BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #846948 przez Olga
daria ja Ci nie doradzę,bo nie potrafię,ja w takich sprawach zawsze liczę na pomoc osób trzecich.Wiem tylko,że np.Olga śpi od 4 roku życia w takim pojedynczym łóżku,kupiłam dwa identyczne i dziewczyn śpią do teraz-Marika ma 18 lat :) my mamy w kolorze olch miodowa i pojedyncze biurka,słupki i szafę dokupowaliśmy :)


Zapomniała wam napisać.Wczoraj zostawiłam Ignasia z tatą i Mariką na 10 min,poszłyśmy po chleb,jak wróciłyśmy Ignaś całe zęby,buźkę i język miał w pisaku granatowym,ale myślałam,że tylko gryzł go :blink: Niestety jakie było moje zdziwienie,kiedy weszłam do sypialni :lol: a radość dziecka bezcenna,jak zaczął mi swoje arcydzieła pokazywać i tłumaczyć,co namalował :lol: upodobał sobie jako tablicę naszą sypialnię :lol: tatuś stwierdził,że artysty nie da się poskromić i będzie chyba z niego jakiś mistrz,a ja go na zajęcia taneczne chcę zaciągnąć ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846971 przez lusiamamanikosia
Olga wow to nieźle !!! nas narazie rysowanie nie jest popularne :D
Daria a zrób Tymciowi zdjęcie w jego pokoju żeby było widać mebelki ?? i pokaż może jakieś linki z łóżkiem co masz na oku to coś doradzimy napewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #846993 przez krecik
Olga, to polecam pisaki do malowania w kapieli:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847005 przez Olga
Przy wypłacie kupię synkowi te do kąpieli i te zmywalne,ale znając życie nie będzie ich chciał,bo najfajniejsze są zawsze te,co może zwędzić siostrom :lol: mój diabeł śpi już 4 godz :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847025 przez bidol
Hej babolce :)

U Nas niby piekna pogoda - slonko cudowne ale za wiatrem. Bo wiatrzysko strasznie zimny taki. Gdyby nie wiatr to bardzo wiosennie by juz bylo ;)

Majowka - dawaj znaka. W domku juz jestescie?? Jak sie czujecie? Jak Lucasek zareagowal na braciszka??

Olga - hahahahahahahaha Ignas jest wielki :) hahaha
Kama tez po scianach mazgoli ale staram sie jej zabierac ... gorzej z obgryzaniem scian :dry:

Daria - ja bym dziecinnego nie kupowala chyba. Moze lepiej takie unisex zwykle. Takie zawsze sie w domu przyda. A sosnowe i tanie i pomalowac mozna :)

M89M - Moj jedrula bardzo lubi porządek ale umowmy sie - sprzatam ja :dry:
Jaka u Was pogoda??

KM - ale historia z tym wozkiem w rzece hahahaha :S Dobre dober :)

AF - mniam mniam - pychota :) ja porod sama sobie wywolalam - policzylam na palcach za ile moja polozna zaczyna zmiane i zrobilam sobie kuracje z oleku rycynowego :) i wszystko bylo by ok ale nie wzielam poprawki ze tak szybko mi pojdzie :) kama urodzila sie 5 min przed przyjsciem mojej położonej hahahaha :)

Lusia - u mnie tez lenistwo. Kopytka byly :)

Kamyczka, Daners Sloneczko i Anna juz o nas zapomnialy :( juz o reszcie nie wspomne :(

Krecik - ja psom ni ufam zbytnio. Mojej siostry syn zostal ogryziony przez ich wlasnego psa ktory przez lata sie z nim wychowywal :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847085 przez Majowka
Czesc dziewczyny,
Ja tak na szybko, juz drugi raz podchodze do napisania posta, caly czas ktos wchodzi, bo dzis dzien odwiedzin.

My mamy sie dobrze. Salvi mial czyszczenie zoladka sada o 2h w nocy, bo ulewal co zjadl, potem juz wszystko sie unormowalo. Tylko spi i je! Karmienie zajmuje jeszcze duzo czasu, bo przysypia...

Ja super, chodze, caly czas sie nim zajmuje. Szwy troche bola, ale biore srodki przeciwbolowe.
Mleczko tez mam wiec karmie piersia.

Lucas przezywa istny dramat:( pozniej Wam opisze, nic nie je :( bardzo trskni, caly czas mnie wola.
Na szczescie jutro rano po rannej kapieli wracamy do domu! :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847124 przez lusiamamanikosia
Bidol u nas w końcu wyszło że była zupa pomidorowa :P

Majówka - super że już u was dobrze ... jak dobrze że już jutro w domciu będziecie :* Oj Biedny Lucasek tak za mamą tęskni :( Mój to w ogóle za mną nie tęsknił jak był u Babci 3 dni , ale już jutro będzie miał swoją Ukochaną Mamę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847126 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847159 przez Daria23
Majówka - cieszę się że u was wszystko dobrze i że jutro wyjdziecię:-)biedny Luki to nominalne że tęskni pociesz się że już jutro go przytulisz:-)

A to zdjęcie pokoju kiepskiej jakości bo z tel i Tymi ma dziwny kształtu pokoju że nie idzie zrobić jedynym zdjęciem
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847163 przez Daria23
Meble są takie jak ta komoda więc raczej łóżko jakieś jasne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847167 przez lusiamamanikosia
ładny pokoik :) a jaki duży :) zazdroszczę tak dużego pokoju :) mi się wydaje że ładnie by pasowały w takim kolorze sosnowym :) a masz jakieś linki może do łóżeczek które Ci się podobają ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847170 przez lusiamamanikosia
ja jak cieplej się zrobi , to będę malować mebelki na biało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847227 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847229 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847244 przez Majowka
Hej,
Ja juz po pierwszym nocnym karmieniu. Salvadorek to istny aniolek! Taki spokojny, wyciszony....no ale to dopiero poczatki :)

Ta sytuacja z Lucakiem jest powazniejsza niz myslicie. Tam sie rozgrywa istny dramat, czulam, ze tak bedzie :(
Tesciowa i mama nie moga sie nadziwic ze mozna tak tesknic. Lucas nic nie je, odmawia jogurtow, owocow, o normalnych posilkach nie wspominajac :(
Tez jestem ciekawa jego reakcji! Na szczescie juz jutro go zobacze!
Prezencik mamy z Salim przygotowany :)

Juz za kilka godzin spotkanie braci! :) ciekawe jak to bedzie! Opowiem jak tylko bede mogla!

Daria, sliczny pokoik ma Tymus!
Kurcze nie moge wszystkim odpowiedziec, ale czytam jak moge! Paa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl