BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 11 miesiąc temu #677124 przez Olga
Pamiętam,jak Marika uwielbiała gryźć swojego ojca,on na nią nie krzyknął i pozbadła go sobie,a mnie nigdy nie tknęła,bo przy pierwszej próbie już odpuściła i z Ignasiem chyba będzie podobnie :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677127 przez saiko
Moj nie lubi calowania, czasem tylko sam daje buziaka
Ale nauczyl sie dawac reke do CZESC i do PIĄTKI :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677153 przez Olga
Ignaś od trzech dni kręci na wszystko głową na "nie nie"-co bym się go nie spytała,to wszystko jest na nie :blink: Nowa umiejętność ha ha.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677415 przez mama89muminka
Hej

saiko az 3? Skad wy tyle bierzecie? My probowalismy dac mlodemu stara od komputera, ale woli i tak wszystko co mama/tata wlasnie uzywaja, nic innego wtedy mu nie podchodzi bo czuje sie oszukany :dry:

krecik no ja to mam nosa :lol: Milego wypoczynku u rodzicow :)

Co do gryzienia u nas zaczelo sie na dobre, najlepiej Mironkowi smakuje nos mamy i duzy palec u nogi taty. Czasem to nie wiem co on kombinuje, czy chce ugryzc czy dac buzi :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677474 przez saiko
mama89muminka napisał:

Hej

saiko az 3? Skad wy tyle bierzecie? My probowalismy dac mlodemu stara od komputera, ale woli i tak wszystko co mama/tata wlasnie uzywaja, nic innego wtedy mu nie podchodzi bo czuje sie oszukany :dry:

krecik no ja to mam nosa :lol: Milego wypoczynku u rodzicow :)

Co do gryzienia u nas zaczelo sie na dobre, najlepiej Mironkowi smakuje nos mamy i duzy palec u nogi taty. Czasem to nie wiem co on kombinuje, czy chce ugryzc czy dac buzi :huh:


moją (Enter), męża (spacja) i teścia (spacja) :)

Olga - mój z kolei teraz nadużywa DAj DAj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677546 przez bidol
hejka


Kamka dziękuje za życzenia - :kiss:

spóźnione :kiss: :kiss: :kiss:

KM - buziaki dla Kacperka :kiss: :kiss:

Anszka - buziole dla Wojtusia :kiss: :kiss:

Daners - buziaki dla Filipka :kiss: :kiss:

M_M - buziaki dla Olinka :kiss: :kiss:

Misiowa - buziaki dla Hanci :kiss: :kiss:


Anna - super zdjęcie Matusia - słodko wygląda - do mamusi się przydał z upodobaniem do natury :)

Saiko - no to masz komputerowca :woohoo:

Ja Kamili uszu nie zakrywam. Od dawna wiem że zapalenie uszu jest bakteryjne. Jedynie zakładam jej czapeczkę jak już tak na serio wieje chłodem :lol: miała zapalenie uszu ale to z przewlekłego kataru :blink:

Krecik - jestem :kiss: podoba mi się Twoje zdrowe podejście do życia :lol:

Daners
- kope lat - dawaj foty Filipka :kiss:



a ja mam znowu doła. Dziś idziemy do noteriusza w sprawie spadku a w środe operacje Taty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #677563 przez Olga
Hej.

U nas w nocy burza była i mój mężuś nad ranem tak przysnął,że zaspał do pracy.Wstał o 4.30,a powinien o 3 ha ha.Dały mu te rybki w niedzielę,zamiast odpoczywać i odespać cały tydzień,to mu się chciało wstawać nad ranem i jechać :angry:
Dzisiaj duszno i pokropuje,ale my rano 2 godz.zaliczyliśmy,teraz mały śpi.Widzę,że po malutku przestawia się na spanie tylko raz w dzień.Wydaje mi się,że dzisiaj już nie pójdzie drugi raz :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677828 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677894 przez słoneczko
Czesc dziewczyny, dawno mnie nie było wiem :( ale musialam pozbierac sie jakos.

Duzo nie napisze na swoj temat przez osoby trzecie niestety które tu zagladaja i sie wpieprzają :angry: wiec tak pogorszylo mi sie bylam kilka dni w szpitalu, czuje sie kiepsko , bez sil, włosy mi wypadaja i niestety zeby mi sie wszystkie psuja juz sie 6 pozbylam niedługo szczerbata bede :laugh: juz sie umowilam na wizyte na wstawienie, czuje sie jak staruszka :laugh: i do tego ból po wyrwaniu juz 3 tyg jestem na silnych lekach przeciwbólowych :( dobra juz wiecej nie bede soba głowy wam zawracala :)


teraz cos o Pawełku zrobil sie straszny łobuz, chodzic niechce a stoi sobie sam bez zadnej asekuracji, ale sam dorosnie do tego ze nogi sluza do chodzenia a nie tylko do stania :P
mamy juz 9 zabków i przez to jest strasznie marudny :angry: w nocy budzi sie czesto jak mu dokuczaja zebole :angry: no i nauczyl sie i mówi Ania niewiem czemu jak ja tak niemam na imie ale nich mu bedzie ze jestem Ania, podchodzi domnie i mowi ANIA,ANIA.... :silly:
No i znów jest zrazony do ludzi przez moja sasiadke, przyszla ze swoja corka 1,5 roku ma, a ona jest taka nieznosna ze szok, wydzierala z rak Pawełkowi wszystkie zabawki, zabierala mu z buzi smoczka, uderzyla go :angry: a jak jej mowilam ze niwolno tak robic to kladala sie na podłoge, walila nogami i sie darla na caly glos, a jej matka nic w tym zlego niewidziala, od tgo czasu Pawcio boi sie jak ktos do nas przyjdzie, placze :angry:

spoznione buziaki z okazji 11 miesiecy:)

Bidol przykro mi z powodu twojej babci :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

MamaEmilki gratki z okazji pierwszych kroczków dla Emilki :kiss: :kiss: :kiss:

Kamyczka dzieki za pamiec :kiss: :kiss: :kiss: jak Dominis ? lobuzuje?

MłodaMamuska ale ten Olinus daje Ci popalic :( wrzuc zdjecie Olinusia bo dawno go niewidzialam :)

Majówka jak na urlopie?

Daria jak tam Tymus? buziaczki

Anna ale Mati jest duzy :laugh: a jaki sliczny urode ma po mamusi :kiss: :kiss: :kiss:

Saiko to niezłego masz komputerowca w domu:) ale to dobry i opłacalny zawód:)

Misiowa zazdroszcze tego urlopiku :) jak tam Hancia?

M89M co tam u Miro słychac? daje popalic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #677970 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #678090 przez bidol
Słonczko - no nareszcie jestes. Życze Ci duzzo zdrowka. Bede modlic sie o zdrowie dla Ciebie :kiss:
Buziaczki dla Pawelka. Juz 11 miesiecy skonczone. Teraz tylko odliczanie do roczku :) gratulacje zabkow. No i postepow Pawelka. Koniecznie wstaw zdjecie i juz nigdy nas na tyle nie opuszczaj :( :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #678208 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #678260 przez Daria23
Hej kochane przywitam sie tak na szybko.U nas oki w weekend byliśmy na rybkach z Tymkiem i dziadkami wędka mu sie bardzo spodobała:)Dziś u nas mega słońce także kremik smarowanko i na cały dzień na dwór:P

Słoneczko-witaj:):)fajnie że piszesz u Tymka oki rozwija się pomału już chodzi za dwie rączki teraz go ucze za jedną ale ciężko to idzie:)Kochana zycze duzo zdrówka dla ciebie dzielna z ciebie babka i tak trzymaj :*:* i uściski dla Pawełka:)

WSZYSTKIM DZIECIACZKĄ TYM SPÓŹNIONYM JAK I DZISIEJSZEMU IGNASIOWI DUŻO CAŁUSKÓW OD CIOCI DARII I TYMUSIA:*:*:*:* NASZE KOCHANE BOMBLE ROSNĄ JAK NA DROŻDŻACH:)

A tu fotka z rybek:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #678267 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #678269 przez słoneczko
Bidol bede sie starala czesciej was odwiedzac.jak samopoczucie? jestem myslami z Toba:*

Daria dziekuje:* to super Tymus niedlugo bede chodzil ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl