BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 11 miesiąc temu #676855 przez mama89muminka
Hej mamusie

Bidol dla Kamci :kiss: :kiss: :kiss:

KM i dla Kacperka :kiss: :kiss: :kiss:

Krecik fotki nie zrobilam, przenioslam go od razu do lozeczka. No fajnie by bylo, ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praktyce :) A ty do mnie chyba masz jakas miete, bo od ciebie zawsze najczesciej upomnienia dostaje ;) :woohoo:

Anna ale Mati wyglada uroczo, slodki jest :kiss:

Miro wreszcie drzemie, ide sobie odpoczac. Milego dzionka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676871 przez Olga
Hej mamusie.

Buziaczki dla naszych dzisiejszych solenizantów :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mały od dwóch dni marudny,chyba kolejne ząbki,dzisiaj już spokojniejszy,za to ma lekkie rozwolnienie :( Wstał niedawno i idziemy do babci na basen,bo u nas 42C termometr pokazuje :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676905 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676906 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676907 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676911 przez lusiamamanikosia
zazdroszczę wam pogody :( w warszawie zimno burza była zalało warszawe :( tramwaje nie jezdza , metro nie jezdzi bo stacje zalalo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677014 przez daners
Olga 42 stopnie szzoooook bosko sie macie ;]

aczkolwiek na week nie narzekam- bo pogoda dopisala.Bylo / jest cieplusio dzis nawet hooot.

zdaje relacje z rowerowania :)

Misiowa my tez mamy taki fotelik mocowany z tylu-hamax kiss ale do rzeczy tak w skrocie chyba za maly jest na rowerowania :) ;/ bo On nie potrafi usiedziec w jednym miejscu wiec te przyjemnosci nie dla niego ;-p sobota placz placz placz ja jechalam zagadywalam i nic.... dzis tyci lepiej ale juz jechal bez kasku i mnie nie widzial to ok na chwile jak sie pojawilam to placz... wiec darujemy sobie narazie zwiedzanie swiata na dwoch kołkach i przesiadamy sie na cztery.do starej bryki :)

dziekujemy i równiez calujemy dzisiejszych solenizantów kisssssiury :)

mm u mnie chyba podobnie mały pieszczoch mi rosnie :) tylko mama nie wola bo moj mężul do mnei stara wala;/wiec oby sie tego nei nauczyl hahaha a jak "niby" sie caluejmy z tatusiem tak cmokajac to on odrazu leci i tez sie chce kisowac ale wtedy to popluta cala buzia :) :silly:



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677024 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677063 przez krecik
M89M, a to mnie wyczaiłas:D

daners, proponuje spróbować za miesiąc, może mu się zmieni:P na Twoim miejscu naciskałabym, zeby maż Ci ksywe zmienił, bo dzieci strasznie szybko łapią

Kamykowa
, mój Staś ma zakaz gryzienia i lizania;)

M-M,
sludziutko, tylko, zeby się jeszcze spać dało, my zawsze mamy przytulasy po drzemkach w ciągu dnia:)



ja tak szybciutko, zrobilam dzisiaj tyle kilometrów ile przez dwa tygodnie, było tak gorąco, ze szok, na koniec uciekaliśmy przed burza:) jak usiadłam w domu to nie wiedzialam co ze szczęścia zrobić tak mi dobrze było, Staś zachwyczony bo wkońcu mógł sobie pofikać po podłodze

jutro jedziemy do rodziców i wracamy w środe:)


no a gdzie Bidol?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #677065 przez Olga
Ignaś też się kocha całować-siostry go wyszkolily,bo ciągle do niego wołają daj buziaka i on teraz wszystkich całuje,buźkę na szeroko otwiera i ślini :silly:
Dzisiaj pierwszy raz użył swoich czterech ząbków i zrobił tatusiowi slad na ramieniu :lol: :lol: :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677069 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677075 przez krecik
kamyczka, nie ma tak latwo, powtarzam i powtarzam.... A z tymi malinkami to uważaj, bo mąż może nie uwierzyc, ze to Dominiczek;)

Olga, ja od ugryzień mam siniaki, męża tak nie lubi ( jest poprostu mniej apetyczny)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677095 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677097 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677100 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl