BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 3 tygodni temu #877442 przez mama89muminka
Daria nie przejmuj sie zachowaniem Tymka w stosunku do innych dzieci, to naturalne w tym wieku. Dopiero po 3 roku moze sie ladnie z dziecmi bawic. Miro w przedszkolu tez zawsze sam - odludek jeden po mamusi :P Sen mialas zabojczy, zycze zeby sie spelnil, ale tylko wtedy jak bedziesz sama a to gotwa ;) A jaki ten podstep mialyscie na Tymka z obcieciem wloskow?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #877611 przez lusiamamanikosia
witam się i ja dziś ... ja dziś cały dzień lewitowałam ... całą noc nie spałam ...Nikiemu chyba strasznie doskwierają 5 :( całą noc się wiercił płakał nie mógł sobie w ogóle miejsca znaleźć :( to moja pierwsza noc nie przespana i masakrycznie się czuje :(
My też siedzimy w domu jakoś nie mieliśmy planów ale i tak katary nas męczą strasznie :(

Daria czekamy na foto Tymka w nowej fryzurze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #877633 przez mama89muminka
Dzien dobry mamusie

U nas chyba jakis zart - budze sie, a za oknem SNIEG! A juz tak ladnie bylo, mialam zamiar wyciagnac spodenki z szafy :(
Nocke Miro przespal, wydaje mi sie, ze male przemeblowanie przyczynilo sie do tego, bo przedtem budzil sie po kilka razy i w dzien tez ledwo spal. Ja natomiast siedzialam do 00:30 i prasowalam ubrania, pozniej maz do mnie zadzwonil, zebym mu sciagnela muzyke na telefon bo bedzie mial ciezki dzien w pracy dzisiaj (wczoraj wrocil o 1:00, a dzisiaj na 6:30 znow do pracy) Tak wiec sleczalam nad laptopem do pozna.

Lusia zdrowka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #877782 przez krecik
hej, zamelduje się tylko szybciutko:)

malowanie skonczone i wygląda cudnnie ( nie wrzuce zdjęć bo aparat prawdopodobnie jest u siostry albo w którejś torbie), jeszcze tylko szafa wnękowa i biblioteczka nad łóżkiem, jutro zmykamy znowu na wieś, bo w tu jeszcze nic nie uprzątnięte tzn. cały sprzęt mareczka

my już po majówce, wybrykaliśmy się w Opolu- mąż musial być na pikniku organizowanym przez firme z którą współpracują, Staś się wybawił za wszystkie czasy, ja mam już lekkiego kaca, bo jedzonko i alkohol za free, mały nam tak padł, że odziwo nie obudził się jak wyszliśmy z auta i yeraz spi obok , z nami, bo do jego lozeczka też ciężko się dostać...

aaa ja jak zwykle przeziębiona, spie z papierem toaletowym tak leje mi się z nosa

buziaki dla wszystkich i wysyłam troche ciepla tym zaśnieżonym:)

miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #877871 przez Daria23
Hej Kochane witam się w ten majowy weekend. U nas taka kicha z pogodą że brak słów od rana non stop pada;/. Wczoraj mąż w pracy dziś to samo jakoś nie czuje się że jest jakikolwiek weekend majowy;/
Wczoraj byliśmy 7km od nas w takim jakby miasteczko-wsi i tam był plac zabaw było tak mnóstwo dzieci Tymi latał osobno ale patrzył co chwile na te dzieci między nimi biegał fajna sprawa chyba będę tam jeździć przynajmniej raz w tyg na ten plac zabaw to dobrze zrobi Tymkowi.

AAA wiecie że mam dziś z mężem pierwszą rocznice ślubu?!:) Ale to przeleciało:) Raczej nie będziemy świętować jakos romantycznie bo nie mamy co zrobić z Tymciem.

M89M-wiesz co to było tak że koleżanka pokazała mu najpierw grzebień pokazała jak czesać mame itp. on się nim bawił czesał mnie a ona w tym czasie szybko jego włosy z tyłu jak grzebień się znudził Tymciowi to dostał przekupną czekoladke:) no i ja siedziałam z nim przy oknie i go trzymałam on sobie ją jadł i pokazywałam mu co jedzie itp. zagadywałam go ogólnie jakoś to poszło trochę trwało itp. ale o tył najbardziej mi chodziło;)z przodem nam słabo poszło tylko grzywkę daliśmy rade ale to nic;)

ech musze uciekać bo mała maruda wisi nade mną:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #877895 przez mama89muminka
Krecik jak znajdziesz aparat to sie pochwal :)

Daria musze wyprubowac ten sposob jak bede Mirona obcinac. Super, ze tymi szaleje wsrod dzieci, no i wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu!

U nas pogoda w kratke - raz slonce, raz deszcz, raz snieg/grad :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #877927 przez Olga
Hej mamusie.

Odezwę się i ja,chociaż już zaczęło mnie nudzić,jak wchodziłam kiedyś i żadnych wpisów,więc stwierdziłam,że nie ma sensu się wysilać :(


U nas wszystko w porządku,mi zaraz minie 2 mies jak pracuję,jak na razie wszystko się jakoś układa,dajemy radę,zobaczymy jak w wakacje będzie.Praca super,dzisiaj już o 18 mogliśmy wyjść,nie napracuję się za bardzo :)

Ignaś rośnie,apetyt taki dostał od jakiegoś czasu,że jestem w szoku.Zupy znów wcina i to z całego głębokiego talerza,a wczoraj zjadł 1,5 płata ryby soli jak wstał po drzemce-nie wiem,gdzie on to mieści :) mleka też pije więcej,tzn kaszki,już mu robię pełną butlę i nic nie zostawia :)

Moja Marika już od poniedziałku zasuwa samochodem,dzisiaj mnie do pracy zawiozła,bo zimno strasznie,teraz po Olgę na basen pojechała :blink: teraz mam wyrękę :lol:

daria pierwsza rocznica za wami-życzę wam wielu takich lat spędzonych razem :)

krecik poszukaj aparatu i pochwal nam się szybciutko :)

m89m , ale macie fajnie z tym przedszkolem,szkoda że u nas nie ma czegoś takiego :(

lusia jak się dzisiaj czujesz? czy już Ci minęła choroba :unsure:

bidolek u nas też są fajne lumpki,tylko kasę mieć.Jak się z dziewczynami po świętach wybrałam,to 150zł poszło,ale dlatego tak mało,bo były po 50% taniej,a w jednym nawet 70% :blink: na nowy towar to majątek czasem się zostawia :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #877980 przez lusiamamanikosia
Olga- wczoraj czułam się fatalnie - nawet nie wiedziałam że mnie gorączka złapała - z ciekawości u teściowej sprawdziłam - no i była - więc teściowa powiedziała żebym Małego zostawiła u niej pojechała do domu wzięła leki i poszła spać tak zrobiłam i dziś się czuje o wiele lepiej :) tego mi było trzeba :)
co do lampków powiem Wam że byłam w szoku jak poszłam do jednego popatrzeć ile ludzi się ubiera w takich sklepach - ale tam muszę się wybrać bez mojego szatana :P

Daria - gratuluję z okazji rocznicy :*:*:*


Dziewczyny a jakie u Was są ceny z lumpkach za kg ??

krecik - szukaj aparatu na szybko i pochwal się nam !!!!

M89M - jak tam u was dziś z pogoda ??
W Warszawie to powiem Wam masakra - Majówka się w ogóle nie udała :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #877993 przez mama89muminka
Olga ale ci dobrze, taka pomoc miec jak Marika :) Co do przedszkola moze zaczerpnie ktos kiedys pomysl od nas i zacznie takie przedszkola organizowac

Lusia u nas dzisiaj cieplo, za to wczoraj bylo wszystkiego po trochu. To zimno w pl to pewnie od nas :P

Z samego rana maz mnie wkurzyl, mowi ze tesciowa ma przyjechac dzisiaj o 16 a on sam z pracy wraca o 15, idzie do sklepu po zakupy i bedzie obiad robil, czyli na to wyglada, ze ze sprzataniem zostaje sama :dry: Gdybym wiedziala wczoraj ze mamy miec gosci posprzatalabym wczoraj jak Miro byl w przedszkolu, a tak to lipa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #878018 przez Olga
Hej w majówkę.

lusia u nas w miasteczku są teraz tylko 3 lumpki które się utrzymały,niedawno zamknęli jeden fajny-szkoda :( i u nas wszystko jest wycenione,a tylko takie gorsze szmaty i pościele,koce itp są na wagę :) więc jak np spodnie na małego są po 10zł i jest 70% obniżki to grosze wychodzi :lol: ale na nowy towar też często kupuję,bo wtedy można fajne szmatki znaleźć :blink:

m89m mógłby ktoś wpaść na pomysł i otworzyć takie przedszkole :) no my za rok już podanie składamy do normalnego :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #878032 przez mama89muminka
Olga Miro do normanego juz zgloszony, wiec jak sie tylko dostanie to nie bedzie chodzil na ten plac. Ja stety-niestety musze sie jakos spiac z szukaniem pracy, jak na razie wszyscy odrzucaja moje cv :( Moze i ja powinnam jakis lumpkow poszukac u nas...? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #878041 przez daners
Hej mamsuki jak Wam mija majowka?

w wiekszosci widze w pogodzie ze brzydko. U nas podobnie....

a wczoraj i przed tak pieknie uhmmmmm....


Daria fajnie ze Tymi byl dzielny podczas obcinania ;] czekam na fotusie ;]
My tez obcinalismy na komunie Fifka ale plakal bedac u fryzejra... ;] zreszta na komuni i tak nie byl bo w ten dzien byl
szatanem jak nei on hahaha

a co do Tymka zachowania no niektore tak maja i tyle ;-P Niewiem czy tlumaczenia cos zdzaialaja, moze fakt,jak bedzie przebywal wsrod dzieci to dotrze do niego ze
musi sie dzielic i bawic ladnie ;]

Oby szybko zakumal i nierobil "siary" haha :):):):):)

Lusia jak tam Nikus sie miewa przebil sie juz czy dopiero zaczyna.

Krecik super ze piknik udany.ze najedzona itd hahaha i że Stasiowi sie podobalo ;] zdrowka zycze.

Olga aaaach ten czas szybko leci.... ;] a Ignas zawsze mial apetyt ;] albo wracal zawsze do tego hehe .
Super bo z moim nadal ciezko w tym temacie...

Bidol a Ty SEEE dychnij troszke a nie zas robota ;-p jaki plan na pokoj Sebka hmm kosmiczny pewnie jakies ;P

pozdrawiam mamuski ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #878169 przez daners
witam niewiem kogo ale witam ;-p

pewnie mamcie zarobione obiadki szykuja...ja dzis wolne bo do tesciowej na obiadek mykam;]
niema to jak tesciowa hehehe ;];];]

Fifka polozylam ale spiewa sobie kotki dwa...wiec moze zasnie;-p

coz........

Milego dnia zycze i pogody lepszej, dobrej na spacerek ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #878336 przez bidol
doberek po weeku


M89M - ale fajnie z tym przedszkolem macie - super pomysł :lol:
Snieg :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: masakra :( :( :( :( :(

Daria - co do snu miałam baardzo podobny - :silly: że nie wiem po co zrobiłam test - byłam pewna na 100% ze w ciąży nie jestem a tam dwie mocne krechy :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
A Tymcia zachowanie - chmmm- nie przejmuj się - a powiedz ile masz do jakiejś miejscowości - do ludzi jak to Ty mówisz ???
Wszystkiego najlepszego - wow juz roczek minął :ohmy: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Krecik - koniecznie fotki proszę :lol: :lol: :lol: :lol:

Olga - no to fajnie że Ignaś tyle je :lol: Kamka nie za wiele - waga stoi na 12 kg od 2 miesięcy :huh:

Lusia - jak się miewasz już ok ??
co do sh - to u nas nie ma na wagę - wszystko na sztuki - ale ceny tez spore są - sweterek na kamcie lub spodnie ok 15 - 20 zł - no ale jakby nie patrzec taniej niz w sklepie :silly:
u nas jest z 7 lumpków - ale fajny jest tylko jeden - no i nieraz w drugim są fajne rzeczy ;)

Daners
- a foty ?? miałaś nam pokazać Twoja figurkę nową :S
Co do pokoiku Sebcia to będzie maleńki więc nie poszaleje - przerabiany z pralni - więc płytki trzeba przykryć regipsami - zmieści tam się tylko łóżko, szafa, biurko i kilka półek na zabawki :blink: - ale będzie tylko jego :silly:

AF, KM, Majówka, Słoneczko - :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

a teraz co u Nas - hmmm - week w domu - dzieciaki gluciska maja po pas - :dry:
no i wczoraj dowiedzieliśmy się że brat mojej mamy ma raka :( i to też jelita grubego - czyli jak moja mama miała - czyli szanse na to że ja zachoruje wzrosły na 70% - genetyka :( :( :( :(
wujo ma już przerzuty do całego organizmu - lekarze nawet nie chcą go ratować :(
no i męża dziadek też juz biedak ledwo żyje - sparaliżowany jest - :( Jakieś fatum nad nami wisi :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #878405 przez Daria23
Hej Kochane witam się po majówce.Pogoda niestety nie dopisała:(zimno i deszczowo;/
Tymi ostatnio przechodzi samego siebie tak wcześnie się budzi codziennie szósta czasem przed a w niedziele o 4:30!!!masakra jakaś:(

Za tydzień idziemy na wesele i zaczynam się martwić bo Tymuś oststnio tak się do mnie przywiązał nigdy nie zauważał jak gdzieś wychodziłam itp. a teraz już zaraz widzi jak znikam na chwile itp. oby dziadki sobie dały rade.

Jutro do lekarza ide zobaczym czy sen proroczy był.:P
Sorki za brak weny dziś ale jakaś ''zdechła'' jestem.

Bidol-do ludzi mam 4 km i 7 km a do miasta 25km ale na place zabaw będziemy jeździć.
Kochana nie martw się na zapas tym rakiem.Przykro że wuja też okazał się chory ale nie możesz się nastawiać że i ciebie to spotka nie wolno ci:*
Dużo zdrówka dla małych glutków:) żeby już nie leciały.

Olga-super że mały tak się zajada po zdjęciach widać ze taki wysoki i w ogóle:)rosną strasznie te dieci aż żal że te chwile jak będą małe tak przelecą.
To jednak trzymasz tą prace -fajnie pewnie jak dajecie rade sama tak bym chciała iść na pare godzin gdzieś ale u nas to nie możliwe:(

tu pare fotek Tymka
tu p ścięciu ale kiepsko widać

tu z jego traktorem

w mamy okularach:P

i z naszą Tosią)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl