BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 9 miesiąc temu #718326 przez słoneczko
Bidol napiszesz mi kochana jak robisz powidla sliwkowe i ogorki ale na priva bo pozniej na forum nieodszukam tych przepisow, dziekuje z gory :*

dziewczynki ja jestem ksiegowa i powiem wam ze kiepsko z robotka i postanowilam ze poszukam pare firm i w domu sobie ich bede rozliczala bo do pracy za grosze nie pojde:| 7 lat pracowalam po 12 godz 6 dni w tyg za najnizsza i juz dosc tego wykorzystywania :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718331 przez słoneczko
Anszka kochana zycze powodzenia na studiach:* fajny kierunek

Daria nie doluj sie skarbie,jakbys chciala pogadac to moge Ci podac moj nr tel i sobie pogadamy ;) szkoda ze mieszkamy tak daleko bo bysmy mogly sie spotykac na spacerki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718347 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718371 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718424 przez słoneczko
Anszka ech tesciowie szkoda gadac od listopada zero kontaktu nawet na roczek nieprzyszli,przykro mi ale co zrobic jak niechca widziec wnuka to ich sprawa pewnie jakbym dala kolezance malego zeby przeszla kolo tesciow to by pewnie niewiedzieli ze to ich wnuk:( czuje sie tak sobie za miesiac jade do szpitala i juz sie stresuje :( mam nadzieje ze uda mi sie zalapac pare firm choc ciezko ale probuje dalej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718427 przez słoneczko
ME ladnie Emilka wazy ;) mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze :* napewno bedzie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718433 przez słoneczko
Km widze Cie ! ! odezwij sie prosze:( co slychac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718442 przez Anna77
Dziewczyny, co do zlotu, to cały czas pamiętam. Tak jak już pisałam wcześniej, ciężko jest znaleźć metę z dobrym połączeniem dla tylu osób i to w sezonie. Może wrócimy do tematu we wrześniu.

Bidol o wakacjach naprawdę dużo by pisać, a póki co nie mam ani czasu, ani ochoty. Wieczorem jadę na działkę i się totalnie zamierzam zresetować.

No dobra Mamuśki, odmeldowuję się. Wracam za dwa tygodnie, ale postaram się podczytywać w telefonie.

Ściskam Was i wszystkie dzieciaczki baaardzo mocno :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718448 przez Olga
Hej dziewczynki.

U nas upałów ciąg dalszy :blink: już nie można wytrzymać,cały dzień siedzimy w domu,dopiero gdzieś o 18 wychodzimy,ale ile wterdy pospacerujemy,jak mały o 20 już idzie spać :angry: Lubię lato,ale to co teraz jest to lekka przesada-u nas o 17-30 nadal 45 stopni na termometrze :(

Wszastkie już byłyście na ostatnim szczepieniu? Bo ja się chyba we wtorek przejdę,bo u nas tylko we wtorki są szczepienia,ale tak mi się jakoś nie chce :angry: Też jestem ciekawa,ile Ignaś waży,bo na mojej wychodzi 11kg.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718477 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718483 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718507 przez kejtin
Hej wam :)

Ojj dawno mnie nie było, czasu brakuje:)

Moja mała gwiazda:


Pierwsze wakacje w Sopocie i już została gwiazdą w tvnie:)
Dla zainteresowanych, mała na żywo:
tvnplayer.pl/programy-online/fakty-odcin...,S00E5686,21078.html

19 minuta:)a dokładnie 19:04 :) krótko ale zawsze :-)

Co do małej:
Mierzy 76cm, waży równo 9 kg:)
Biega, bo chodzeniem tego nazwać nie mogę...
Dnia 25 lipca pierwszy raz powiedziała mama! :) Oj byłam przeszczęśliwa:)
Mamy dopiero dwa ząbki, na całe szczęście wyszły bezboleśnie! uff...
Rozpoczynamy jedzenie owoców z rączki, jabłuszko już gryzie sama, nie jest źle:) Bałam się że przez to że brak ząbków na dole (bo wyrosły dwie górne jedynki tylko) nie będzie radziła sobie z rozdrabnianiem, ale na szczęście jest ok:)
Bałam się o pupcię nad morzem, ale ta maść z witaminami jest extra, nic się złego nie działo:)

Nie ma szans, żebym was nadrobiła ale będę co jakiś czas podglądać, mam nadzieję, że też jesteście dumni ze swoich pociech :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718564 przez Olga
kejtin ślicznotka z Twojej córuni-dawno jej nam nie pokazywałaś :blink: a jaka drobniutka w porównaniu z moim klopsem :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #718590 przez daners
Dobry wieczorek :)

jak wieczorek mija hmm PaniA :):):)

Bidol niezla jestes ;] energi Ty to masz i checi. Masz czasem dosc ;p hihi powidła sa ogoreczki beda a ciasto hmmmmm ;];]

Kejtin no córunia ładniutka i gwiazda nam rosnie jak sie patrzy :)

Moj Fifi
ze szpitala i roczny ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718688 przez Daria23
Hej Kochane i ja się witam w weekendzik:)
U nas marudznia ciąg dalszy mam nadzieje że te kły lada moment się przebiją bo już sa na wylocie.
MamaEmilki-trzymam kciuki zeby wszystko dobrze się skończyło i wróciło do normy:*

Saiko-ty masz szanse na znajomość a ja nie bo nie mamy sąsiadów:(chyba że jakimś cudem kogoś obok w wiosce poznam choć wątpie czy idąc po bułki zdąże kogoś poznać jestem tu prawie 4 lata i nie zawiązałam znajomości wiec nie licze na wiele:(

Słoneczko-dziękuje za szczere chęci ale przez tel i internet to nie to samo co wpaść na ploteczki na kawke itp rozumiesz.Ja mam telefoniczny kontakt z koleżankami jednak brakuje mi poprostui normalnego kontaktu twarzą w twarz.

Olga-ja jeszcze nie byłam na szczepieniu do mnie zawsze dzwonią kiedy mamy przyjść. A ile teraz kłóć nas czeka??????

Kejtin-śliczną masz królewne i przosze już w tv występuje kto wie może jakaś nowa celebrytka nam rośnie:):):)

Daners-Fifi boski jest:)a czy on już jest po pierwszym strzyrzeniu?bo ma taką fajową fryzurke widze...

Majówka-pamiętam o tobie jutro twój a raczej wasz ważny dzień:):)już składam wam najserdeczniejsze życzenia dużo zdrówka miłości i uśmiechu na twarzy każdego dnia:*:*:* Jutro może mnie nie być na forum także już dziś składam:*

Już mówie z góry ( Bidol czytaj:) ) że dziś i jutro moze mnie nie być bo spędzimy cały weekend nad jeziorkiem.:) Życze miłego weekendu buźka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl