BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #903723 przez AniaiFilip
Hej laski

Ja ma dzis wolne..

Bidol- no wlasnie Majowka, Km to kiedys tak sie udzielały na forum a teraz....
Słoneczko wpadnie raz na jakis czas...

Ja szczerze powiem ze jak wchodzę i nie widzę żadnych wpisów tonpowinna kilku razach tez odpuszczam.
A tak fajnie było.

Dziewczyny melodowac sie!!!!!

M89m- Dalej bez netu???

Km- jak urodzinki sie udaly? Na urlopie jestes czy jak ze cie nie widac???

Majowka- co u chłopaków? Luki idzie do przedszkola?

Słoneczko- my jestesmy i czekamy:) wczesniej sie o mnie pytałas a teraz sama zniknelas:(

Olga- wiem ze czytasz:)

Bidol- Straszne to jsk to opisalas to bardzo przykro mi die zrobiło ze tacy ludzie w szpitalach pracują bez empatii i serca a juz o malym dziecku nie wspomnę.
Widzisz tu jest inaczej, w szpitalach moze brak dobrze wyszkolonych kadry ale pielęgniarki sa rewelacyjne i bardzo wczuwaja sie w twoja sytuacje, zagaduja itp ale i ludzie tutaj maja inna mentalność.
Szkoda ze musieliscie przez to przechodzić:(
Na tym zdjeciu ze szpitala to Kamilka wyglada tak słodko ale na pewno była niezle wymeczona.
Obys juz nie musiała nigdy korzystać z takiej " pomocy"

Sloneczko- a jednak sie pospieszylam:)

Bidol- Dzieki za info o kolderce. Do 6 lat to raczej długo jeszcze bedzie korzystał :)
A z ciekawości w pl chyba nie ma tych większych rozmiarow kolderek 120/150? Moze to z tego wynika. Ty dla Seby to pewnie juz rozmiar na pojedyncze lozko sprawisz, juz duzy chopak z niego:);)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903751 przez słoneczko
AniaFilip ja kupowalam posciel w smyku przez internet jest rewelacyjna ,mieciutka ,bawelniana, wiec.polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903802 przez Olga
bidol ja jestem,tylko jak ja piszę,to Ciebie akurat nie ma kilka dni,a jak mam pisać z jedną osobą,to po prostu mi się nie chce i tyle :( codziennie jestem,czytam i jak odpiszę,to później cisza kilka dni :(
Lecę do pracy :) Miłego dnia .

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903803 przez krecik
Hej, jestem! My u tesciow, mamy cos na ksztalt wakacji, oni mieszkaja niedaleko zalewu i z samego rana juz tam pojechalismy, stasiu tak sie wybawil, ze w przyszlym roku niegdzienie ejdziemy tylko tubedziemy siedziec:d teraz spi:)

Bidol, ale historia z tym szpitalem, biedna kamilka:(a ci lekarze, to tylko patelka w leb powini dostac, zeby wiedzieli poco pracuja, ja to tez do lekarza tylko w ostatecznosci, bedziesz wiedziec na przyszlosc. A CT, to seria zdjec rtg, wiec miala ich duzo wiecej niz 5, nie powinni robic takiego badania jak nie bylo absolutnie potrzebne, jeslijest taka mozliwosc zawsze sie upominajcie o rezonans, bo jest duzobezpiecznijeszy. A co do przypadkow szpitalnych,moja kuzynka pojechala tak na ip jak jej sie maly an twarz przewrocil i miala normalnie przesluchanie jak na policji, ze dziecka niedopilnowala.
Z innej beczki, torcik absolutnie cudny, w przyszlym roku stas bedzie mial identyczny, wiec poprosze o wiecej szczegolow, gdzie swinki znalazlas i jak ten bok zrobic
Imamy identyczne odczucia codo wykruszania sie forum, janie robilam takich komentarzy, bo stosunkowo niedawno jestem.

Aif, chyba sie upominalas oz djecia S.? Pare stron temu dodawalam, niewielki ruch tutaj toi cofac sie daleko nie trzeba, za to Filipka zdjec ani widu ani sluchu...

M89m, opieprz porzadnie meza i niech naprawia laptopa

Sloneczko, naprawde musi Cibyc przykro, ze wszyscy zapomnieli:(tyle, ze maly nie rozumie i trzymajcie sie cieplutko! I od wszystkich cioteczek najlepsze zyczenia urodzinowe:d

Daria, istne szalenstwo ztymi traktorami, u mnie tylko to samo, ach przepraszam, teraz samochod preferuje, jezdzi za kierownica po podworku. Mam naxzieje, ze z tym spaniem sie poprawi, a jak tam starania o dzidziusia, planujecie? U nas po malu pojawiaja sie takie rozmowy, tylko, ze ja najpierw chcialabym miec jakas porzadna prace, bylo by wtedy"bezpieczniej" finansowo


Nie pamietam co mialam wiecej napisac:)

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903825 przez AniaiFilip
Słoneczko- Dzieki byłam juz na stronie smyka i bardzo fajne kolderki.
Szkoda ze dla dzieci nie ma tak jak fla dorosłych ze wybiera sie ta grubość odpowiednio do pory roku. Była tam jedna z taka podpinka co mozna odczekać i doczekać w razie potrzeby.
Dlaczego dzieci sa gorzej traktowane niz dorośli ??? :laugh:
Co do urodzin i ogólnie stosunków rodzinnych to moje zdanie znasz. A robilas jakiegoś torta czy tylko prezent?
Ja w tym roku mam mała imprezke ale tez jeszcze nie wiem kto raczy sie zjawić i juz mnie to denerwuje :angry:

Krecik- cofnelam sie 10 str i sa zdjecia :) tyle ze z wakacji ;) a jak wam urodziny minęły bo pamietam ze poruszała temat przygotowań.
Zalew fajna sprawa, ty to masz życie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #903830 przez krecik
Aif, a impreza urodzinowa, super, srednio mamy cotydzien, bo nie zjechalo sietowarzystwo w jednym terminie, ogolnie wyglada to tak: jest torcik, wpychamy w niego swieczke, spoewamy sto lat, ktos pstrykafotki, stas (lub inne dzieciaki) dmucha swieczke15x, jemy torta i koniec imprezy, podsumowujac to ta pierwsza impreza byla najlepsza, nawet mi sie lezka w oku zakrecila:)
Pisalas, ze ja to amm zycie, wyglada tak jakbym siedziala non stop na wakacjach, teraz fakt moze troche bardziej odpczne, ale taknaprawde siedze z tym malym ciagle w domu itylko patrze, zebymaz wrocil, i isc gdzies do ludzi (patrz: sklep spozywczy, taki wiekszy)

A posciel to jedynie z satyny bawelnianej, tylko nie wiemx czy w rozmiarowce dzieciecej robia

Zapomnialam napisac, ze moj mistrzuniu jeszcze po tej wodzie spi , bez obiadu, bo usnal w aucie, na zlosc jak nie trzeba to nie spi:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #903833 przez AniaiFilip
Hej

No to wystawie pare zdjęć jak sie uda: chcialam poczekać az wysle wszystkie zeby wybrać najładniejsze;)
Niech tam...


















Tyle tylko mam:( na resztę musze czekac niestety...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904030 przez słoneczko
Czesc dziewczyny wczoraj bylismy nad jeziorkiem Pawcio zamiast siedziec w wodzie to wolal piasek,siedzial 2 godz i sie bawil normalnie bylismy w szoku bo Pawelek niewysiedzi dluzej niz 5 min .

Ania Filipek sliczny ale urosl :) i te oczka ah :kiss: wybralas juz posciel?

Krecik ja mam to samo siedze z malym i czekam tylko jak maz wroci zeby wyjsc chodz ostatnio Pawcio bardzo polubil sasiadke i wykorzystuje ja codziennie do zabawy :)

Musze konczyc bo Pawcio juz sie denerwuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904120 przez AniaiFilip
Hej

Ja dzis w pracy cały dzien walczę wiec tylko na minutke...

Słoneczko- Wybrałam, pozostanę przy kolderce 100/140 ewentualnie na zimę wezme grubsza w tutejszym rozmiarze toddler( 120/150)bo i tak juz poszwe mam. Kupię ładna narzute/ koc na lozeczko to pościel mi nie bedzie tak przeszkadzała ;)
Filipek w piachu tez sie dluzej potrafi zając a jeszcze jak sa inne dzieci tk juz wogole.

Krecik- chyba ciezko dostać ta satynowa ale mozna kupic rozmiar na pojedyncze lozko i dac na pol;)
Korzystaj z pogody...

Bidol- Jak sie dzisiaj Kamilka czuje?

Miłego dnia dziewczyny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904147 przez krecik
Hej:)

Aif, Filipek nic sie nie zmienil, tylko troszke urosl, oj bedzie lamal serducha dziewczyna:d tak piszecie o tej poscieli, to Filipek przeniosl sie donormalnego lozeczka juz?

Sloneczko, widze, ze wypady nad wode rzadza, tez korzystaj i odpoczywaj,moj tez w piaskownicy nie lubi siedziec

My dzisiajbylismy na woda, ale byla powtorka z chorwacji, nie chcial wogole nad woda siedziec, czyli unas nie wazne jaka woda czy plaza, byle nie bylo upalow, on tak jak ja niecierpi na sloncu siedziec
Niedlugo sie zbieramy do cioci Tomka na grilla, to tez troche poleniuchujemy:)

Milego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904547 przez bidol
doberek

dziewuszki wybaczcie moją nieobecność - ale strasznie sie czuję :(
wczoraj pierwszy raz w zyciu miałam migrenę :( strasznie się czułam - w nocy wymiotowałam a reszta nocy przerąbana bo dostałam jakiejs niestrawności - tak mnie brzuch boli - jakbym rozgrzane kamienie biała w żołądku :( :( :(


Krecik - już na przyszłość mądrzejsza o ten jeden raz będę :blush:
Ale fajnie z tym zalewem macie :)
ja wszedzie z Kamą chodzę ;)

AF - Ale Filipek jest piękny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cudowną ma urodę :) zazdroszczę :) no i ta znajoma się spisała - śliczne fotki :woohoo: - szkoda tylko że włosisków Filipka nie uwidziałam ;)
ale i tak jestem zakochana po uszy :woohoo:

Słoneczko - kama tez uwielbia piasek :) w swojej piaskownicy (choć jest mała) potrai godzinę siedzieć :) a jak jeszcze dam jej wody do konewki to już pełnia szczęścia :woohoo:

AF - dzięki za pamięć - z Kamcią juz lepiej troszkę :) ma nadal luźne kupki - ale 2 dziennie - wiec tragedii nie ma ;) jedynie martwi mnie kiedy to sie skończy bo ile można dziecko dietować :blush:

Krecik - jak grill ??

Olga - chmm i co mam Ci odpisać bo nie wiem :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904577 przez słoneczko
Czesc dziewczynki Pawelem ma drzemke to moge cos napisac

Bidol wspolczuje migreny,ja za to czesto lapie dolki :( dobrze ze juz z Kamka jest wszystko ok :)

Krecik ja tak jak Ty nienawidze siedziec na sloncu i sie opalac,nielubie upalow,pytalas o urodziny wyprawiamy w ta sb i beda z znajomi

Dziewczyny dzisiaj mialam pobudke o 4.20 sasiadka walila i obudzila Pawelka,bylismy u niej i nieotwierala drzwi ,jak ona mnie wkurza,jestsm tam zmeczona ze ledwie co chodze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904618 przez mama89muminka
Hej

Ja dalej bez laptopa, sytuacja jest beznadziejna, chyba go na zlom wyrzuce. A na telefonie to nie to samo, ledwo widze te male literki.

Miro jest mega nieznosny, jak cos nie jest po jego mysli to ma takiego nerwa, ze i mi sie udziela i to podwojnie. Dzidzia na razie wysysa ze mnie cala energie, moglabym caly dzien jesc. Na szczescie czuje sie lepiej juz, wczoraj wysprzatalam cala kuchnie i lazienke, a planowalam posprzatac po trochu, zeby sie nie nameczyc. W czwartek chce posprzatac kurze z regalow i zajac sie prasowaniem, w piatek robie torta a w sobote do poludnia chce pozmywac podlogi. Pozniej jedziemy do Helsinek po mame :)

Juz sie nie moge doczekac weekendu, mama mi troche pomoze z Mironem, a pozniej ten diabel idzie do przedszkola, wiec troche nerwowo odpoczne.

Mam nadzieje, ze u was wszystko ok, niestety nie moge was doczytac, bo mnie cos trafia z tym telefonem, szkoda mi nerwow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904832 przez słoneczko
Czesc dziewczyny co tu takie pustki ? Sama ze soba pisac niebede.
pawcio spi juz od godz a ja wkoncu odpoczywam :)

Lece jak nikogo niema :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904836 przez AniaiFilip
Hej laski

U nas niby ciepło ze sie roztapiasz a słońca nie widac i duza wilgotność powietrza. Kurcze to ma byc lato!!!! :angry:

Nie narzekajcie wiec na pogode bo lepiej upały niz tak jak tu. Maja nawet druga nazwę zamiast "Ireland" to " Rainland" ;)

Ja dzis byłam w pracy, jutro wolne i chyba do Dublina sie wybierzemy z mama i Filipkiem bo ma byc dosc ladnie.
W niedziele byliśmy w National stud Farm & Japanese Gardens i tez nam sie wycieczka udała a Filipkowi najbardziej podobały sie koniki:)i fontanna do której wrzucal pieniążki.

Bidol- dzieki za miłe słowa pod adresem Filipka , postaram sie wkleic jakas fotke gdzie widac wloski;)
Wspolczuje migreny i bólu. U mnie w pracy grypa zoladkowa panuje i wszyscy po kolei chorują, jak narazie sie uchowalam jakos.
Dobrze ze z Kamilka juz lepiej, moze juz daj jakies normalne jedzenie ale z drugiej strony zdrowa dieta nie jest zła;)

Słoneczko- Co za wrednia baba, wspolczuje ci sąsiadk,i naprawde. My tez w sobotę wyprawiamy urodzinki wlasnie torta zamowilam;)

M89m- Miro pewnie sie nudzi, dwulatki sa chyba najbardziej wymagające nie na darmo mowi sie o buncie dwulatka. Jeszcze troche i bedziesz miała pomoc, nie ma to jak mama.
Dobrze ze apetyt dopisuje;) ciąża ma swoje prawa;)

Narazie...

Słoneczko- pusto bo Krecik znow wyjechala, Daria- imprezuje zdaje sie lub tez odpoczywa po imprezkach a Olga-??? Obrazila sie czy jak? Co tam Olga?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl