BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #898101 przez AniaiFilip
Hello dziewczyny

Czas ucieka mi przez palce, dwa dni wolnego zlecialy niewiadomo kiedy. Mielismy odwiedziny wczoraj I dzisiaj mamus z dzieciaczkami I bylo bardzo fajnie. Pomimo braku pogody dxieci szalaly w ogrodku bo bylo w miare cieplo I nie padalo.
Nie obylo sie jednak bez wypadkow, Filipek zarobil grabkami do piasku w czolo a dzis ddiewczynka 3 miesiace mlodsza od Filipka zachcialp sie I upadla niefortunnie twarza na beton. Wygladala jak po bitwie nawet pod nosem zadrapana I myslalas my ze z nosa krew sie leje.
U nas bez wiekszych zmian, Filipek ladnie die rozwija I coraz wiecej mowi. Powtarza doslownie kazdy wyraz I zaczyna budowac zadania , narazie dwa slowa laczy.
Ostatnio odwiedzili mnie z mama w pracy I Filipek bawil sie z moja kolezanka w a kuku I chowal sie za krzeselkiem dzieciecym I po chwili jakos przestal sie smiac I zaczol stekac. Biedaczek wsadzil glowe miedzy szczeble co laczy nogi krzesla I utkwil na dobre. Mielismy nielada stresa bo nie dalo sie go latwo wyjac a darl sie na cale centrum. Na szczescie wcisnelismy glowe spowrotem i w jednym miejscu bylo szerxej I tamtedy udalo sie go wywabic z opresji. Ale cisnienie bylo niezle :ohmy:

Bidolku- Ja rowniez nie wiedzialam o urodzinkach: Wszystkiego naj naj naj ci zycze I jak najmniej trosk.
Ubranka navpewno boskie, pochwal sie potem. Kamilka wymiata z tym weselem jak ona dala rade tyle wytrzymac?
Zdjec Filipka mam kilka narazie dopiero jak mi wysle reszte to cos wybiore I wstawie.

Sloneczko- Wspolczuje sasiadki, psychopatka jakas. Moze zostaw jej liscik w drzwiach?

Krecik- Udanego wypoczynku.
Stas nie wyglada na 10 kg! A moj Fifi na 13 prawie bo takie chudzienki jak na niego potrze. Ma olow w tylku chyba;)
Co do urodzin to myslimy nad trampolina do ogrodka lub tez wycieczka do zoo zamiast prezentu . W sumie to jeszcze dwa miesiace I trampolina bedzie mokla tylko w ogrodku a I teraz lata nie ma.
Tylko wiemy ze mialby duza radoche jakby mogl sie tam wyskakac.

Km- Ambitnie podchodzisz z tortem. Ja zamowie na 100% w sumie juz teraz powinnam zadzwonic I zaczac pomalu sie organiziwac. My obchodzimy 26.07 w moje imieniny wiec bedzie wesolo.

M89m- super ze wypoczelas troche a jak sie teraz czujesz? Moze zadzeon do poloznej to cos ci poradzi ale nie wydaje mi sie zebys miala sie czym przejmowac.
Moja znajoma tez w ciazy w 16 tyg obecnie I bardzo ja podziwiam ja daje rade przy 2 letnim lobuziaku( to ten ci pobil Filipka grabkami) on wszystkich bije tak juz ma.

Olga- Imprezka wypasiona widac ze kultralnie bylo;)
Corka wystrzalowo wygladala a Ignas jak maly podrywacz:)
Pytalas o rowerek biegowy kiedys Filipek jeszcze go nie opanowal...

Daria- Trzymam kciuki zeby wszystko sie ulozylo po twojej mysli. Masz racje Po co czekac :)

Zmykam spac...

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898142 przez AniaiFilip
Hej wszystkim

Ja na szybko przed praca...

Krecik- Stasiu najlepsze zyczonka na 2 LATKA!!! od forumowej ciotki.

Dzis caly dzien w pracy wiec pewnie bede was tylko czytac..

Milego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898173 przez Olga
krecik wielkie buziaczki dla Stasia <3 <3 <3 mamy kolejnego 2 latka na naszym forum :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898332 przez lusiamamanikosia
Hej hej i ja się witam ... nie pisałam bo u nas się w sumie nie działo a Was czytałam :)

Krecik - wszystkiego najlepszego dla Stasia !!! ale fajnie już dwa latka jak ten czas szybko mija :)

Słoneczko - współczuje sąsiadki ... wiem że takie coś może być już bardzo uprzykrzające :(

M89M - i jak Ci ciąża mija ?? :)

ja też chcę zrobić cisto-torta sama bo u nas 14 sierpnia jak Niki ma urodzinki pojedziemy do Maksa dziadków z Małym :) wypada w czwartek a w sobotę zaprosiłam , teściową teścia chodz nie wiem czy on przyjdzie i chrzestną i chrzestnego i taką koleżankę z obok bloku bo Niki ją bardzo lubi i tyle osób a te osoby akurat za tortami nie przepadają i zawsze coś zostało z małego torta , więc chce zrobić takiego dużego misia z foremki biszkoptowego z nadzieniem krówkowym i tyle :) wsadzi się świeczke i będzie dobrze :) i jakieś ciasteczka i babeczki porobię i wystarczy i będzie w sam raz :) a nad jakiś tortem pomyślę za rok to i mały może będzie miał wtedy ulubioną postać i będzie więcej radości :)

Daria - to trzymam kciuki żeby się udało zajść w ciążę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898474 przez bidol
Krecik - 100 lat 100 lat dla Stasia ♥♥♥♥♥

Reszta jutro ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898585 przez słoneczko
Hej dziewczyny idziemy dzisiaj na urodziny do kolezanki a ja jestem mega padnieta Pawelek obudzil sie z krzykiem po 24 a poszedl spac po 4 i wstal po 5 bo sasiadce zachcialo sie prac i walic s sciane i nas obudzila wiec niemam humoru ani nastroju na nic

kreckk spoznione ale szczere wszystkiego najlepszego dla Stasia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898604 przez krecik
Hej :)
Dziekujemy za zyczenia:) moj dwulatek smacznie spi:)
My juz wdrodze do Wroclawia:) odezwe sie jutro

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899107 przez bidol
doberek i na wstępie ....


Daria - 100 lat 100 lat dla Tymcia - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Krecik - wow znowu gdzies jedziecie ? :P

Słoneczko - a jak to Twój mąż znosi - bo mój by nie wytrzymał i ja ochrzanił :angry:

Lusia - ja juz teraz chciałam zrobić tort z Dorą Kamci albo ze swinką Peppą ;)
ale chyba zwykły bedzie ;)
a wiesz ze to tak nie działa ze nie piszę a czytam - bo mały ruch sie wtedy robi .... :P

Daria - w sumie to chyba dobre rozwiązanie z dzidzią - odchowasz i bedziesz miała z głowy :P

AF - super ze domek juz urzadzony :) konieczie sie pochwal :) no i nadal czekam na zdjecia Filipka :)
a Kamcia - nic specjalnego - taka miała na pierwszy dzien - tylko ecru
www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BC/dzieci...c634832p1855532.html
a na drugi taka zwykłą odcinaną żółtą ;)

Olga - co u Was ?

My wczoraj bylismy na basenie - ojj to było coś
zaraz moze uda mi sie otke wkleic

o mam

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899173 przez lusiamamanikosia
Bidolku - ale Kamcia cudowna jest !!! daj więcej zdjęć proszę !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899176 przez lusiamamanikosia
Daria - wszystkiego co najlepsze dla Tymcia !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899210 przez bidol

lusiamamanikosia napisał: Bidolku - ale Kamcia cudowna jest !!! daj więcej zdjęć proszę !!!!


hahah - proszę :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899217 przez lusiamamanikosia
cudowna jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899249 przez słoneczko
Czesc dziewczynki ale unas jest upal,nieda sie wytrzymac nic sie niechce robic

Daria wszystkiego naj naj naj dla Tymusia :)
Bidol ale Kamcia ma fajne loczki,sliczna jest :)

Lece bo i tak niema z kim pisac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899258 przez bidol
słoneczko - ja jestem :blush:
pytałam jak Twój mąż znosi taka sąsiadkę :unsure:

dziękuje Wam w imieniu kamki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899261 przez Daria23
Witam si,e Kochane.

Bardzo ale to bardzo dziękujey wam za życzenia-jesteście Kochane:*
My już po imprezie urodzinowej.Ech wczoraj było tak gorąco że się smażyliśmy jak nie wiem.Impreza nawet się udała choć tymi miał kiepski humor i na swoją kuzynke o rok młodszą krzyczał chciał bic ech ten Tymek;/ Ogólnie nie chciał nawet zdmuchnąć tortu:/
Dostał fajne prezenty bo dwa dresy adidasa i pumy,t-shirt i czake Adasia, do tego pare bluzek ,spodnie 3/4, perkusje:P-jest nią zachwycony:), mate do pisania wodą,piłe,książke,puzle,tablice do pisania. Także będzie miał co robic.

Jej u nas są ostatnio takie upały ze nie można po prostu wyrobić:/ u was to samo?my już od 9 byliśmy na plazy do 13 a teraz Tymi śpi,Tymi wciąż odziera kolana i n plazy znowu odarł obydwa do krwi:(

Bidol-Kama to cudowna dziewczynka jaka ona jest piękna:)naprawdę:)włoski ma prześliczne:*

Co do ciąży nic nie mówiłam mężowi jak on sam nie wyjdzie z takim pomysłem to ja nie będę mu nawijac bo właściwie sama nie jestem pewna czy byłby to dobry moment czy zły-co będzie to będzie:)

Byłam u fryzjera z Tymkiem ryk niesamowiy nie udało się maszynka tego załatwić więc znowu tylko trochę jest podcięty ale za to ja się wkońcu skusiłam i ściełam jakieś 20cm włosów;P SZOK po tylu latach wkońcu to zrobiłam i nie żałuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl