BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 2 miesiąc temu #845940 przez krecik
hej:)

tyle miałam napisać i wszystko mi uciekło:P

tak jka pisałam wczoraj mieliśmy podróż autobusem, Staś był zachwycony, pomimo konsternacji na twarzy:) u nas pochmurno dzisiaj, ale podobno ma być później słonecznie, ale i tak do 15 siedze w domu ( ew. pójdziemy na balkon), bo siedzimy sami w domu, a tutaj psy latają, niby mnie znają i nie szczekają, ale jeden jest duży a drugi ogromny, więc nie będę ryzykować.
Wczoraj podjechaliśmy do kauflanda i oto co zakupiliśmy dla Stasia i naszych chrześników: allegro.pl/fisher-price-uczace-kapielowe...962-i3993008149.html , uwaga cena w sklepie 22 zeta! to były bardzo udane zakupy:D
dzisiaj robie pizze, ciekawe co z tego wyjdzie

KM, w wodzie....oj niezłą bym wiązanke rzuciła:D a Kacprowi to dopisuje humor, skoro zawsze pokazuje gdzie byl "wypadek"

Bidol, jak dzieciaczki?

AiF, to Filipek istny poliglota! my nadal mało mówimy, moja babcia twierdzi, że tto próżniaczek i mu się nie chce

Majówka, to rzeczywiście macie na głowie i poród i tata, czekamy z niecierpliwością na info!powodzenia!

ME, masz racje nie ma się co ludzmi przejmować, my jak wracamy z placu zabaw, to cały blok wie:)

lece, bo mały domaga sie mojej uwagi:)

milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845946 przez lusiamamanikosia
km - wow co za przygoda :) musiało śmiechowo to wyglądać jak wózek zjeżdżał i wpadł do wody :)

Majówka - tak od 3 lat biorą a niektóre przedszkola i młodsze dzieci jak są we wrześniu wolne miejsca w przedszkolach , mamy zamiar zobaczyć czy gdzieś koło nas będzie takie we wrześniu i jak uda się małego od pieluszek oduczyć :) zobaczymy ... Przyszły szef do Maksa dzwoni cały czas bo chce kupić nowy samochód do przeprowadzek dla Maksa chce kupić taki by mu pasował :) a Maks sobie wymyślił że jak mały pójdzie do przedszkola ja znajdę pracę popracuje jakiś czas pół roku może rok i chce kolejne dziecko hehe, więc może jakoś za 2 lub 2,5 roku zaczniemy się starać ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Aif- to ładnie Filipek mówi , mój to mało mówi , wiem i widze po nim że mógłby więcej mówić ale leń z niego :P więcej ciekawych rzeczy jest dookoła niego niż jakieś tam gadanie :P
Ja z Nikim idę 4 marca na szczepienie to pewnie go zważy i z mierzy to będę wiedziała coś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845979 przez krecik
może usnął... narazie jest cisza to korzystam:)

Lusia, to super, że Maks ma nową prace, będzie teraz Wam lżej, a do przedszkola to od ilu przyjmują?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845985 przez lusiamamanikosia
krecik - słyszałam że mogą przyjąć już 2 i 2,5 latki tylko muszą być już usamodzielnione bez pieluszek :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845986 przez Majowka
Czesc dziewczyny!

My juz zarejestrowani w szpitalu. Czekamy teraz na zakwaterowanie w pokoju. A u mnie juz od momentu wyjazdu z domu regularne skurcze!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845991 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846002 przez agnesssa
Jejku Majówka ale emocje :D Tak niewiele czasu zostało do przywitania Salvadorka :lol: Denerwujesz się, czy jesteś spokojna?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846009 przez lusiamamanikosia
pewnie my się bardziej denerwujemy niż Majówka !!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846018 przez Olga
Kurcze,ale ciśnienie nam dzisiaj majówka podnosi :ohmy: Ciekawe jak tam jej idzie :unsure: a może już tuli Salvadorka :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846020 przez Majowka
Spokojna, wszystko jak dejavu, tylko jakby szybciej. Juz leze w szpitalnej pizamce, po lewatywce :), teraz czekam az mi przyjda podlaczyc aparaturke, ktora bedzie mierzyc sile skurczy i tentno serca dziecka....
Oj, a te babki sie obijaja!
A skurcze juz mam dosyc dosyc!

Krotko bede pisac, bo wiecie, niewygodnie hehe, co chwile tu ktos bedzie wchodzil :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846026 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #846056 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846058 przez Majowka
Hej hej! Wlasnie wyszedl anestezjolog! Juz po bol jesli wogole jakis odczulam.... Juz jestem po epiduralu!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846061 przez lusiamamanikosia
Ja ze swoim porodem nie mam miłych wspomnień nie było to co chciałam co sobie wymarzyłam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #846064 przez agnesssa
Majóweczka Dzielna babka jesteś :lol: To teraz już tylko kwestia kilku chwil i rodzinka się powiększy :) :kiss: :kiss:

AniaFilip ja to pamiętam jak by wczoraj było :silly: Oksy miała 3 razy podawaną i nic nie pomogło, jak już nawet skurcze się pojawiły i były nawet silne co 2 min to po godzinie przechodziły i w ten sposób trafiłam na operacyjny i cesarka :dry:

Lusia No to podobnie jak ja, inaczej sobie to wyobrażałam :huh: Bardzo chciałam naturalnie urodzić :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl