BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 2 miesiąc temu #842655 przez Olga
Hejka. Ja tak na szybko,siedzę u stomatloga i zaraz nerwicy się nabawię :( oj jak ja nie lubię tu przychodzić :( później się odezwę :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842663 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842677 przez MamaEmilki
Hej mamusie, witam sie z rana jescze z lozeczku . Aczkolwiek juz po sniadanku ktore dostalam od mojego ukochanego do lozeczka . Przyszedl z pracy po nocy i jeszcze taka niespodzianka... milo :laugh: EMilka lezy kolo mamusi i oglada bajki. :-)...OLGA Oj to wspolczuje ..bedzie rzeznia hehe ja to uwielbiam chodzic do stomatologa , serce za kazdym razem mam w gardle brrr .Milego dnia ! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842886 przez lusiamamanikosia
Majówka - super te pompony :) też myślałam nad takimi by Małemu powiesić w pokoju tylko muszę kupić bibułkę i zrobię mu takie pomponiki :)
Ale super już coraz bliżej porodu :)
Olga- dentysta ble .... to najgorsze co może być ja to się boje bardzo i chyba mam fobię panicznie się boje dentysty :(
Dostałam dziś zdjęcia na maila z sesji :) wyszły fajnie :) jak je zgram na laptopa to zmniejsze parę i Wam pokaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842896 przez lusiamamanikosia
Dziś ładna pogoda , czekam aż Niko wstanie i lecim na kolejny spacer mam nadzieje :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842899 przez lusiamamanikosia
Dla Mam nie fb :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842900 przez lusiamamanikosia
Przepraszam od razu ze tak pojedynczo wstawiam zdjecia ale nie wiem jakzrobic by kilka naraz wstawic
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842901 przez lusiamamanikosia
a tu z koleżanką , która się urodziła tego samego dnia co Niki i w tym samym szpitalu :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842903 przez lusiamamanikosia
i dodam jeszcze jedno ... żeby nie zaśmiecać :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842914 przez Olga
Jakie boskie fotki - Niki jakiś kucharz :lol: Lusia a z mamusią tej małej z jednego dnia się znałyśmy wcześniej,czy na porodówce się poznałyście? Bo my też mamy kontakt z mamą i synkiem,razem obok na porodówce byłyśmy,później na sali i do dzisiaj utrzymujemy kontakt :)

majówka jak tam samopoczucie :unsure: kiedy zobaczymy Salvadorka :unsure:

Ja byłam dzisiaj bardzo dzielna i leczyłam bez znieczulenia :lol: nawet nie zdążyłam poprosić,jak pani stomatolog mi nawpychała cudów do buzi,to już wyjścia nie miałam :lol: w sumie to dobrze,bo nic nie czułam, tylko teraz coś mnie pobolewa :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #842922 przez lusiamamanikosia
Olga- dziękuje :) a znamy się już długo :) Moja kumpela miała termin na 7 sierpień ale przenosiła ciążę poszła do szpitala 12 lub 13 sierpnia i urodziła mała 14 sierpnia a ja poszłam na badania kontrolne do szpitala i w planach miałam odwiedzić koleżankę a sama trafiłam na porodówkę i urodziłam 14 :P a miałam termin na 27 sierpnia :)

Matko ja bym w życiu nie dała się tknąć bez znieczulenia, jak już mam coś mieć robione to na wejściu mówię że znieczulenie chce :P

więcej fotek na fb jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #842971 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Olga, dieki bardzo!Ja dobrze.

Wlasnie wstalam z drzemki, Lucas jeszcze spi. Babcia nam ukradkiem gulasz przyniosla. Super, nic dzis nie gotuje.
Rano ukradkiem urwalam sie do Zary, bo juz nowa kolekcja i chcialam cos Lucaskowi kupic. Zabralam go Ze soba, to tylko sklep demolowal :( , na szczescie rano, to pustki byly I nikt nic nie widzial.... Ale takie zakupy to nic sie nie przemysli, wszystko szybko-szybko I dwie pary krotkich spodenek przywiozlam I dwa t-shery....kurcze lata mi sie w lutym zachcialo! :laugh: :laugh: :laugh:
No ale tu te ciuchy schdza jak cieple bulki, wiec pomyslalam ze moze warto sie zabezpieczyc :laugh:

Lucas ma teraz 86cm, ale rozmiar zarowy 86 jest na niego za duzy odrobinke to mi sie wydaje, Ze do wiosny akurat bedzie.
Jakie Wasze dzeci nosza rozmiary Zary? Jesli ktores mamy kupuja?

AiF, kupie, nie ma problemu, ale wlasnie kiedy? Teraz bylam w takim centrum blisko nas, nie ma tam tego sklepu party-fiesta, zawiadomie Cie jak sie bede wybierac. Pewnie po porodzie juz...jeszcze jak mama bedzie. Bo teraz faktycznie nie pojade specjalnie, bo mam wyrzuty sumienia, ze tesciowie mi pomagaja jak moga, a tak naprawde to ja jeszcze po centrach biegam, wiec sama bym mogla robic zakupy/gotowac etc. mam nadzieje Ze rozumiesz :)

Lusia, extra fotki! Nikus przeslodko wyszedl!!!! Sliczna pamiatka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843066 przez Olga
Ja po wywiadówce,dumna z córci strasznie,bo wysoką średnia jak na nasze liceum miała i na całą szkołę jest 30 pod względem wyników,aj jej chłopak ( tegoroczny maturzysta ) 24 :) a jest trochę tych dzieciaków w całej szkole :blink:

majówka nie miej wyrzutów i korzystaj z pomocy,nic się teściom nie stanie jak Cię trochę odciążą :blink: co do Zary nie pomogę,bo nie kupuję,chyba że się coś trafi używanego :blink: a ogólnie kupuję 86-92,ale raczej to 92 to często jeszcze przy duże :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #843224 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843335 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl