BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #720944 przez Daria23
Hej Kobity i my sie witamy.Kolejna nocka straszna.Ale ten mój Łobuz wczoraj szalał zasnął po 22 i co bitą godznine pobudka!!!Myślałam że wykituje zaraz aż wzielam go o 3 do łóżka naszego ale co z tego jak o 5 postanowił wstać już sobie.Głowa aż mi pęka od niewyspania no ale cóż taki los nasz:)
Tymiemu już widać drugą dwójke na dole dzieli ją tylko błonka wiec myśle,że lada moment się wydostanie;)

m89m-no to byo bardzo romantyczne:)Fajnie jak mąż zrobi ci taką niespodzianke.Ja mojego tak znam na wylot ,że chyba niczym mnie nie zaskocze-ale licze na cud ,że kiedyś mu się uda.

Olga-Dobrze,że Ignaś tak ładnie zniósł szczepienie.My idziemy w przyszłym tygodniu,ale tak jak ty ja już się boje tej w listopadzie.Raz,że 3 kłócia a dwa ,że dziecie juz starsze i mądrzejsze-ale wkońcu to dla ich dobra.

Bidol- O ty to tak nas tu zrobiłaś w balona:)Ale fakt jak cibie nie ma to zaraz się to rzuca w oczy:)

Daners-no to mnie uspokoiłaś z tym jedzeniem wychodzi na to,że z Tymkiem nie jest jeszcze tak źle bo więcej je jak twój:).Ale Łobuzy się zrobiły wybredne nie ma co...

Nic mamcie mam jakieś 45 min spokoju więc trzeba już za obiad się brać.Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #721021 przez Olga
Mój synuś od czasów upałów biega cały dzień bez pieluchy,zakładamy tylko na noc i wczoraj jak mu założyłam na szczepienie,to po 1,5 godz.miał całkiem suchą i zsiusiał się dopiero na działeczce u babci przy baseniku.W domu zazwyczaj idzie do kuchni i na płytki zrobi,czasem się przewróci jak się poślizgnie i widzę,że teraz jak zrobi to od razu płacze,żeby mnie poinformować i go muszę przestawić.Boi się upadku.Na dworzu przed blokiem w majteczkach biega,a jak idziemy dalej to spodenki mu zakładam i zapas bierzemy pod wózek,ale rzadko się zsika-on chociaż pije cały czas,to często nie robi siku,potrafi i 2-3 godz.wytrzymać. :blink:



I na spacerku w nowym wózku :)

Ignaś jadł grześka :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721318 przez Majowka
czesc dziewczyny,

my juz po naszym pieknym dniu!!!! wszystko bylo cudowne! za miesiac bede miec fotki od fotografki, ale od znajomych mam kilka z telefonu wiec wstawie pozniej jesli chcecie.
Dziekuje bardzo za zyczenia :kiss:
dopiero dzis wyjechali goscie, mama zostaje do niedzieli.

Lucasek ok, jejku ja nie umem tak opowadac jak wy o wszystkim, trudno mi cos konkretnego powiedziec na jego temat :laugh:
ma juz roczek! :P

fasolka, tez ok chyba, juz niedlugo wizyta!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #721379 przez Daria23
Hej Kochane:)
Witam się po kolejnej nieciekawej nocce:(Kurcze męczy mnie tw wstawanie już a pomyśleć,że kiedyś co 2 godz trzeba było wstawać na cycucha:P
Mój synek już też chyba obrał sobie spanie raz dziennie już rzadko idzie dwa razy:(a bardziej mi to odpowiadało-teraz obiad wszystko w takim biegu się robi,że hej.
Tymuś ostatnio nauczył się pokazywać jaki jest duzy i non stop to robi:)-tak słodko to wygląda.Nauczyłam go też robić pieska-zawsze mówie Tymuś jak robi piesek?A on tak słodko po swojemu chau chau:).

Olga-ale Ignaś jest słodki z tym brudnym pyszczkiem:)A jaki szczęśliwy uśmiech od ucha do ucha:)Wózek prezentuje się równie ładnie jak jego kierowca:)To chyba tatuś Ignasia zgadłam?
Ja też zawsze na dworek zakładam mu majtki bez pampka ,a co niech dupka odpoczywa.Tylko,że Tymi non stop pije i non stop siusia także u nas non stop majtki mokre:).W domu raczej chwile tylko go zostawiam,bo wszystko miałabym osiusiane:).Ale ciesze się,że kupke zawsze na nocnik zrobi chyba,ze na dworze nie zauważe to w pampka.

Majówka-Super,że się pojawiłaś:)Ciesze się,że wielki dzień się udał.Czekamy na konkretniejsze relacje no i te upragnione foty:).Uściski dla Lukasa i pogłaskaj fasolke od cioci :P

Dziewczyny nie opierniczajcie się tak z tym pisaniem,bo Bidolek znów się zdenerwuje:).

Kamyczka-gdzie się podziewasz?:)

a tu Tymi ze swoją nową zabawką :P Polecam ,bo super się bawi:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721393 przez lusiamamanikosia
cześć :)
u nas bez pampersa to tylko jak uda nam się pojechać nad wodę to wtedy siusia gdzie się da ... bo Niki dużo pije i ciągle siusia :P teraz jak takie upały to Niki non stop pije i tak bardzo ma napompowane pampersy że szok :P Niki w końcu ma zajawkę i staje bez trzymania i za rączkę ładnie chodzi ale jeszcze sam widać że się boi :P
dziś u nas wielki upał ma być :/ nie wiem jak my wytrzymamy ... aż się boje pomyśleć ... a on jest taki marudny że chwilami mam go dość :P :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721396 przez lusiamamanikosia
Tymi super wygląda z tą piłeczką :)duży chłopczyk już z niego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721562 przez bidol
Doberek

Olga - super zdjęcia - Ignaś powala - ale łobuziak słodki z niego - ślicznie wygląda - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: super że szczepienie bezobjawowo przeszło :lol: My mamy jutro :blush:

Majóweczka - aaaa - nareszcie jesteś - może Ty podniesiesz morale lipcówek - bo mi już sił brak :dry:
Gratulacje raz jeszcze - już zdjęć się nie mogę doczekać :lol: :lol: na pewno przepięknie wyglądaliście :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: i Buziaczki dla Lucaska :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Daria - współczuję kolejnej zarwanej nocki :( a może Tymkowi jest gorąco?? w czym śpi??
Super fotki - no i piłka niewiele mniejsza od oczek Tymcia :cheer: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lusia - to gratulacje dla Nikosia :kiss: :kiss: :kiss:

a my mamy kolejną 4 - kę :woohoo: :woohoo: :woohoo: i dwie kolejna na wierzchu - Mamy już w sumie 10 ząbków :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale i pupkę całą odparzoną - Kamka ma uczulenie na biedronkowe Dady :( :( :( Kupiłam jej jak miała biegunkę bo szkoda mi było pampersów jak kupka za kupką była no i teraz zakładałam jej na dzień i zmieniałam co 1 godz żeby jak najszybciej się ich pozbyć - Cała pupka w takich krostach - aż zrobiło się odparzenie :( nie polecem - Kamila strasznie się w nich pociła - nie przepuszczają powietrza - wcześniej myślałam żę tak się zasikuje że na pleckach tam gdzie się kończy pampers jest mokro - a to pot był :ohmy:

a tu moja Kamcia :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #721581 przez Majowka
tylko tako micro mi wychodza :( nie potrafie zmniejszac inaczej tych z telefonu :(



albo wrzuce na FB na nasza strone mamusiek, moze byc?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721594 przez bidol
Majówka - mi pasi - :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721655 przez Olga
majówka ale śliczna z Ciebie panna młoda :ohmy: :ohmy: :ohmy: jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :blink:

bidol my Dada używamy praktycznie od 2 i jak dla nas ok.Może dlatego,że Ignaś dużo nie sika,nigdy mu nie przeleciał i nie ma mokrych plecków :blink: Kamilka mnie powala-ale ma już dużo ząbków-my nadal tylko 6 :silly:

Daria współczuję tych waszych nocek,nawet sobie nie wyobrażam tak wstawać :( Ignaś w nocy praktycznie się nie budzi wcale i śpi coraz dłużej-teraz już zaczyna wstawać ok.9.30. :lol: Czasem jak mu noga wejdzie w szczebelki,albo smok mu spadnie na podłogę,to zawoła,ale rzadko.Śpi w samym body,a jak zaśnie to zależy od pogody zakładam mu dół od piżamki,bo on całą noc odkryty,a okno na szeroko otwarte.Tymi śliczniutki :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #721664 przez Daria23
Majówka-wyglądasz nieziemsko pięknie:)Jesteś prześliczną kobitką:)Jeszcze raz wszystkiego dobrego:*

Bidol-u nas jest mega gorąco bo mieszkamy u góry ale Tymi śpi tylko w pampersie i bluzce na ramkach-bardziej go już nie rozbiore:)Wciąż myśle że to zęby,bo drugą dwójke już widać a tam gdzie kły ma już wyczuwalne takie jakby dziurki w dziąśle jak mu smaruje to czuje.
Ale sie uśmiałam z tymi oczami i piłką:) :) :) :) Ty to jesteś udana :)
Kamka jest boska jeny i ta kiteczka na główce.Ale ci zazdroszcze jej :)

Olga-no chyba żartujesz do 9.30????WOOOW!!!!a o której zasypia???Tymi zasypia 21-22 a budzi się 6 rano codziennie:(

Co do pampersów Dada my kiedyś je też używaliśmy i było wszystko oki ale teraz przerzuciliśmy się na pampersy sleep and play są tańsze od activ baby a zawsze pampersa:)

Dzisiaj kupiłam Tymkowi tantum werde bo od trzech dni ma chrype także żeby nic się nie rozwinęło wole popsikać za wczasu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721669 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721680 przez Daria23
Kamyczka - ależ nie ma za co:) Ty też rzucasz się w oczy jak znikasz:). Jak tam Dominiś się ma w te gorączki? I powiedz jak zniósł pierwsze strzyżenie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721689 przez Olga
Daria Ignaś zależy ile śpi w dzień,ale zazwyczaj chodzi o 20,góra 21 :) Śpioch za mną i za Mariką,bo Olga to raczej ranny ptaszek :blink:

Kamyczka tak tatuś Ignasia to chudzina-waży tyle co ja ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721814 przez saiko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl