BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 3 tygodni temu #349882 przez maksiu
chłopek napisał:

no mi to ostatnio tylko sexik sie śni :)


hehe chlopek rozbawilas mnie normalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #349885 przez Olga
Ja miałam wszystko w porządku,tylko hemoglobina mi stoi w miejscu od ostatniego badanai-11,ak by się podniosła,to by się bez żelaza obyło,a że od ostatnich wyników jest bez zmian,to przepisł mi,b w tym okresie najwięcej będzie spadać.A inne wyniki mam lepsze,niż przed ciążą ha ha.
Gin powiedział mi jeszcze,że maluszek jest super do badania go,bo zawsze się tak ładnie układa,że można wszystko dobrze zobaczyć.I zapytałam,co on tu ma z prawej strony od pępka i tak jak mówiłam,to jego pupci i to ją mi tak ciągle wypina,a położony jest cały czas główka w dół,nie przekrca sie od paru tyg.

Położna musiała mi przypiąc drugą książeczkę ciąży,bo już miejsca nie mam w pierwszej,tyle tych wizyt miałam.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349886 przez bidol
Necik - Ja biorę tylko rzeczy dla Kamiki (ubranka, pieluszki, 2 pieluszki tetrowe, krem do pupy) - bo nie wiem czy doczytałaś ,ale z Szymka zrobiła się Kamika :silly: Sobie - 3 koszule, majtki poporodowe, podkłady, wkładki laktacyjne, 2 biustonosze do karmienia, krem na brodawki ręcznik i przybory higieniczne typu szczoteczka do zębów szczotka do włosów i tp. - i chyba tyle. Masz już wyprawkę? łóżeczko i wózek - bo chba na etepie wybierania nam zginełaś???

Anszka
- Kochana nie czekaj na ostatnią chwilę z wyprawką. Później będzie Ci ciężko i w dodatku gorąco, a przy tym troszkę roboty jest. Ja mam ten temat z głowy i czuję się o wiele bardziej spokojniejsza. Nawet gdyby teraz ginka powiedziała że mam do końca leżeć - to już ne martwiła bym się tak bardzo. Bo jestem już przygotowana. Oczywiście - Tobie tego nie życzę, ale lepiej dmuchać na zimne. :kiss: :kiss: :kiss:

Kamyczka - Ciebie usprawiedliwię z wyprawką, bo leżeć musisz, ale mam nadzieję że po wizycie u ginka okaże się że jest wszystko dobrze i powoli wyruszaj na zakupy - ale powoli :ohmy: :woohoo:

Olga - :ohmy: :ohmy: :ohmy: Ignaś taki wielkolud :lol: :lol: ale którą datę się teraz bieże pod uwagę??? bo różnica jest ogromna :ohmy: :ohmy: :ohmy: Poza tym cieszę się że wszystko super z szyjką :woohoo: :woohoo: :woohoo: a i widzisz nie dobijesz 20 kg :silly: :woohoo:

Chłopek - ja sobie sukienkę na lato kupiłam - i jest super - dodam że wyglądam w niej dobrze i tania jak barszcz. Pod brzuszkiem nie robi się tak zwany namiot - dzięki czemu nie wygląda się grubo - jak dla mnie bomba :laugh:
allegro.pl/q108-modna-sukienka-dluga-mod...-42-i2281933083.html

- głodny o chlebie :silly: :silly: :silly:

Maksiu - żelazo pewnie Ci przepisze - bo hemoglobinę masz niską - ale pod koniec ciąży mało kto ma w normie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #349887 przez chłopek
bidol ale ona jest długa a ja nie znosze długich zreszta ja wogóle nie przepadam za sukienkami a musze cos kupić

ide zapalić na ciepłą wodę juz mnie to wkurza, dobrze że jeszcze 2 tyg i wkoncu bedzie ciepła woda bez problemu,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349888 przez Olga
bidol nie wie którą,ale chyba tą z okresu,a tu to wpisane jest na zdjęciu z usg,a gina jak zapytałam,czy to znaczy,że jestem wyżej w ciąży tzn.(29 t.5 d) czy poprostu duże dziecko,to powiedział,że duże dziecko,ale to może się jeszcze wszystko unormować.No takiej wagi to sie nie spodziewałam,przez 25 dni podwoił cięzar ciała.Chyba,że będzie duży za moją rodzinką.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349891 przez bidol
chłopek napisał:

no mi to ostatnio tylko sexik sie śni :)

chłopek - ale z mężem?? :silly: :silly:
ja lubię długie sukienki - już lata nie mogę się doczekać :laugh:

Olga - podobno w ostatnich miesiącach dziecko rozróżnia smaki wód płodowych, więc jak jesz coś co mu spakuje to połyka ich więcej :laugh: smakosz z Twojego Ignasia :laugh: :laugh: Olga jaki Ty fotelik samochodowy kupiłaś??? bo już tylko to mi zostało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349894 przez Olga
Ja kupiłam Maxi Cosi Cabrio i osobno adaptery,ale uzywany.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349896 przez chłopek
bidol no z mężem :)
tylko mi się może śnic bo już mi cieżko żeby w realu był seksik :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #349900 przez bidol
Olga napisał:

Ja kupiłam Maxi Cosi Cabrio i osobno adaptery,ale uzywany.


no i ja się waham między cabrio a pebble - i sama już nie wiem. Z Sebkiem miałam Cabrio i denerwowała mnie ta wkładka dla niemowląt ( to dookoła główki ) bo w lato Seba strasznie się od tego pocił - w pebble jest to fajnie rozwiązane, ale podobno pebble jest strasznie głęboki - źle wyprofilowany. Oczywiście też kupię używany. Zależy mi na dobrym wyborze, bo będę fotelik wpinała w stelaż wózka.

chłopek napisał:

bidol no z mężem :)
tylko mi się może śnic bo już mi cieżko żeby w realu był seksik :(

to tak jak u nas :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349901 przez Kamyczka
Bidol,tak jest!
A co do seksu,ja nie pamiętam już co to jest :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #349902 przez Olga
bidol ja się nie znam na fotelikach,oczywiscie też będę wpinała,bo adaptery specjalnie kupiła,a też trochę kosztowały.Wizualnie na zdjęciu fajny,zobaczymy w realu jak będzie wyglądał,a cena też przystepna.

Co do sexu,to najpier miałam zakaz do 12 tyg.później dwa razy nam się udało i teraz z głowy.Mi to nie przeszkadza,mam spokój,tylko męza mi żal ha ha.Musi niestety wytrzymać jak chciał mieć synusia.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349904 przez chłopek
kamyczka przypomnisz sobie :) moja siostra też nie mogła współżyć miała krążek tak jak Olga,
zawsze jeszcze pieszczotki zostają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349906 przez Kamyczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349907 przez Kamyczka
chłopek napisał:

kamyczka przypomnisz sobie :) moja siostra też nie mogła współżyć miała krążek tak jak Olga,
zawsze jeszcze pieszczotki zostają :)

Wiem,ale jakoś się czuję nieatrakcyjna taka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #349910 przez chłopek
no co ty nie myśl tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl