BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901314 przez Olga
Hej mamusie :) Dziękuję w imieniu Ignasia za życzenia :) My już po pierwszej imprezce,dzisiaj było dla dzieci :) Był Ignasia kolega Dawidek i chrzestnej synek Kubuś :) Fajnie było,Ignaś dostał samochód zdalnie sterowany,mega wielki ciągnik z przyczepą ( kolejny,nie wiem czy nie z 15 :( ) ,Świetny dresik Adidasa od chrzestnej i mniejszy traktor :) reszta prezentów na niedzielnym grilu :)

Ignaś będzie miał pamiętne urodzinki,bo poparzył nam się dzisiaj żelazkiem :) Marika prasowała coś na łóżku w swoim pokoju,oczywiście zostawiła już wyłączone żelazko na chwilę,a Ignaś wszedł na łóżko i chyba mu się przewróciło na nóżkę,bo ma tam dwa ślady i pewnie chciał odepchnąć ręką,bo w środku ma porządne poparzoną-taką krechę ma :( nie płakał strasznie,on jakiś twardy w tych sprawach jest,ale na rączce pęcherz się zrobił :(
Olga w swoje 7 urodziny też kiedyś miała wypadek i ręka w gipsie była :( pamięta to do dziś :(

Daria Ignaś też nie chce siedzieć w basenie-nawet wejść nie chce,tylko wlewa sobie wodę w konewkę i polewa wszystko :) nad jezioro jutro planujemy jechać,to zobaczymy jego reakcję na dużą wodę :)

m89m ale masz już super brzusio-pewnie jakaś mała księżniczka tam się chowa :) a Miro uroczy jest :)

Bidol ,ale macie fajnie-rodzinka w Ameryce,to nic tylko kontakty utrzymywać i na wakacje jechać :)

Słoneczko jeszcze Cię boli :( ja mam jeszcze wszystkie ósemki :) a sąsiadki współczuję,ale wiesz,że jest też takie coś jak zakłócanie ciszy w dzień i też można policję wezwać itp :( nie może być tak,żeby ona tak robiła :( a może weźcie się na sposób i jak najczęściej jej róbcie podobnie,tzn walcie w ścianę czy coś :(

Lusia to Nikoś będzie przedszkolakiem :) ale to żłobek taki tak? bo 2 latek w przedszkolu,można tak? ja bym się chyba zapłakała,jak bym miała Ignasia zostawić w żłobku-kurcze taka dziwna ze mnie matka :)












http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901363 przez lusiamamanikosia
Olga- to jest prywatne przedszkole i przyjmują już dzieci od 2 lat :) a w państwowych przedszkolach przyjmują od 3 lat - ewentualnie 2,5 latki ale już bez pieluszek - co do żłobków państwowych jest bardzo ciężko się dostać Niki w końcowej fazie rekrutacji jest 208 :/ więc porażka a na prywatny żłobek nie wiem kogo stać płacić 1500-1800zł :/ a My będziemy płacić 620 zł plus od 10 do 30 zł w zależności od jakiegoś teatrzyka po zajęcia taneczne czy angielski więc o o nie wielką ilość niż za państwowe przedszkole a plusem jest tego że jest mniej dzieci :) koleżanki córeczka chodzi od czerwca tam i jest mega zadowolona , Mała do domu wcale nie chce wracać i są dni że budzi się o 5 rano i stoi już pod drzwiami z plecakiem i mówi że chce do przedszkola :D Mam nadzieje że Niko też polubi przedszkole i dzieci :) jak byśmy mieli więcej kasy to może i bym poczekała z decyzją o oddanie go do przedszkola - a tak to i widzę że on się już ze mną nudzi w domu też się nudzi już ciężko jakąś zabawę wymyślić a jak widzi dzieci na placach zabaw to potem ciężko go do domu zabrać :( a w domu jak pada i trzeba siedzieć w domu to jest bardzo ciężko wytrzymać z nim :P pozatym jak tak patrzymy - zapłacimy za rachunki oddamy troszkę naszych długów - zostaje nam 600zł na cały miesiąc na wyżycie a w Warszawie jest tak mega drogo że ciężko wyżyć a chce chociaż narazie znaleźć pracę taką za 1500zł z tego będzie do zapłacenia za przedszkole i reszta zostanie na jedzenie i dzięki temu będzie nam się o wiele lepiej żyło :)

co do zdjęć super są takie kolorowe :) jej jak wam zazdroszczę tych urodzin , my jeszcze czekać musimy miesiąc i dwa dni :P
a Ignaś śliczny !!!

M89M - super masz brzunio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901372 przez mama89muminka
Olga ale Ignas nazbieral prezentow, a to jeszcze nie koniec :D Super przyjecie.

Lusia ty tez sie doczekasz, nie ma dzieci, ktore by urodzin nie mialy raz w roku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901404 przez krecik
Hej:)
Witam weekendowo:) odzwyam sie odrazu , bo jestesmy u tesciow itu mam zasieg, my siedzimy na wsiz malym, chyba bym z nim na te upaly wkrakowie zglupiala:)

Wszystkim dwulatkom samych usmiechow:):):)sliczne zdjecja Kamilki miro tymusia i ignasia-mam nadzieje ze nikogo nie pominelam:)

U nas po staremu, tylko jakos taka nerwowa jestem;)

Napisze pozniej, buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901504 przez AniaiFilip
Hej dziewczyny-

Olga- Ignas super!!!fajne ma kedxiorki na czubku głowy ;) imprezka urodzinkowa widac ze udana.
A jak biedulek sie czuje dzis, jak poparzenie? Dzielnego masz synka.

M89m- Fajowy brzusio! Moze mała siostrzyczka dla Mironka?;)

Krecik- Dawaj nam tu zdjecia Stasia. Fajnie wam, Filip byłby w 7 niebie jakby miał tyle powietrza i ciekawych rzeczy na podwórku. A nie psoci bardzo?

Lusia- Oj udało ci sie rzeczywiscie z tym przedszkolem. Masz wspaniała okazje zeby troszke odpoczac i zarobić pieniążki dodatkowo. Super! Oby Nikiemu sie spodobało.

Dziewczyny ja padnieta jestem bo dwa dni z rzędu w pracy od rana do wieczora, wpadne pozniej jeszcze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901557 przez Olga
Hej wieczorkiem :) oglądacie meczyk,bo my tak-coś ostatnio nas wciągnęło :)

My dzisiaj pospaliśmy do 11,więc jakoś obyło się bez drzemki,ale za to o 20 już synka nie mieliśmy-padł :) oj jak było kiedyś fajnie,jak chodził tak wcześnie spać :)

Ignaś ma pęcherz na rączce,na nóżkach tylko czerwone :( sąsiadka mi dała taką maść,co kiedyś się robiło do szpitali,dla poparzonych-teraz już się jej nie dostanie,bo nie przeszedł przez sanepid,a ona jest ponoć bardzo dobra na wszystkie oparzenia i smaruję mu,mam nadzieję,że szybko mu minie :)

Jutro zapowiada się ładny dzień,więc może uda nam się gril-upału ma nie być,więc nawet fajnie,żeby tylko nie padało :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901795 przez lusiamamanikosia
witam się z rana ale pustki :D

Olga i jak tam imprezka się udała z tego co widziałam po zdjęciach na fb :)

AiF - mam taką nadzieje że mu się spodoba i nie będzie żadnych problemów :) i tak marze o odpoczynku a bardziej o dniu że mogę sobie poleżeć w wannie bez żadnej spiny że np Niki zaraz wstanie hehe i pochodzenia sobie po sklepach , na spokojnie popatrzenia sobie co w nich jest i np pójście do mnie do parku na kocyk i poleżeć sobie i się wygrzewać na słonku :D no i oczywiście pójściu do pracy do ludzi , poznać nowych znajomych bo w sumie teraz jak się ma dziecko to jednak mało tych znajomych zostało - Ci co nie mają dzieci to wiadomo jakieś wyjazdy , imprezy i ciężko z nimi utrzymać jakiś kontakt :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902110 przez AniaiFilip
Hejka

Ale mam dzisiaj luz!
Filipek nie spal w dzien i juz od godziny spi wiec mamy spokojny wieczor!!!jupi!!!
Normalnie to wstaje tak 7:20-8 idzie spac miedzy 11-1 i spi średnio dwie godz a na noc o 22 i robisz znaczenia czy zasnol o 11 czy pierwszej i czy spal godz czy dwie!

Olga- Pochwał sie jak grill sie udal. Była pogoda?

Lusia-wiadomo ze kasa sie przyda ale i odpoczynek i czas własny rownież w cenie :laugh: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902369 przez bidol
doberek - :)

po kilku dniach nieobecności...

my Week mielismy mega zajety.
Urodziny Kamki i wizyta Edi :)
byliśmy na spływie kajakowym i w zamosciu :)
było bardzo fajnie :)

i jestem ledwo zywa bo z Edi rozmawiamy nawet do 2 nad ranem. A dzis to Nasz rekord był 3.30 :blink:

Olga - super prezenty i imprezka :)
biedny Ignas :(
oby szybko sie zagoiło :kiss:
ale on ma słodkie loki :laugh:

M89M - wow ale śliczny brzuszek :woohoo: super - duzy juz :woohoo:
a Miro super ma basenik :laugh:
tez musimy kupic bo nasz 5 letni się skończył :huh:

Krecik - tak gorąco w krakowie? oby tak zostało :) lato jest :lol:

Af
- no a co z tymi fociszczami??? hahaha :P Kama wczoraj w południe spała 5 godzin :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Daria - jak Tymek ? grzeczny ??

Lusia - przedszkole tuż tuż :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902384 przez lusiamamanikosia
Bidolku- to super że tak fajnie Wam weekend minął :D pozazdrościć :)
czekam na jakieś fotki dzieciaczków z weekendu :D

tak coraz bliżej przedszkole już się doczekać nie mogę jak Niki będzie w swoim żywiole i będzie puki co do września chodził na kila godzin żeby się z dzieciaczkami pobawił :) bo oczywiście Babcia już jęczy :P żeby na długo nie chodził bo 4 sierpnia zaczyna jej się urlop i chce troche czasu spędzić z wnusiem :P

ja dziś umieram bo dostałam okres i w te upały to ciężko strasznie teraz Niki ma drzemkę to może jakoś koło 17 wyjdziemy jak już będzie mniej gorąco .... bo ja inaczej nie wytrzymam :P a nam może się uda w niedziele nad wodę pojechać jak skombinujemy samochód i Maks nie bedzie pracowac :)

A Bidolku a co za prezenciki Kamilka dostała??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902425 przez bidol
Lusia- ojj tak - oby tylko nie chorował Nikoś :) :) :)

Kama dostałam kaskę i ubranka i już wcześniej tą różową hulajnogę :)



























Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902429 przez bidol
wybaczcie ze tyle tego :P














Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902453 przez lusiamamanikosia
Bidolku masz cudowne dzieci !!!! takie śliczne !!!

a Tort bombowy :D widziałam gdzieś w necie taki :D i bardzo mi się podobał :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902871 przez Daria23
Hej witam się po małej nieobecności.W weekend jak to w weekend nie było czasu mój mąż kosił nasze łąki 9ok 12 hektarów) Tymi oczywiście nie odpuścił tacie i jeździł z nim przez cały czas:)W tym ciągniku tak się wymęczył że poszedł spać o 20 w sobote---byłam w totalnym szoku że można mieć wolny wieczór o tej godz:)Chyba musze mu jakieś żniwa załatwić:P
Poza tym to znowu mi się dołek wkręcił:( Co jakiś czas mnie to na chodzi.Znowu mocniej zatęskniłam za moim domem rodzinnym i ludźmi tam:( czy ja kiedy kolwiek będę tu tak naprawdę szczęśliwa?wątpie......te życie jest zbyt skomplikowane:(
Do tego doszedł okres ech..
dali
Olga-super że imprezka się tak ładnie udała:) Ignaś widze tort w tematyce takiej jak Tymi:)myśle że oni to dopiero by się dogali-wspólne hobby itp.:):)Prezenciki też fajniutkie zgarnął...
Powiedz mi kochana po kim Ignaś ma takie loki????normalnie są boskie:)całkowite przeciwieństwo włosów Tymcia bo ten znowu ma proste i lejące:)
Zdjecia super a ty mamuśka -rewelka promieniejesz :)Marika jest bardzo podobna do ciebie.
Biedny Ignaś ale on jest dzielny e poparzył się i nie płakał.Tymi jest taki że wszystko musi opłakać czy to drobne uderzenie czy mocne.Jak tam dzisiaj jego pęcherze?

M89M-ale masz słodki brzuszek ach bym go wygłaskała:) Jak się czujesz kochana?

Krecik-a co ty taka nerwow hm???:)

Bidol-oj to miałaś naprawdę pracowity weekend ale sądząc po minach był mega udany:) Tort Kamy mnie po prostu rozwalił-no zajebisty !!!! kto wpadł na pomysł tych cudnych świnek?Bidol ty to naprawdę zawsze nas zaskoczysz:)Kama piękna jej jak ona umie sama ładnie dmuchać świeczki-Tymi nie chciał a nawet by nie umiał coś mi się wydaje. Sebek w okularkach też fajniutki -podobny normalnie do ciebie:)masz boskie dzieci:)

My też mamy w tą sobote diw imprezy urodzxiny cioci michała która wyprawia je w knajpie i tego samego dnia moja mama robi grilla na swoje 50-te urodziny .
a 9 sierpnia chrzest małej Zosieńki:)

U nas dziś ale upał i już się on udziela Tymkowi od rana był tak nieznośny że masakra i dopiero teraz po 14 zasnął :/ już mu nie chciałam pozwolić no bo mam strach jak długo będzie spał ale do wieczora bym się z nim wykończyła:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903088 przez mama89muminka
Hej dziewczynki, ja tak na szybciutko niestety, bo z telefonu - laptop mi znowu sie zepsul :angry: stad tez moja nieobecnosc.

U nas ok, jezdzimy i zapraszamy znajomych i rodzine na urodziny Mirona. W tym roku zapowiada sie duzo huczniej i wiecej gosci niz na roczek B)

Dzisiaj mialam usg i wreszcie sie doczekalam pierwszych zdjec dzidziusia. Niestety nie wkleje, bo mi nie dzialaja zalaczniki na telefonie. Pani nie byla rozmowna, powiedziala tylko ze jest ok, i zema 6,5 cm. Zbadala przeziernosc karkowa, wszystko zajelo ok 10 minut, w przeciwienstwie do prywatnej wizyty w polsce w pierwszej ciazy, wtedy zajelo to ok godziny. Do 13.08 mam spokoj z badaniami i lekarzami.

Jak uda mi sie naprawic laptopa na pewno powroce na dluzej. Dzisiaj tylko jednorazowo was odwoedzam niestety, ale i tak ledwo co widze na tym telefonie.
Dobrej nocki, mamusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl