BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 7 miesiąc temu #934110 przez krecik
Hej dziewczyny,
Spiesze Wam donies, ze stas nie mial ani jednej wpadki w przedszkolu:d pozatym nie chcial wogole isc do domu...

Km, ach ta irlandzka pogoda, najgorzej szkoda malego:( tez juz te bajki ograniczam, jiestety przeprowadzka zabawek z salonu do sypialnego pokoju nie pomogla

Lusia, mysl pozytywnie, napewno szybko Cie wylecza. A fryzura jak fryzura, troche krotkich, wlosow troche dlugich, wygldsm tak samo, ale wizyta u fryziera to nic, zrobilam sobie paznokcji, manicure i jakis zel mam, normalnie dlamjie bajka, zwlaszcza ze dwa lata nie mialam nic robione, to dopiero cieszy!

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934166 przez Daria23
hej kochane przywitam sie tylko na chwile nie odzywam się bo nie mam kiedy:( Tymek całkowicie zrezygnował z drzemek i nie śpi a najgorsze to to że nie moge wogóle na neta wejśc bo jak wchodze to juz zaraz przychodzi i na głowe by mi wlazł nie moge nic napisać nic przeczytać doprowadza mnie to do szału bo już mam zaległości na forum:( Nawet teraz nie moge się skupic bo juz mi na szyji siedzi i chce żebym mu traktory włączyła:(

od poniedziłku zaczynamy zabawe w przedszkole więc mam nadzieje że bede miec troche czasu dla siebie-tak bardzo mi go brakuje ostatnio;(


Postaram sie wejść i wszyskich nadrobić bo nie lubie tak tylko o sobie pisac . Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #934183 przez AniaiFilip
Hej dziewczyny

Ja mam to samo co Daria albo nie mam czasu bo maly nie spi albo spi na spacerze/ w miescie wiec i tak nie mam wolnego. Jak juz uda mu sie zasnąć w domu to musze angielski nadrobić:(
Dzis jestem cały dzien w pracy do 8:30 wiec naprawde ciezko.
Akurat tyle czasu mi zostaje zeby was doczytać.

Daria- chyba tez sie zainteresuje przedszkolem od stycznia bo tak sie nie da.
O 9 jestem juz tak padnieta ze myśle o spaniu a tu malego trzeba uspic o sobie pomyśleć :dry: eh

U nas ok tzn bez zmian, mielismy troche przedsięwzięć stad tez te braki w wolnym czasie.
Z tego co zapamietalam:

Lusia- bedzie dobrze, podchodzisz troche do lekarza i wylecza wiec nie lam sie.

Krecik- Aaa krótkie włoski !!! Szkoda ze mi nie pasuja:( ale uwielbiam super wyglądają. A jakie paznokietki?
Zdrowi juz jesteście?

Olga- Mmm pysznosci. A masz jakies ciekawe propozycje obiadowe/ kolacjowe moze?
Super ze Ignas tak ladnie jje. Ja chce przytoczyć Filipka domena z musli zamiast picia z butelki.

M89m- Jak samopoczucie?jak Mironek wiesz juz ci to było? Pomogły kropelki?

Bidolku- Where are you???:)))
Pomaga antybiotyk? Biedna Kamilka.
Wiesz ja myśle ze moze to koszmary bo one pojawiają sie po 2 roku życia jak dziecko ma nadmiar bodźców. Ja np nie pozwalam reklam oglądać ani żadnych filmów i wogole nie ma gapienia sie w telewizor chyba ze bajka leci.
Moze tez jest wrażliwa i tak przeżywa emocje z dnia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934218 przez mama89muminka
Witam wieczorkiem

Ja dzis tak na szybko, bo ide Miro usypiac. Nieznosny jest dzisiaj i to bardzo.

Oczko juz duzo lepiej, zostalo lekko napuchniete, ale niebwidac tego az tak bardzo, no i zaczerwienione. Kropelki dzialaja, chociaz ob juz pobpierwszym zakropieniu wie o.co chodzi i zakrywa oczka rekami, ale daje rade.

Na dobre nam.sie chyba rozkrecik bunt, od wczoraj jak mu cos nie pasuje to robi mine pokutnika i wielkie łaaa! Dzisiaj przeszedl samego siebie, przez 2 godz tak ryczal, a to motor zepsuty a chcial sie pobawic, a to chcial jesc a trzeba bylo zaczekac, az mu kanapke zrobie (pozbiej iczywiscie nie bylo.mowy o jedzeniu), no czlowieka idzie cos trafic.

Ppza tym za 5mies bedziemy sie znow przeprowadzac. Ale o tym innym razem bo mi zaraz na glowe wejdzie diabel jeden. Do jutra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934315 przez mama89muminka
Dzien doberek

Ale u.nas zimno, -1o 8 rano bylo.
Skoro Miro w przedszkolu to wreszcie mam chwile dla was, postaram sie odpisac ile moge.

Af, Daria chlopaki teraz chyba w taki wiek wchodza, ze nie beda juz spac w dzien. Ja juz sie do tego przyzwyczailam, Miro nie tak nie spi od dluzszego czasu, tylko w przedszkolu spi, co i tak mnie zdziwilo.

Krecik gratulacje dla Stasia! Troche bedzie wam lzej bez tych papkow.

Km nie zazdroszcze pogody.

A wlasnie - czy tylko my zostalismy z pieluchami? Dwa dni temu zrobilam Mironowi dzien bez pieluchy, tzn sam sobie zdjal portki, pampersa i nie dal sie ubrac, to mowie ok, jak chcesz to chodz z golym tylkiem, ale jak cos to wolaj. Powedrowal do swojego pokoju, ladnie sie bawil to wzielam sie za gotowanie, ale mysle sobie cos za cicho jest, to podejrzane. Wolan go, a on wylatuje z pokoju, jedzie swoja ciezarowa, a za nim pasmo smierdzacej kupy! Zrobil na swoj kubusiowy chodnik i nie dosc ze rozjechal autem to jeszcze wdepnal w to, no taka wsciekla bylam, ze biedak sie poryczal jak mnie zovaczyl :p juz nie mam pomyslu jak go tu oduczyc pieluch...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #934320 przez bidol
doberek :)

Krecik - nie wiem co jej się robi - ona się boi i tyle chyba . Bo teraz śpi z włączoną lampką i ładnie śpi - dziś mnie zawołała i pokazuje że tam cos jest na łóżku ... juz sama nie wiem jak mam jej tłumaczyć :(
wow ale się zrelaksowałaś :) fajnie fajnie - jak ktos lubi bo dla mnie to męka siedzieć w salonie kosmetycznym :S
a co do Stasia - to moje ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: coraz mądrzejsze te nasze szkraby :lol:
fotka fotka fotka !!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Co do bajek to ogląda tylko te ładne - Dora , Diego, Umizumi i Tikitok czy jakos tam :) co ciekawe ja jej na siłę nie uczę a ładnie liczy po polsku i po angielsku nawet do 5-ciu :O
myślę że one jej krzywdy nie robią choć jest taka jedna taka chińska - nikao czy jakoś tak i jest mega głupia jak dla mnie - Kama dzień w dzień wieczorem wyje że nie ma słoneczka - a dzis tez w dzień bo są chmury ....
w tej bajce jest tak że ona budzi słoneczko i ono się ma z nimi bawic - a Kama tego nie rozumie i chodzi wsciekła bo słoneczko jej nie lubi bo się nie chce obudzic....

a Km to chyba w UK jest a AF w Irlandii :dry: :whistle: juz sama nie wiem ...

Lusia - oby Nikosiowi przeszło - :kiss: A z tą nadżerką - o jeny :( nigdy cholerstwa nie miałam :huh: oby obyło się bez mrożenia wypalania czy czegoś tam co oni robią :silly:

KM - no ja właśnie unikam brania jej do łóżka bo bestia cwana chce z nami spac i juz nieraz jak idzie spac to chce prosto do naszego łóżka isc...
Nie wiem ile razy to mówiłam - ale podziwiam Cię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak się czujesz ?? macie już wybrane imiona ??


AF - oj daje Ci w kość Filipek :woohoo: Kama tez w południe nie spi chyba ze na spacerku ;) No i że też Ci się zachciało jeszcze nauki :whistle:
a jaka u Was pogoda ?? Ostatnio mój brat był w Irlandii - jest zachwycony - super pogodę mieli :laugh:

M89M - wow wielkie zmiany u Was !!! jak Ty dajesz radę - przecież to tyle roboty przy tym :blink:
Dobrze że Miro już lepiej się czuje - z okiem nie ma żartów :unsure: Jak się czujesz ??

Olga - super fotki - fajnie że Ignas tak ładnie się zaadaptował - :lol: zawsze to jakas rozrywka ;) no i musze to powiedzieć - Ale on duzo śpi !!!!!! :woohoo:

Daria - chej kochana!!!! - mówisz że Tymek Ci nie popuszcza - ehhhh łobuz ;) Kamie nie pokazujemy ze na laptopie takie cuda mogą być jak bajki czy filmiki :lol: bo wyła by non stop - ona ostatnio strasznie duzo płacze :pinch:
a jak tak nauka nocnikowania ?

aaa i u Nas Kamcia juz w nocy bez pampersa spi - juz całkiem jest odstawiony :lol:

edit

M89M - hahahahahahahahahaahaahahahahahahaaha - boze szlak by mnie trafił chyba :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934325 przez mama89muminka
Bidol moze Kama po prostu boi sie zasypiac w ciemnosci? Albo cos zobaczylaw tv i teraz jakies potworki jej psikusa robia?

Jakos daje rade, jakie mam wyjscie. Do babci do szpitala jezdzimy niemal codziennie, a Miro jak to Miro w miejscu.nie usiedzi, wczoraj uciekl i znalazlam go w magazynie gdzie pielegniarki trzymaja reczniki jednorazowe, posciele itd... oj nie nudzi nam sie z nim.

Czuje sie w miare ok, chociaz skurcze zaczynaja dokuczac na dobre. No i wagowo juz waze wiecej niz z Mironem tydzien przed porodem :dry:

Gratulacje dla Kamilki, kolejny dwulatek bez pieluchy - super, jak wy to robicie? :D nie no ja was podziwiam po prostu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934330 przez bidol
no właśnie ona nie mówi czego sie konkretnie boi ... nie wiem czy sama się trochę w to nie wkręca... no na szczęście lampka pomaga :)

Oby Pola była grzeczniejsza :)

co do pieluchy to my juz dawno bez ale teraz i w nocy bez :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934334 przez mama89muminka
Bidol dobrze ze szybko znalazlas na nia sposob. Inaczej mozna sie wykonczyc, wiem cos o tym j juz druga noc mam zerwana z mlodym.. ja wiem ze wybjuz bezpieluchy, ale teraz to wam juz wcale niepotrzebne jak na noc.nie zakladasz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934335 przez lusiamamanikosia
Bidolku - niestety mnie czeka wymrażanie nadżerki:( ale jakoś muszę to przeżyć :P

M89M - Mój nosi jeszcze pieluchy nie jesteś sama - jest uparty jak nie wiem co - w domu nosi pieluchomajtki i mówi mi że chce siusiu i idziemy do łazienki i robi do pisuaru swojego :) a przedszkolu już było wiele prób - ale on jest tyloma rzeczami zajęty, że ich w ogóle nie informuje że chce siusiu i sika w majtki gdzie popadnie - więc u nas widocznie jeszcze nie ten czas - widać jest dzieckiem co musi dłużej w pieluszkach chodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934336 przez mama89muminka
Lusia a juz myslalam ze tylko my w tyle... ppcichu licze na.to ze w przedszkolu sie nauczy i to szybko, bo za 3 miesiace bede musiala kupowac papersy w dwoch rozmiarach :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934342 przez lusiamamanikosia
ja też myślałam że się Niki w przedszkolu nauczy ale widać ten typ tak ma że trzeba więcej czasu dla niego :) już 3 miesiąc chodzi , ale pomału widzę że coś tam zaczyna ruszać ale niestety powoli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934346 przez krecik
Hej

M89m, Twoja dzisiejsza historia z kupa przebija wszystki inne:d pisalas o przeprowadzce, zmieniacie mieszkanie na wieksze czy poprostu, zeby maz mial blizej?
I zdrowka dla babci, a Miro to lepej , zeby nie pomagal w szpitalu w schowku, bo jeszcze sje Wam dostajie:)

Lusia, naprawde nie stresuj sie, bedzie dobrze

A co do odpieluszkowania, uwierzcie najgorzej sie za to zabrac, my niby od 4 miesiecy bez pieluchy, a stasiowi czesto zdazaja sie wpadki, o kupie nawet nie mowie...

Bidol, wow, to potwierdza tylko regule, ze dziewczynki sa bardziej ogarnieci od chlopakow, pieknie bez pieluchy, jestem pod wrazeniem! Z tym spaniem, widocznie wyobraznia zaczyna dzialac, a moze jakiegos misia jej zostaw, zeby ja pilnowal w nocy, jak stas jie chce spac, to zawsze go prosze, zeby uspil misia , bo jest bardzo zmecaony
I skoro o misiacch mowa, kiedys stasia przed wstaniem rano wzielam do lozka na przytulaski i wzial z 10 misiow ze soba, a potem kazdemu zagladal miedzy nogi i mowil" niema sisuaka"

Daria, odzyjesz jak pojdzie do przedszkola, pewnie z poczatku bedzie trudno, ale trzeba byc silnym i nie dac sie placzowi dziecka:)

Aif, Km, sorki za te pomylki z anglia i irlandia, ja bardziej traktuje to jak jedno panstwo wiec nie bierzcie tego do siebie jak sie pomyle

Aif, juz dawno zdrowi:) jak Ty to ogarniasz, praca, dziecko, dom, jak sobie pomysle, ze mnie tez to czeka(bo tez chce wrocic do pracy), zwlaszcza, ze maz to mi raczej nie pomoze, ehh

My dzisiaj jedziemy na wies, bo sezon na wykopki rozpoczety, bedziemy bardziej od wsparcia psychicznego, bo tomek bedzie sie malym zajmowal, a ja zostane w domu, cos ugotowac, cos posprzatac, ogarnoc. Dzisiaj jeszcze przychodzi koles, zeby nam wymierzyc pokoj, bo wkoncu robimy biblioteczke w salonie, na cala sciane, juz nie moge sie doczekac ; d

Milego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934350 przez mama89muminka
Krecik przeprowadzamy sie poza miasto, no bo w sumie tutaj bardzo drogo nas kosztuje zycie, a tak bysmy mieli te 3 pokoje za 600e (dla porownania teraz za 2pokoje placimy 700e nie liczac pradu i wody).
Moze wedluf Stasia wszyscy powinni miec siusiaki :D przyjemnej pracy! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934353 przez krecik
M89m, pewnie , ze nie ma co przepłacać, a zawsze to tez jakas zmiana:)
Stas doskonale wie, ze dziewczynki nie maja siusiaka, takze wie, ze jako chlopiec powinien mowic"sam" a nie "sama" , pomimo tego mowi ciagle"sama, sama, sama", wogole to zaczal mi juz dosc ladnie mowic:)

Dziewczynki jak sie rozmarzylam, rozmawialam przed chwila z psiola ze studii i za tydz leci do australi do melbourne na konferencje i przedłuża sobie wyjaxd o tydz zeby zwiedzic, jak ja bym chciala tam jechac i zobaczyc, juz jesteśmy umowieni na ogladanie zdjec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl