BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 6 miesiąc temu #788692 przez Majowka
Tak, koscielny, w mojej rodzinnej wsi, dla calej mojej polskiej rodzinki :) (okolo 50 osob!)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788760 przez maksiumama
Hejka wieczorkiem
Kurde blade tyle sie naczytalam o tym wirusie ze chyba spac nie bede nie wiem co mam myslec:(
malego wysypalo na buzce mam nadzieje ze nic groznego z tego nie bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788812 przez słoneczko
Bidol teraz mieszkamy po drugiej stronie miasta, powiem Ci ze jest tutaj inaczej jest wiecej osob mlodych i sa sympatyczniejsi. na przeciwko mamy sasiadow w naszym wieku co maja coreczke 3 letnia a reszta to osoby starsze ale bardzo sympatyczni i mili,i co najwazniejsze jest spokoj i cisza ;)
a jak Kamka przechodzi jej ? nam antybiotyk slabo pomogl jeszcze pawcio mial po nim biegunke :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #788960 przez Anna77
Bidol wiem przecież, że to było zdjęcie w wózku. Prześliczna, jak zwykle zresztą. No i w ogóle się nie dziwię, że Sebek dobrze sobie radzi, po takiej Mamusi :)

M89M skrywam się, bo to takie tam nieśmiałe początki. A Twój też super. I fajnie że przepis na torcik jest.

Majówka Ty to imprezowa dziewczyna jesteś :) Fajny miesiąc na ślub, no i może jeszcze połączyć go z chrztem Salvadora :unsure:

Maksiu nie czytaj w necie, bo od tego można zwariować. Przeczekaj spokojnie i będzie dobrze.

Bidol stety - niestety blogi nie odpowiadają za mój brak czasu, kiedy jestem w domu. Tak już po prostu mi się układa, że nie mam coś czasu.

A odnośnie blogów, to mam jeszcze jeden. Pomysł urodził się już dawno, ale że kilka osób mi wypominało, że gadam, gadam i nic z tego nie wynika, to w końcu powstał. I nie ukrywam, że ten mój wyjazd miał między innymi na celu zabranie się za to wszystko w końcu. Na razie jest poważnie, ale ma się troszkę rozluźnić ;)

Bez Telewizora


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #789103 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789109 przez Majowka
Anna, dzieki za link. Otwieram juz te z linka. Dzieki

chrzest chyba tu zrobimy, tylko dlatego, ze siostra Atonio przylatuje tylko w sierpniu, nie sadze zeby leciala specjalnie na nasze "drugie" wesele. A skoro to jedyna rodzina meza, to niezbedna przy chrzcie swietym jednego z naszych dzieci, wiec zmuszeni jestesy robic osobno.
ale im wiecej imprez tym lepeij! :blink:

AiF, zycze powodzenia w szukaniu domku. My tez w podobnym temacie od jakiegos czasu, ale jeszcze nic nie ruszylo

Maksiu, zycze duzo zdrowka Blazejkowi! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #789176 przez Anna77
Dzień Dobry, dzisiaj ostatni dzień mojego urlopowania. Nadszedł więc czas sprzątania, odkurzania, ścierania kurzu, mycia łazienki itd... Następny raz pewnie pojawię się tu na wiosnę, ale kto wie.

AiF dzięki za miłe słowa. Cieszę się, że się podoba. Oby wystarczyło mi zapału, bo tego mi nie brakuje, zwłaszcza tego słomianego, he he :silly: No i fajnie, że przeprowadzacie się do domku. Moje marzenie :)

Majówka no pewnie. Co dwie imprezy i okazja do spotkania, to nie jedna :)

Miłego dzionka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #789178 przez Anna77
No i się zdublowało.

Przypomniało mi się.

Sandra85 widziałam Cię wczoraj. Co tam u Was :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789231 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789255 przez bidol
AF - aaa to faktycznie może być nieciekawie :( Ja bym chyba jednak zostawiła Filipka z Tatusiem :( w stresowych sytuacjach różne rzeczy się dzieją - nie ma co ryzykować :(
My byliśmy kiedyś na zorganizowanej wycieczce jak sebcio miał niecałe 2 lata - massssakra - wszyscy mieli nas głęboko w d... a to było w wilnie - i choć byliśmy z Jędrulą razem to ledwo dawaliśmy radę - wózek, jeść pić .... bryyyy i pod koniec się zgubiliśmy :dry:
Domek - wow - super :) będzie super jak na święta już Wam się uda przeprowadzić :)

M89M - wow kolejny blog :) fajny - bardzo - szkoda że mój angielski kiepski - ale dam radę :)

Anna - no wiesz co?? wow - fajnie - a za brak telewizora podziwiam :ohmy: :lol: :lol:
błahahaha - to mnie rozśmieszyłaś - ja jestem taki tłuk że szok :p strasznie mało ambitna jestem - podziwiam dziewczyny - np Anszkę, Ciebie - za to że Wam się chce - ja leniwa jestem - co zacznę to nie skończę - ojj szkoda gadać - Typowa kura domowa - ale mi to odpowiada - kocham swoje dzieci dom, rodzinę - nic mi więcej nie potrzeba :)

Majóweczka - 12 lipiec piękna data :) uwielbiam lipiec :)
a kurteczka to taka typowa parka - :lol: beżowa - pasująca do wszystkiego - :lol: czemu te ciuszki z zary są takie piękne i takie drogie :( :(

Maksiu - i jak chłopaki??

Słoneczko - no to super że dobrze Wam się mieszka - nie ma to jak na swoim :) najgorsze są chyba bloki z emerytami bo im wszystko przeszkadza i bloki z małolatami bo wiecznie imprezują?? - ja tam nie wiem nigdy w bloku dłużej niz 3 godziny nie byłam :ohmy:

Kamyczka - Czyli nianie na ten czas będziecie mieli??


ejjjj - gdzie te Nasze nowe kuleżanki ??? :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789279 przez lusiamamanikosia
hej mamcie :)
witam się i ja :)

Anaszka ja jestem Mamusią Nikodema i Niki jest z 14 sierpnia siedzę tutaj na forum i czasem coś tam skrobnę bo u mnie forum sierpniowe umarło :(

Bidol - zdrówka życzę Kamilce a te zdjęcia w czapie na fb cudowne napatrzeć się nie można śliczną córeczkę masz :)

MAksiu - życzę Wam zdrówka i naprawdę dzielna jesteś podziwiam !!! chodź wiem jak to jest jak jest mało kasy albo jej brak :( niestety u nas też bardzo ciężko z kasą żyć z jednej pensji jest bardzo ciężko :( najgorsze wkurza mnie to że nawet nie możemy jechać do babci na drugi koniec Warszawy bo kosztowało by nas to 15 zł niby dla kogoś mało ale dla nas bardzo dużo bo jak pomyśle że za tą kasę mogę kupić Nikiemu mleko czy coś innego do jedzenia to ahhh ... szkoda gadać :(

Majóweczka - ale Wam zazdroszczę też bym bardzo chciała wziąć ślub kościelny wyprawić wielkie wesele ale cóż w naszej sytuacji to już tylko wielkie odległe marzenia ...

Anna - ten kwiatek z białymi kwiatuszkami jest boski też kiedyś taki miałam i faktycznie pachnie bosko i zamierzam sobie go kupić bo na nowym mieszkaniu nie mam jeszcze żądnego kwiatuszka :(

AiF - ale fajnie :) życzę by się wszystko dobrze ułożyło i święta były na nowym :)

A teraz mam chwilę wolnego Niki poszedł spać więc wstawiłam pranie ... zaraz zrobię sobie śniadanko i na spokojnie zjem :) a potem chyba trzeba będzie trochę posprzątać i może wezmę się i przepiorę wózek bo już masakrycznie wygląda :P

a któraś Mamusia pytała o wózki my mamy taką spacerówkę www.google.pl/search?newwindow=1&client=...ive.html%3B510%3B510
jak dla mnie jest super :)Niki w nim uwielbia jeździć i spać czasem to i 2h to mogę pozałatwiać różne sprawy co do koszyka jest mały ale właśnie wolałam brać taki z rączkami dwiema bo mogę torby z zakupami zaczepić więc dla nas jest idealny :) no wiadomo trochę trzeszczy ale to chyba większość spacerówek tak ma więc mi tam nie przeszkadza i co fajne w nim że nie jest ciężki i daje radę go wnieść do tramwaju czy autobusu jak Niki w nim siedzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789301 przez mama89muminka
Majowka super, ze wam sie tak wszysto uklada :) Lepiej teraz miec wszystko z glowy niz pozniej sie martwic pojedynczymi sprawami.

Maksiu :kiss:

Sloneczko ciesze sie, ze macie tak fajnie po przeprowadzce :)

Anna rozumiem, ale i tak ci dobrze idzie :) Nie uciekaj od nas, wpadaj tak czesto jak tylko dasz rade!

AF gratulacje! Pochwalisz sie jaki ten domek? :D

Kamyczka skad ten brak czasu? W pracy tyle siedzisz i Domi tak dokucza? :) Odzywaj sie czesciej

Bidol pewno ze dasz rade :) Jak tam Kamilka?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789329 przez daners
heeeeej mamusinki :)

moje nocki z Fifkiem OK :) poplakuje troszke po zasnieciu ale nocki przesypia :) a jak rano wstaje to nie ryczy odrazu tylko jeszcsze z godzine sie bawi :) gada i tuli swoja przytulanke;] dostal od kuzyna misia i wszedzie doslownie wszedzie z tym misiem :)

ma swoje przytulanki z ktorymi chodzi spac misiu duzy,piesek, misiuu z bebilonu i tygrysek :) zawsze musa spac z nim ;] procz tego pieluszka :) i sen gotowy hahaha

a wasze maja przytulanki ;] czy moj tak sie tylko przywiazal :):):)

slini sie kapie mu jak z kranu wiec chyba zacznie sie okres zabkowania:)i niech mu wyjda bo ma 8 a jesc nie potrafi...albo jest leniwy :S

AniaFilip super ze przeprowadzka-bosko na swoim w domku uhmmm oby szybko i gladko poszlo z tym tobołami :)

Anszka Ty wspomnialas o wyprawach lesnych chyba wiec mysle ze moj wozek espiro niezabardzo na takie drogi zreszta zaraz spadnie snieg wiec z takimi koleczkami to chyba sie trza odrazu przesiasc na sanie :) Ogolnie ja nie narzekam na wozek mnie sie sprawdzil nie trzeszczy mi nic hamulec dziala nie zacina sie wiec negatywnie sie nie wypowiem. Do koszyka zakupy sie mieszcza na tyle co kupuje.
Olga po lasku smiga wiec moze jej wozek bardziej odpowiedni ;]
wybralas juz jakies ? a Twoj stary to czemu zmieniasz???

mama89 wspolczuje wiec na kogo liczyc zamierzacie z utrzymaniem :):)

Kamykowa w pracy wsumie jak w pracy robic trzeba i tyle:) a Ty sie odnalazlas juz z tym wszystkim :) praca dom dziecko i tak w kolo hahahah :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789342 przez mama89muminka
Daners Miro tez lubi przytulanki, do wszystkich sie przytula, ale do spania ma tylko jedna.
Co do kaski to zawsze maz prosil tescia albo tesciowa, a teraz sie zbuntowal i powiedzial ze ich juz nie bedzie pytal o pozyczke wiec ja musze cos skombinowac :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #789348 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl