BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #349175 przez Olga
Nie no,nawet sobie nie wyobrażam nie karmić piersią i wstawać robić to mleko,jakoś tak nie widzę siebie w takiej nowej roli.Mam nadzieję,że kolejne dziecko uda mi się karmić.Jakoś tak nie wiem,czemu dziecko nie chce piersi,może nie umiała mu dać tego cycusia? Może mało cierpliwości miała,bo moja bratowa też miała pokarm i tylko 2 tyg.wytrzymała,bo stwierdziła,że za dużo z tym roboty.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #349180 przez chłopek
olga to było jej drugie dziecko, i poprostu nie chciala cyca, moja siostrzenica tak samo sie nie chyciła wolała butle nie trzeba było ciągnąć, moja siostra załamana była że nie może karmić ze pewnie złą mama jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #349186 przez Majowka
A ja dzis znowu nie wytrzymalam i idac do kolezanki na kawe (pare metrow od zaparkowanego samochodu) sklep z ciuszkami dla bobaskow! :) no i 2 pary spioszkow kupilam, a co tam! :laugh:

Pozniej bylismy z miskiem w dziecinnych w centrum, kupilismy 2 prezenciki dla noworodkow naszych znajomych, slicznosci maja, ale strasznie drogie wszystko :(
Idziemy zaraz odwiedzic jednego z nich, juz ma 2 miesiace, ciekawe jaki duzy, teraz bede miala jakis odnosnik...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #349187 przez Olga
Ja tam sie nie poddam,chyba na razie wcale butelki nie kupię,żeby mnie nie kusiło mu podć ha ha.Będzie mu cycuś smakował,takie słodkie mleczko.Nie nastawiam się,że by mogło być inaczej.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #349218 przez chłopek
olga ja mam chyba z 5 butelek w szafce ale mnie do niech nie ciągnie zeby małemu dawać:) mam nadzieje ze bedzie taki jak Ksawcio czyli cyc najlepszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #349233 przez mloda_mamuska
Ja dziewczyny niedawno wrocilam z centrum ogromnego handlowego i 1/3 tego centrum to byly sklepy dla maleuszków. Pod sam koniec poszlismy do nexta i primarka i tez mieli super ciuszki,ale juz bylam padnieta i Oliwerek chyba też,wiec juz wrócilismy do domciu . Blisko mamy,wiec mozemy jezdzic co kilka dni i na spokojnie poogladac ;)


kupiliśmy Oliwierkowi buciki adidasa śliczne maleńkie ;)
Mamy juz kilka wybranych sklepów tych dla maluszków które bedziemy często odwiedzać :) Mają nie tanie ale takie dobrej jakości i naprawde sliczne ubranka...takie nie pstrokate .. najwiecej kremowych ale piekne ;)


Anna
nie przejmuj się kilogramami..niedlugo urodzisz i zgubisz ;))
Ja poki co tylko 2 pary spodni kupilam i odpuscilam sobie zakupy spodni. Jak urodze i zrzuce to kupie. ale tez juz chcialabym czerwiec/liepiec i jeździć z Oliwierkiem wózeczkiem . Mialabym co robic a tak to sie nudze jak meza nie ma . Z moją manią fotografowania to bedzie mial milion zdjec zanim skonczy miesiąc :silly:


Olga
a ja dalej nie mam mleczka ani siary :(


Mnie cos zaczął brzuszek na górze bolec.. ale mąż mnie pociesza,ze to nic złego z Oliwierkiem sie niedzieje,ze mam sie nei stresowac.a ja jak tylko zacznie mnie chwile brzuch bolec..to juz sie martwie,ze coś z Olim nie tak... i zaraz plakac mi sie chce.


Położyłam się ,bo mąż mnie zmusził,że mam odpoczywać ;)
a ja jakos sie bardziej męczę tym leżeniem i nic nie robieniem... mam nadzieje,ze jakos przywykne..w koncu to dwa miesiace...ale znajac mnie to bedzie mi sie mocno dłużyło.

Jak tam Wasze brzuszki?? wklejajcie zdjęcia jak maluchy rosną ;))
Ja jutro bądź pojutrze postaram się zrobić jakies nowe zdjęcie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #349342 przez mloda_mamuska
WITAJCIe DZIEWCZYNY, Spicie jszcze?:)

ja juz o 7 wstalam, wykapalam sie , zjadlam sniadanko i oglaadam ddtvn :))
U Nas piekna pogoda ;) na pewno wybierzemy sie z mezem na jakis spacerek pozniej;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #349348 przez Kamyczka
Hej dziewuszki,u nas też ładnie,ale ja leżakuję.
Miłego dnia!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #349356 przez Daria23
Hej Laseczki:) cieszcie sie ze macie ładnie bo u mnie dzis od rana deszcz:( i chodno szkoda bo miałam plany na tą niedziele:( chcielismy jechac na targi ogrodniczo działkowe organizowane przez nasza szkołe lubimy tam jezdzic bo zawsze spotykamy starych znajomych ze szkoły i nauczycieli...ale narazie to sie nie zapowiada:(
Wczoraj na grilu było super pogoda dopisała no i towarzystwo:)
Trzymajcie sie laseczki miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #349370 przez daners
to i ja sie przywitam--HEEEJ HOOO kobitki :)

U mnie tez ładna pogoda ale co z tego jak zaraz meżul ucieka do job ;/ wiec żeby mi smutno niebylo jade do mamuli na ploty :D

Miłego dnia zycze:)

Olga ja to jeszcze siary niemam ale chyba sie pojawi jeszcze hmmm :)

dziewczyny zauważyłam że wkroczyłam w III trymestr jejeje :D:D:D



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #349374 przez mloda_mamuska
Daria super,ze grill udany. Sama uwielbiam grille .mozna poplotkowc.super sie bawi i przekąsić pyszne jedzonko ;)


a Ja dzisiaj z mężulkiem jade do Oceamarium ;)


Kamyczka
masz racje wypoczywaj ;*

daners tez chcialabym do mamuski pojechac:( ale chociaz na skypie obie wieczorkiem porozmawiamy;)

ja tez nie mam siary.ale wierze,ze sie pojawi;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #349377 przez daners
m_m no to czekajmy aż sie pojawi :) mamy jeszcze troszke czasu wiec nadzieja jest :):)

a co do spotkania z mama to zapewne niebawem Cie odwiedzi narazie ciesz sie z bycia z mężusiem:)
Plany macie fajne na dzis :) oby to było jakies juz konkretny oceanarium :) ja uwielbiam delfinki wiec jesli by sie tam pojawiły to cud miód i orzeszki :D



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #349388 przez Majowka
Czesc dziewczyny,
Ja dzis jade zobaczyc kolejnego bobaska :) 6-miesiecznego!

Milego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #349389 przez Kamyczka
MM ,zazdroszczę wizyty w oceanarium :)
Jeszcze chwilka i przywykniesz do nowego miejsca :)
Od leżenia boli mnie już d.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #349414 przez Olga
Hej dziewczynki.

Ja byłam w kościółku,bo sie super czuję,więc mam siłę do wszystkiego.Później po lodziku zjadłysmy po drodze,a teraz mój mężuś kończy obiadek,bo był z rana na rybkach.Pogoda u nas śliczna.Jutro do gina idę,ciekawe,czy maluszka zobaczę.Miłej niedzielki wam życzę.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl