BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 9 miesiąc temu #718757 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718765 przez bidol
Doberek :lol: :lol: :lol:

Wczoraj byłam na melanżu :lol: :lol: z Tereską (szwagra żona) i Ulą ( męża siostrą) ojjj było fajnie - podrinkowałyśmy pośmiałyśmy się - to było moje pierwsze wyjście od 2 lat :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:


Słoneczko - dobry pomysł - myślę że się uda :lol: :lol: zaraz znajdę przepis :lol:

ME - łał Emilka wysoka jest bardzo - Kamilka to chyba kurdupelek raczej - bo waży chyba podobnie a jest dużo grubsza :silly:

Anna - życzę udanego wypoczynku - czekamy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Olga - u Nas raczej upałów nie było - ale dziś chyba będzie ciepło :)

Saiko - no to super że macie blisko jeziorko :lol: daj znać jak wyszło malowanie :lol: :lol: :lol:

AF - no nie - jak już bezbarwnym pokryjesz to się wszystko super trzyma :lol: :lol: :lol:

Kejtin - kope lat :silly: ale śliczna jest Juleczka- cudowna drobinka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: no i faktycznie strona się nie otwiera :(

Daners - Filutek się nie zmienił :lol: jak był śliczniutki tak jest nadal :lol: :lol: :lol: aaa ciasto było - no jak by nie - ale już przestaje piec bo dupka rośnie :(

Daria - udanego wypoczynku :lol: :lol: :lol:

M_M - wspominałaś o krostkach Oliwierka - myślę że to może być na tle alergicznym - może ostatnio coś jadł nowego??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718861 przez Olga
Witam się w upalną sobotę.Nie można już wytrzymać w te upały,starzeję się chyba :angry: Zaraz zmykamy nad jeziorko,tylko mały spał 45 min,bo go pies obudził i nie wiem,czy z nim wytrzymamy,bo jak na razie,to strasznie marudzi :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #718912 przez krecik
hej dziewczyny doczytałam:) słabo się odzywam, bop jestem u rodziców i tu neta nie mam, dopiero mąż mi na weekend przywozi:)

po pierwsze: k.. jakie szczepienie? k... coś mi sie kojarzy, ze w przychodzni mówili, jak mały będzie miał 13 miesięcy, w sierpniu miałam iśc. k... ja to zawsze! ehhhh

a po drugie, no cóż, nie zdąże pododpisywać, mały z ciocią spią, taki jest teraz marudny, już sama nie wiem czy upał czy zęby ( kolejne się wybijają), jestem zabiegana od rana ( maly wstaje po 6;() do wieczora, bo mamy teraz żniwa i staram się pomagać, powiem Wam, że żadna dieta nie jest tak skuteczna jak żniwa:D

nie wiem jak przetrzymamy kolejny tydzień, ratujemy się basenikiem i kocykiem ;pod drzewkiem w ogrodzie:)mały po polu lata w samej koszulce i jest zachwycony jak sika

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718955 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718987 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #719099 przez Misiowa
Hej dziewczyny! Wpadłam się szybciutko przywitać i jakieś zdjęcia w końcu wkleić:) W zeszłą niedziele wróciliśmy z nad jeziorka a teraz mamy gości. Te wakacje są SZALONE...za tydzień znów jadę na 3 tygodnie do szwajcari do mojej siostry. Udało mi się znaleźć naprawdę przystępne cenowo bilety i lecimy. Baaardzo się boję bo nie cierpię latać a co dopiero z Hanią. Ale cieszę się też bardzo że spędzę trochę czasu z siostrą bo rzadko się widujemy niestety:(
Pytanko do dziewczyn latających z maluchami. Jak to wygląda? Dzwoniłam do Lotu i dowiedziałam się tylko tyle że mogę wózek wnieść na pokład. A co z jedzonkiem dla małej i jak ona w ogóle będzie tam siedziała? Hehehe już panikować zaczynam;)

Majówka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Was i Lucaska:) No i dużo zdrówka dla fasolki:):)Niech pięknie rośnie:)

A tu moja małą jak miała niespełna miesiąc


Dziś










Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #719146 przez Misiowa
Wybaczcie że tak dużo ale długo już nic nie dodawałam i nie mogłam się zdecydować;)

A teraz małe co nieco o Hani;) Nadal sama nie chodzi, ale za jedną rączkę idzie jej coraz lepiej. W poniedziałek byłyśmy na szczepieniu i mała waży 9,45 kg i mierzy 76 cm. Wyszły nam na raz 4 górne ząbki(1 i 2) a teraz idą dolne dwójki. Hania jest isntą diablicą. W miejscu nie usiedzi nawet chwili, jedną zabawką potrafi zając się na max 30 sekund... wymyślam co się da żeby coś w domu zrobić ale kiepsko nam idzie:) Mówi coraz więcej no i coraz więcej rozumie. Ale przestała mówić mama i teraz jak mnie widzi to krzyczy tata. Super;) Podsumowując :D Rośnie mi mały rozrabiak ale tak kochany że bycie mamą to najlepsze co mnie spotkało:)

Buziaki dla wszystkich mamuś i dzieciaczków:*:* jak tylko będę mogła to będę się odzywać. Teraz mam istny sajgon i czasem nawet nie mam jak Was poczytać. Ale obiecuję poprawę jak tylko skończą się wyjazdy i wizyty gości. Wracam 4 września i mam nadzieje że wtedy już będzie spokojniej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #719245 przez km
hej ziewczyny po długiej nieobecności wracam do zywych. Cały urlop spędziliśmy nad jeziorem więc nie miałam neta, aż mi głupio że nie złożyłam życzeń wszystkim solenizantom, także spóźnione ale szczere życzenia dla wszystkich maluchów, wszystkiego naj, rośnijcie duzi i wielkie buziaki :kiss: :kiss: Bidol chyba się minęłyśmy nad jeziorkiem, my mamy działke nad piasecznem, szkoda że się nie zgadałyśmy.

My jako nadbagaż przywieźliśmy teściową :angry: narazie żle nie jest chociaż już muszę zaciskać zęby żeby jej cxzegoś nie powiedzieć, a tu jeszcze miesiąc będzie z nami siedzieć, :angry: wiadomo że pomaga przy małym , ale wkurza mnie jak chce coś gotować, każdy ma inne przyzwyczjenia.

Niestety ale chyba nie dam rady was nadrobić, ale teraz postaram się być na bieżaco.

Misiowawózek możesz zostawić razem z dużym bagażem, albo przy samym samolocie, z doświadczenia polecam przy samolocie. a jedzenie dla małej i picie to ile chcesz możesz zabrać, tylko bedziesz musiał spróbować przy sprawdzaniu bagażu podręcznego. W samolocie bez problemu dadzą ci ciepłą wodę na mleko, lub podgrzeją jedzenie. Jest tez przewijak , więc się nie martw. A siedzieć musi u ciebie na kolanach, dadzą ci osobny pas dla małej.

Może później napisze coś więcej bo teraz lece obiad gotować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #719314 przez MamaEmilki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719320 przez mama89muminka
Hej dziewczyny
U nas zupelnie nie ciekawie. Caly dom chory, zaczelo sie od tego ze Miro wymiotowal w nocy, trafil do szpitala odwodniony, biegunka tam tez sie zaczela. Wypisalismy go dzisiaj na wlasne zyczenie bo nic mu juz nie bylo ale doktorka nie chciala go puscic. Mnie w nocy zaczely sie wymioty i teraz cala rodzina tez. Masakra jakas...

A co do kombinowania meza to mi sie oswiadczyl!

Koncze bo wszyscy wymiotuja, a ja niewyspana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719359 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #719376 przez Olga
Hej mamusie.

Nie lubię strasznie niedziel :angry: jak wszyscy są w domu,to mam takie nerwy :angry: Dobrze,że się już kończy.
Nie mam kiedy wejść na kompa,bo laptop nadal nie sprawny.Zaczęłam czytać książkę "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i tak mnie wciągnęła,że nawet w dzień staram się co chwila chociaż kilka stron przeczytać.Jak na razie jest super-czytała któraś :unsure:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


kamyczka 100 lat :kiss: :kiss: :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719395 przez bidol
Witam z wieczora. Ja tylko na chwilke.

Majowka - buziaczki dla solenizanta. Lucasik ma juz rok !!!! I dla Was - zycze samych radosnych chwil w zyciu. Zeby Wasze wszystki marzenia sie sprłniły :kiss: :kiss: :kiss:


Cdn rano :P :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #719410 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl