BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 1 miesiąc temu #874631 przez słoneczko
ja od rana probuje cos napisac i albo mi pokazuje stare posty albo pokazuje sie komunikat error,masakra:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #874681 przez bidol
Doberek

mi tez jakis error wyskakuje na samej górze :(

Daria się zalogować na forum nie moze bo mi pisała :(

Ja wracam na forum z nową energią - czuje się już dobrze - :laugh:

święta minęły szybko - bo ich nie robiłam :silly:

Kama jest w miarę grzeczna :laugh:
Seba za to nie :angry: - w śmingusa dyngusa - jak zabrakło mu wody w pistolecie znalazł podpałkę do grilla - taką w płynie i napełnił sobie pistolet - na szczęście się zorientowałam zanim oblał kogokolwiek :ohmy: przecież jakby komuś w oczy psiknął - mogła byc tragedia :ohmy:

wczoraj było u Nas tak ciepło - wręcz upalnie - 25 stopni :lol: w słonko i jeszcze raz słonko :lol: :lol: :lol:
od 8 rano do 18 na dworze byłyśmy :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Kamcia już na brąz opalona - wczoraj z krótkim rękawkiem biegała :woohoo: :woohoo: :woohoo:
ale były też takie dzieci co w czapkach z nausznikami i kurtkach na polarze były - nie zrozumiem nigdy takich rodziców - choć jedna mama przebiła wszystkie o głowę - na spacerówce jeszcze takie ochraniacz na nóżki był założony - no i rzecz jasna czapa i kurtka :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
sama w krótkim rękawku szła :angry: :angry: :angry: :angry:


co u Wask kochane ???? :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Lusia jak Nikoś ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #874704 przez mama89muminka
Mi tez same Errory wychodza na forum.

U mnie niby lepiej, az do wczoraj. Przyszlo powiadomienie ze spoldzielni ze czynsz nie placony od dwoch miesiecy i sprawa idzie do sadu. Maz przyjdzie z pracy to musze z nim pogadac, bo on sie tym wszystkim zajmuje :dry:

Do tego Miro daje popalic, nie wiem co sie z nim dzieje, czy to teraz ten bunt sie zaczal na dobre czy co innego, nic tylko calymi dniami ryczy :dry: Tu sie bawi ladnie, a w momencie cos mu sie umysli i placz. Przychodzi do mnie zeby go na rece wziac, caly zaplakany, to go biore przytulam, a on mi ucieka i jeszcze wiekszy placz bo go puscilam na podloge. O powrocie z placu zabaw nie wspomne, az mi szkoda nerwow. Nie wiem jak mam reagowac itd. Kladzie sie pieron na srodku przejscia i nie ma mowy zeby go podniesc, takie diablisko. Wczoraj mi puscily nerwy i poryczalam sie z tego wszystkiego bo jestem z tym zupelnie sama, maz w pracy calymi dniami i nie ma pojecia co sie tu wyprawia.

Maz za niecaly miesiac ma urodziny, chcialam mu kupic jego wymarzony zestaw nozy do kuchni dla profesjonalistow, ale zrezygnowalam bo nie mam na to kasy,kupie mu tania czekolade i niech sie wypcha :P
Nie wiem jak ja mame ugoszcze w lipcu tutaj... Az wstyd po tym wszystkim...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #874732 przez Olga
Hej.Ja wczoraj post napisałam,ale niestety kilka stron przepadło bez wieści,więc już się nie będę powtarzać :lol: powiem tylko tyle,że mam pełnoletnią córkę i nie mogę jakoś tego przyswoić ha ha :lol: stara już jestem jak nic :silly:

Miłego dnia życzę,my pędzimy na dwór :lol: bidol my też od wczoraj na krótki rękaw i mamy na placu podobne mamy jak u Ciebie,najbardziej to mnie rozwalają te czapki wiązane pod szyje ha ha :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #874790 przez Daria23
Ale jazda napisałam tu rano post i mi pokazywało że jest a teraz patrze że nie ma mojego posta;/ co się dzieje z tym forum?!
U nas po świętach oki choć czuje się zmęczona Tymi nie chciał spać u moich rodziców więc od 1-5 rano koczowałam z nim;/ Poza tym znowu mu się łobuzerka wgrała;/ już był taki grzeczny a teraz znowu piski krzyki ech a co najgorsze nauczył się bić i jak chce go przytulić jak jest wkurzony to bije mnie po twarzy;/ co mam z tym zrobić??????????

Moja siostra była u lekarza i lekarka jej powiedziała że może z dwa tygodnie jeszcze wytrzyma:)także Zosia tuż tuż:):):)

Bidol-ciesze się z twojego dobrego humorku:):):)bardzo bardzo:) Nic mi nie mów o tych opatulonych dzieciach u nas wczoraj 24 stopnie Tymi latał w cienkiej długiej bawełnianej bluzeczce bo jednak trochę wiatr wiał a taki jeden w jego wieku w wełnianej czapce zasznurowanej pod brodą i kurtce!!!!!!!!!!czy ci rodzice są normalni?????głowa to mu się chyba ukisiła tam!

Olga-o jej gratuluje ci dorosłej córki szok 18 lat temu ją urodziłaś:)

M89M-nie przejmuj się prezenty nie są takie ważne jak sama pamięć! my też za tydzień mamy pierwszą rocznice ślubu i już wiem że obejdzie się bez prezentów bo teraz mamy ciężki miesiąc-wesele i ubezpieczenie dwóch samochodów + przegląd;/

Laski a co się stało z Nikim od Lusi?widziałam jakiś poobijany na FB?

lece obiad robić buźka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #874798 przez krecik
hej:)

Daria, u Nikiego podejrzewają złamanie nosa, ale jeszcze mają iść na rtg i będą wiedzieć, ale to zleciało dopiero co pisałaś, że siostra w ciąży:D

M89M, spokojnie nie przejmuj się, Mama to najbardziej będzie się cieszyła, że do Was przyjechała, a mężowi nic nie kupuj na urodziny- ja nie kupuje- z małym to nie tak łatwo na zakupy się udać:P

Bidol, nareszcie! dobrze, że się zmobilizowałaś, pewnie ten rozpuszczalnik w poniedziałek wielkanocny postawił Cię na nogi:D my też już letnio chodzimy- ale narazie to bodziak z długim rekawem jeszcze króluje, a tych co tak grubo dzieci ubiarają, kazałabym założyć im to samo!

mały dzisiaj pospał do 8! już mi się nudziło! teraz już spi i licze na conajmniej 2 godziny spokoju:) my u teściów do sb, ale aż się boje jechać do kr, bo kanonizacja w weekend i pewnie będzie wszystko zakorkowane

ja teraz biorę sie za szukanie kwatery na wakacje, bo już jedziemy w czerwcu na chorwacje i co szukam to wszytsko jak z prlu wygląda...a patrze naprawde na różne ceny, może macie jakiś sprawdzony nocleg w basce(wyspa krk)?

milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #874814 przez lusiamamanikosia
Hej dziewczyny ja ledwo żywa :( na kontroli nic szczególnego się nie dowiedziałam :( za bardzo to wszystko opuchnięte by stwierdzić co z noskiem :( oni mają taką praktykę że musi zejść opuchlizna żeby było wiadomo co z takim małym noskiem się porobiło :( w ogóle w tym szpitalu wielki burdel panuje ehhh ale jutro czeka nas kolejna kontrola ... a najgorsze jest to że Niko złapał chyba jakieś paskudztwo jak pojechaliśmy w niedziele na ostry dyżur ... bo w poniedziałek zaczął kasłać a dziś kaszel i katar i temperatura 37.5

a słuchajcie jaka temperatura musi być że to jest już gorączka ?? bo Mój nigdy nie miał i nie wiem od jakiej zacząć dawać mu coś na obniżenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #874819 przez krecik
Lusia, mowią, żeby podawać od 38 a nawet 38,5, bynajmniej, jak mój jest bardzo marudny to daje mu wcześniej, nie ma sensu, żebyśmy się oboje męczyli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #875212 przez krecik
hej

pusto....

u nas pogoda się psuje, mały już spi, bo niestety od 6 jesteśmy już na nogach;/

miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #875222 przez Daria23
Hej Kochane witam się z ranka.My już po spacerze wykorzystaliśmy chwile gdy nie padało.U was też od wczoraj non stop pada?ja już zła jestem bo fajnie cieplutko a tu deszcz non stop:( Musze kupić Tymkowi wkońcu kalosze i jakiś płaszczyk przeciw deszczowy bo go w domu nie idzie utrzymać zaraz się nudzi i ewidentnie potrzebuje dworu mówiąc dada:)
Nauczyłam Tymka alfabetu na razie umiemy do literki I :)fajnie to wygląda jak powtarza a czasem do przodu mnie ubiega:)

Co do nocy to tragedia-załuje że go pochwaliłam bo tak jest zawsze jak go pochwale ze spaniem to jest tragedia-dzi,s z 3 razy przychodził do nas więc musiałam go brać do niego do pokoju i czekać aż uśnie.

Lusia-biedny Niki tak mi go żal:(taki mały nosek jeny jaki to dla niego ból musiał być:( a jak to się w ogóle stało?i kiedy????
co do gorączki to ja zawsze podaje jak Tymi ma 37,5 bo to już dla niego podwyższona temp bo zawsze ma 36,6

Krecik-do 8 woow to si,e wyspałaś:)u nas ostatnio niestety 6-przed 7 i tak dzień w dzień;/

lece bo Łobuz już brynczy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #875239 przez krecik
Daria, my na południu polski to u nas jeszcze ciepło, a wczoraj to wracaliśmy przed 20 do domu, to mały w samym bodziaku, a czapke to niosłam w ręku, bo wzięłam na wszelki wypadek:) ale chyba tylko do dziś będziemy korzystać z pogody:(
A z tym alfabetem, to Tymi wymiata, zazdroszcze, jak tylko Staś sie obudzi to biore sie za niego i tez uczymy się literek!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #875465 przez lusiamamanikosia
Daria - było tak że była u nas chrzestna z facetem swoim i powiedziałam do Maksa by rozłożył takie łóżko fotel u nas w pokoju żeby chrzestna się położyła bo już usypiała i żeby Niki z nią poszedł spać i Maks rozłożył łóżko i chciał przysunąć do ściany i Mały chciał mu pomóc - ja poszłam do drugiego pokoju w tym czasie po koc - i usłyszałam mega przerażliwy płacz i Maks powiedział że chciał mu pomoc i nie trafił rączkami w łóżko i uderzył noskiem w taką drewnianą część ... dosłownie sekundy minęły a on sine i tak napuchnięte że nie wiedziałam co robić bo nic zimnego nie chciał sobie przyłożyć bo był jeszcze większy płacz , zadzwoniłam do teściowej i przyjechała po nas i pojechaliśmy szybko na ostry dyżur... zostawić na chwile Małego i proszę co się stało :(

A dziś trafiliśmy na bardzo fajną panią doktor i na studenta więc wszystko nam wytłumaczyła bo i jemu tłumaczyła co i jak :) zbadała go znaczy zaglądała do uszek do noska ale ciężko było bo ma katar :( i do gardła też ... i studentowi też Niki dał się zbadać ... nosek też patrzyła ale obrzęk jest jeszcze i w poniedziałek mamy się zgłosić na IP na 8.30 i nie może nic jeść nic pić jak wstanie :( bo będziemy przyjęci na oddział i lekarz stwierdzi czy nosek jest do nastawiania czy nie ... mam nadzieje że nie będzie trzeba i od razu nas puszczą do domu ... bo jak trzeba będzie nastawiać to nas dopiero na wieczór do spania puszczą :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #875474 przez lusiamamanikosia
a i takim Maluszkom się nie robi rtg głowy bo potem takie dziecko może mieć problemy ze zdrowiem ... więc trzeba czekać aż opuchlizna zejdzie i wtedy leczyć jak coś jest nie tak ...

A Daria super że Tymi tak już ładnie literki umie ... nagraj filmik :D i nam pokaż :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #875540 przez AniaiFilip
Hej dziewczyny

U nas bez zmian, odwiedzamy sie z rodzinka bo tesciowe zostsja u meza brata do poniedzialku jeszcze. Filip jest mega marudny i wydziwia i babcie do pionu ustawia i ciagnie za reke i tylko "choc choc" albo "daj daj" i placz zaraz.

A slyszalyscie taka teorie ze dziecko powinno chodzic w kapciach/butach po domu bo pladkostopia sie nabawi?
ja sie wystraszy o am bo niby cos tsm kiedys bylo zeby i kapcie zakladac ale od kiedy Filip nauczyl sie sciagac to nawet chwili nie ponosi tak samo z rajtami. Jak hrabia nie pozwoli to nawet zalozyc nie da chyba ze przemoca lub sztuczkami ktore nie zawsze skutkuja. Czasem to 20 min biegania a potem 2 min na nogach.
Z pieluszka jest podobnie tzn nie daje zmienic biega i krzyczy jak szalony "nie nie nie nie" :dry:

Bidol-Masakra, podpalke do grilla zdobyl :ohmy: :laugh: Rany :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Az mnie o przeraza jak sobie pomysle jakie dzieciaki potrafia byc pomyslowe :silly:

Daria-mowisz ze cie bije?Reaguj zawsze i to ostro bo bedzie coraz gorzej ;)
tlumacz ze to boli itd
Jak Tymi opanowal alfabet?podpowiedz nam.Zdolniacha z niego :ohmy:

Lusia- Biedny Niko chcial pomoc i tak wyszlo. Nie upilnujesz nie ma takiej opcji. U mnie Filip guzy nabija i to na naszych oczach
No ale takie zycie. Oby tylko wszystko sie dobrze skonczylo i nie musial miec nastawianego noska. Szkoda ze akurat w Swieta tskie akcje mieliscie.

M89M-Maj tuz tuz i mame bedziesz miala to troche wypoczniesz psychicznie i fizycznie. Dzieciaki to im my slabsze i zmeczone to one tym bardziej marudza i tym wiecej energii maja. Przynajmniej tak mi sie wydaje :silly:
Ratuj sie tym przedszkolem tymczasem a mezowi zrobisz pyszne ciacho i niech sie wypcha( zapcha) :laugh:

Krecik-zazdroszcze pogody u nas jeszcze daleko do takiej pogody choc jak na Irlandie to i tak bardzo cieplo.

Olga- Masz 18stke w domu :ohmy: Gratulacje. A imprezka byla juz czy dopiero bedzie?

Milej nocki jutro mam wolne wiec bede zagladac do Was

Pozdrowienia dla wszystkich mamus

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #875655 przez bidol
hej dziewyszki

u Nas nawet nie wiem czy ok czy nie :dry:

Kama wczoraj troszke pokaszliwała - ani katarku nie ma i ogólnie wszystko ok gdyby nie fakt że ok 15 miała ni stąd ni z owąd 38,5o
no i wczoraj były 3 kupy z czego jedna mega wodnista i śmierdząca :dry:
dzis ma tylko kaszelek :huh:

Cały wieczór siedzieliśmy i robiliśmy kostium dla Sebcia do przedszkola bo dziś mają piknik i konkurs na eko modę :blink:

Krecik - jak z remontem ??

Lusia - oby nosek Nikosia był cały :kiss:

AF - ja słyszałam żeby właśnie na bosaka biegały :huh:

Olga - jak Marika - jeździ już sama autem ?

M89M - hmm - my oszczędzamy - zawsze mamy coś odłożone na czarną godzinę - może spróbujcie choć troszkę odkładać miesięcznie :huh:

Daria - alfabet :ohmy: wow - jeju Kama nie umie takich rzeczy jeszcze :ohmy:
wow Twoja siostra juz bedzie rodzić - jeju dopiero co mówiłaś że jest w ciąży :ohmy:

Słoneczko - co u Was ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl