BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 11 miesiąc temu #674542 przez Anna77
Hej, jak położę Matiego to później się odezwę. Ale tak na szybko:

Daria i wszystkie mamuśki nie ma żadnych szczegółów póki co. Na razie zbieram chętnych i zdecydowanych. Przygotuję tabelkę jakąś i będą ją uzupełniać. Dobrze też byśmy wszystkie się opowiedziały, czy jedziemy z dziećmi czy same. Zawsze to więcej winka można wypić :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674554 przez agnesssa
Dzień dobry :woohoo:


Tylko nie bijcie :evil: :evil: :evil: :evil:
Ja o Was nie zapomniałam, tylko czasu totalny brak :( Ale od kilku dni tylko lipcówki mi w głowie i dzisiaj musiałam zajrzeć :woohoo:

Na wkupne pokaże Wam jak Maks mi pomaga w robieniu prania ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i widzę, że planujecie sabat, i nie wiem czy przyjmujecie dezerterów, ale z Wami to ja bym się bardzooooo chętnie spotkała B) B) :woohoo: Nie wiem czy organizacyjnie dałabym radę ale chęci mam ogromne :blush:

Buziakujemy Was mocno :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674643 przez saiko
hej, melduje się

ja na sabat się piszę, ale czy z Szymkiem to musiałoby się okazać jak wybierzemy termin :)

Malpiszon poki co zniosł operację dobrze

a Szymul waży 10.600 i ma 74cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674664 przez Olga
He kochane.

Ja powiem szczerze,że na pierwszy zlot czarownic bym wolała sama przyjechać,bo autem się nie wybiorę,za małe doświadczenie,a tak w pociąg czy autobus i jestem :blink: a kolejne zawsze można zrobić z dziećmi,ale to moje zdanie,jak będzie z dziećmi to i tak za wszelką cenę przylecę na miotle :lol:

agnesssa Maksiu wwymiata,coś sąłbo to pranie posegregowałaś,bo biedny się męczy tyle czasu :silly: Ignaś też uwielbia pralkę i już mi przełącza przy niej wszystko :ohmy:

Dziewczyny czy któraś z was bierze pigułkę Cilest-bo mama mi dzwoniła,że ją ponoć wycofali :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674702 przez Daria23
Olga-o tych tabletkach aż huczy słyszałam w radiu o tym.

Anna-to wstępnie mnie wpisz na tą liste a co będzie to zobaczymy:)Ja jestem zdania Olgi że może pierwsze bez dzieciaczków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674717 przez Olga
Ale byśmy sobie pobalowały co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674764 przez Anna77
UWAGA :ohmy: :ohmy: :ohmy: ZLOT LIPCÓWEK

No to zbieram wpisy chętnych. Info na priv poproszę razem z kwotą, jaką każda może uiścić za ewentualny nocleg i będę na bieżąco pokazywać listę osób.

1. Olga - bez dzieci
2. Bidol
3. Anna77 - bez dzieci
4. Daners
5. Krecik
6. Misiowa
7. Agnessa
8. Saiko
9. Daria - bez dzieci

Poinformujcie mnie na priv proszę, która chce z dziećmi, która bez. W postach mogę wszystkiego nie wyłapać. Zobaczymy jak wyjdzie. Do niedzieli zbieram listę chętnych, potem zacznę czegoś szukać i przedstawię Wam propozycje. Bez dzieci będzie łatwiej coś znaleźć chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674776 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674854 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674924 przez Olga
kamyczka czemu Cię nie puści :unsure: Ja to się nie pytam,czy mogę ha ha,tylko mówię,że jadę :silly: Wiem,wiem każdy facet jest inny,ale szkoda,fajnie żeby nas było jak najwięcej :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674954 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #674961 przez saiko
Kamykowa84 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #674998 przez Anna77
UWAGA :ohmy: :ohmy: :ohmy: ZLOT LIPCÓWEK

No to zbieram wpisy chętnych. Info na priv poproszę razem z kwotą, jaką każda może uiścić za ewentualny nocleg i będę na bieżąco pokazywać listę osób.

1. Olga - bez dzieci
2. Bidol - z dziećmi
3. Anna77 - bez dzieci
4. Daners
5. Krecik
6. Misiowa - z dziećmi
7. Agnessa - bez dzieci
8. Saiko - z dziećmi
9. Daria - bez dzieci
10. Kamyczka - bez dzieci

Poinformujcie mnie na priv proszę, która chce z dziećmi, która bez. W postach mogę wszystkiego nie wyłapać. Zobaczymy jak wyjdzie. Do niedzieli zbieram listę chętnych, potem zacznę czegoś szukać i przedstawię Wam propozycje. Bez dzieci będzie łatwiej coś znaleźć chyba.

Jeśli kogoś pominęłam, to przepraszam :) Na pewno nadrobię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675004 przez Anna77
No a teraz coś od nas. Mati coraz pewnie chodzi przy wszystkich meblach, wstaje przy płaskich powierzchniach i sobie tupta. Ostatnio coś mniej je, tak jakby mało otwiera buźkę. No chyba że w miseczce wyląduje jego kiełbaska, truskawka czy ciasteczko, he he. Śpi w miarę ok. Czasem budzi się przed północą na mleczko. Rano jak śpi do 6 to jest ok, ale zdarzają mu się dni pobudki o 5 i wtedy to już mam gorszy nastrój :angry:

Z innej beczki. Ekipa zajmująca się utrzymaniem zieleni skosiła mi pół mojego ogródka :ohmy: :ohmy: :ohmy: Normalne myślałam że puszczę beksę, kiedy to zobaczyłam :angry: :angry: :angry: Nie mam już na to weny. Posadzę jakieś krzaki z kolcami, berberys jakiś czy coś. Ręce i zapał opadły :(

Posadziłam sobie na balkonie już oregano, tymianek, pietruszkę i miętę. Dzisiaj kupiłam dwa rodzaje bazylii i szczypiorek. Do tego nasiona rukoli, którą uwielbiam, bo sadzonki nie mogłam coś upolować w tym roku nigdzie. Także znikam na balkonie, trochę pogrzebać w ziemi.

Co do zlotu, to wychodzi że jednak bez dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675061 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl