie bardzo :angry: i to mnie wnerwia :angry: :angry: jest zimno i raczej się nie rozpogodzi :(

Ania
- już nie dolewaj oliwy do ognia. Ja calutki week sprzątałam, a Jędrula poszedł zrobić sobie kanapkę i zrobił taki syf jakby miesiąc sprzątane nie było :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Olga - Gratki dla Ignasia :lol: :lol: :lol: :lol:

Majówka - ale Lucasik słodki no i pogody zazdroszczę :cheer: :cheer: :cheer:

Lusia- u nas też ponuro - już doła łapię :dry:

AF - czekamy na zdjęcia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624185 przez lusiamamanikosia
No trochę czasu mnie nie było :P ale jestem już :D w końcu i u mnie trochę nieśmiało słonko wygląda oby ciepło już było bo Mały ma już dość kurtki i strasznie się wścieka na sam jej widok :P ale spacerek dziś obowiązkowo trzeba zrobić bo już czuć w końcu tą wiosnę :D NARESZCIE !!! Mały śpi więc mogę się chwilkę zrelaksować , posiedzieć przy lapku a jeszcze trzeba się ogarnąć :D ... jej jak już bym chciała żeby Moje mieszkanko było już wyremontowane ... tak bardzo chce się już tam wprowadzić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624191 przez Anna77
Bidol he he, skąd ja to znam. Dzisiaj rano ok. 6 robiłam Kamilowi śniadanie do szkoły. Po czym wszystko posprzątałam, umyłam blat. No i B tuż przed swoim wyjście robił sobie śniadanie,a na blacie full okruszków, solniczka na środku, a noże wrzucone do zlewu.... Przyjdzie Pani i posprząta.

A tak przy okazji. Weekendowe zdjęcie, które pokazało się na fb, to pokazujące atak Korei Północnej na USA, jest chyba dla mnie lepszym motywatorem, niż wszystkie filmiki, wywiady i zdjęcia Ewy Chodakowskiej :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624237 przez bidol
Anna77 napisał:


A tak przy okazji. Weekendowe zdjęcie, które pokazało się na fb, to pokazujące atak Korei Północnej na USA, jest chyba dla mnie lepszym motywatorem, niż wszystkie filmiki, wywiady i zdjęcia Ewy Chodakowskiej :lol: :lol: :lol:



błahahahhahahahahahahhahaha - nom - a ja mam wrażenie że nieuchronnie zbliżam się wagowo do tej Pani :silly: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl