BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 6 miesiąc temu #787735 przez mama89muminka
Anszka moja droga, my mamy espiro i musze powiedziec ze najgorszy wozek to nie jest, po jakims czasie zaczyna skrzypiec (warto naoliwic wczesniej) i hamulce sie zacinaja, ale jezeli maz lub nawet ty co nieco sie znacie na sprawie to nie powinno byc problemu ich przykrecic. Poza tym nie jest to wozek na "wiejskie" drogi, raczej na miasto, a zima to tam gdzie sniegu nie ma (u nas w Finlandii ciezko z tym bylo). Jest leciutki, latwo sie wykreca, moge z mlodym w kolko jezdzic :) Siedzisko jest wygodne, szerokie, Miro ma pelno miejsca nawet w kombinezonie. No i u nas jeszcze te gumki przy oparciu zaczynaja sie rozciagac szczegolnie z jednej strony, nie wiem z czego to wynika. Poza tym nie moge narzekac, bo na poczatku mialam duzo gorsza krowe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787774 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #787815 przez Olga
Hej.

Maksiu kazała przekazać,że jedzie z chłopakami do lekarza,później się odezwie i wszystko opisze :(

Ja też poszłam z Olgą do lekarza,po zaświadczenie do sekcji pływackiej,niestety musimy jechać albo do Włocławka,albo do Bydgoszczy do specjalisty od medycyny sportowej :angry:

anszka ja mam Quatro i nie narzekam,na początku nie mogłam się przyzwyczaić,ale teraz jest ok.Kółko Rafał naprawił i nic się nie dzieje,kosz pakowny,Ignaś ma miejsca sporo,ale on taki normalny,nie firmowy.Drugi mamy Mamas&Papas,ale to typowa parasolka :)
allegro.pl/quatro-infinity-wozek-spacero...rto-i3710642246.html

bidolek Kamilka słodko śpi :blink:

Gratulację dla gosiaczka :blink: :)

Ktoś pytała o Darię-ona pisała ostatnio,że mogą neta nie mieć przez jakiś czas,bo zmieniają na inny.Czekamy na nią i na Tymka :blink: Z chłopkiem nie wiem,co jest,na fb się pojawia :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787854 przez słoneczko
czesc dziewczyny przepraszam ze sie nieodzywam alw mam sporo do zrobienia w domu no i przy Pawelku ciezko jest cos zrobic:(

Majowka cudnie wygladasz, piekna kobieta jestes;)

Bidol Pawelek mial kilka razy plesniawki i ci powiem ze 2 razy dostalismy antybiotyk i tak plesniawki powracaly, do tego antybiotyku kup koniecznie probiotyk , ja to zrobilam inaczej najlepszy sposob jaki zadzialal i jest skuteczny to wkladalam gazik to Pawelka pampersa czekalam az nasika i mu tym gazikiem wycieralam w buzi i po 2 dniach sladu niebylo ,tylko ze pamietaj ze musisz w buzce Mocniej scierac tym gazikiem wiem ze to bedzie bolalo ale musisz bo Kamilce nawroca plesniawki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787858 przez słoneczko
witam nowe kolezanki

dziewczyny napisze cos jutro bo niemam humoru cos ostatnio:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #787861 przez Anna77
Anszka stawanie tych naszych dzieciaków na wszystkim, co popadnie to chyba problem nas wszystkich.

M89M super torcik. Nie dziwię się że Twój M zjadł cały ;) No i jaki superowy pomocnik!

M89M, MamaEmilki U dentysty tylko i wyłącznie ze znieczuleniem. Nikt mnie namówi na bez zrezygnowanie z tej możliwości.

Krecik mam nadzieję, że dzisiejsza nocka już będzie bez gorączki.

maniafiolo Witaj :) Pewnie że możesz dołączyć. Opowiadaj :)

Bidol słodko wygląda Kamcia śpiąca w łóżku.

Maksiu trzymaj się Kochana :kiss: Jak dojdziecie do siebie, napisz jak w tym szpitalu.

Majówka szybciutko poszła Wam zdecydowanie się na imię. Salvador - ładnie :)

Słoneczko trzymam kciuki za szybką poprawę nastroju :kiss:

O kurcze, dobrze że mam więcej czasu, bo na bank bym tego wszystkiego nie nadrobiła. Ale się rozpisałyście. O nas nie piszę, bo w końcu się obijam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787903 przez słoneczko
Anna ja tam dentysty sie nieboje,nigdy niebralam znieczulenia oprocz wyrywania ,w pn wlasnie ide na plombowanie ;)

Krecik zdrowka zycze:*

M89m ale apetycznie wyglada torcik , sama bym go zjadla ;)

Anszka ja mam wozek espiro i jedynym minusem jest maly koszyk ;) zdrowka zycze ;)

Olga zazdroszcze takiego kontaktu z corka ;)

a i moje 2 przyjaciolki sa w ciazy alez sie ciesze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787956 przez Anna77
Słoneczko też się nie boję, nie mam problemu z chodzeniem do stomatologa. Po prostu uważam, że jak coś może nie boleć, to trzeba skorzystać.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #787974 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787986 przez Olga
Anna bardzo chętnie będę zaglądać,fajnie,że się wzięłaś za to :)

Witaj słoneczko,jak tam nocki na nowym mieszkanku :unsure:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788002 przez BasiaOlek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788007 przez krecik
Anna77, super! Juz mi sie podoba:d
A na forum to koniecznie trzeba napisac co u siebie ( w tym wypadku u Ciebie):)

Sloneczko, no wlasnie, dobrze Wam sie mieszka?


A u nas... jak nie Stas to ja, przeraza mnie perspektywa tej nocy! Nie wiem jak to sie mowi mam/zlapalam/dorwala mnie, w kazdym badz razie rwa kulszowa, ledwo daje rade malego wyjac z lozeczka i to najpierw musze go podciagnac zeby usiadl, nie bede dodawac ze jak zwykle sama jestem, no wyzalilam sie i trzeba sie wziasc w garsc

Dentysta to dla mnie drazliwy temat, jak pomysle to mnie zeby bola

No a Nowe dziewczyny juz sie obijaja, oj nieladnie nieladnie


Miłej nocki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788023 przez maksiumama
No wiec witam sie i ja. Kurde nie wiem kiedy ja dojde do siebie po tych dwoch nocach na krzesle nie mam pojecia..
Na poczatku witam nowe mamusie i piszcie czesto... Ktoras pisala ze ma synka z 15.07 he he gdyby moje dziecko sie nie pospieszylo o 2 tyg to by nasze maluchy razem urodziny obchodzily bo ja mialam termin na 15:)
No ale oki przechodze do rzeczy... pierwsze co nie odpisze zadnej bo nie mam totalnie sily wybaczcie, ale poprostu jak tak dalej bedzie to i ja bede pod opieka jakiegos lekarza..
W poniedzialek udalo sie spokojnie dojechac do wawy mielismy mila podroz z super dwiema paniami, maks na poczatku sie wstydzil ale dalismy rade jak sie rozkrecil to panie az plakaly ze smiechu.Do CZD tez trafilismy bez problemow maly mial troche oporow na wywiadzie z lekarzem powiedzial ze skoro dzis swieto to mam mu na jutro(wtorek) zamowic koparke zeby to wszyystko zburzyc:) No i we wtorek mial badanie EMG przewodzenie pradu przez miesnie, i co sie okazalo w raczkach jest prawidlowe ale w nozkach sa cechy polineuroopati. do tego pan dr stwierdzil ze w opisie z olsztyna jest w rezonansie napisane ze maly ma ucisk jakiegos woreczka i to moze byc przyczyna tego ze maly ma takie nozki, no ale w srode przyszla pani dr i mowi ze dzis do domu nie bo u maksa w krwi wyszlo ze mapodwyzszony kwas mlekowy i to rownierz mooze byc przyczyna tego ze maly ma takie nozki, i ze musi zrobic punkcje ale ze ja przygotowana bylam tylko na te 3 dni to jakos ublagalm pania dr i nas puscila do domu ale w styczniu jedziemy na punkcje i proszono nas zebysmy juz obie ozanczyli ten tydzien na pobyt tam... kurde i do tego mielismy rozmowe z rehabilitantem jest wielce zbulwersowana bo nie mielsimy zadnej rehabilitacji tylko od razu operacja... dali nam tez na zrefundowanie obuwia no i mamy cwiczyc w domku... no a dzis dzis normalnie szok od 2 w nocy maks wymiotuje (wymiotowal) a o 4 50 blazej mial goraczke 38.2 wiec myslalm ze to od abkow dalam muczopek i bylo oki ale o 14 mlody dostal tak wwysokiej goraczki ze az drgawki mial no i co sie okazalo jak pojechalismy do lekarza to chlopaki ... maks ma jakis jelitowy wirus a blazej ma tez wirusa niby tylko goraczka ale byc moze wyskocza mu krostki na raczkach buzce i nozkach i zlapal wirusa bostonskiego
Aj mowie wam mam dosyc jeszcze dobrze ze lekarz znajomy mial wziasc za 2 90 zl a wzial 50 ale co z tego jak musialal wydac na leki aj normalnie tylko palkac zreszto od wtorku nic nie robie tylko placze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788027 przez Majowka
Anna, mi sie nie otwiera ten blog, moze daj jakis inny link? :dry:
tez chce zobaczyc!

Decydowalismy sie juz od poczecia, ja namawialam na Mateusza, Antonio na Salvadora, oba sa ladne. Tatus zdecydowal, wiec super! :)
oba imiona mialy tle samo przeciwnikow co zwolennikow tu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #788031 przez Anna77

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Krecik o tym co u nas pisałam TU . Więcej póki co nie napiszę, bo się urlopuję sama w Kołobrzegu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl