BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu #208578 przez Dorciaition
Pewnie masz rację. Zresztą wie jak to ostatnio było. Na niczym innym skupić się nie mogłam, tylko ciągle brzuch trzymałam ;)

Kima napisała, że u nich po staremu. Wyników posiewu jeszcze nie ma. Może jutro będą. Kima już wykąpana, czeka na męża i będą oglądać tv (za kasę) ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #208580 przez Dorciaition
:lol: :lol: :lol:
Beretki


Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208585 przez Dorciaition
Suari Kima zgodziła się na opublikowanie Jej historii :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208586 przez aniaa_
hahahahahaahah :laugh: :woohoo: :woohoo:

Przegięcie z tą tv na kase w szpitalu u nas to samo bylo, ale dobrze ze przynajmniej sama nie bedzie siedziała, u nas wizyty tylko do 19 były,oby jej wyniki tego posiewu były jutro ok, i mozę ja wypuszcza, zobaczymy niech szybko do nas wraca
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208587 przez aniaa_
Nooooo fajno, to teraz czekamy na relacje :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208589 przez Dorciaition
U nas nie było w ogóle tv! Masakra. Na szczeście miałam taką koleżankę, że sobie razem do nocy oglądałyśmy filmy na kompie :) Wizyty niby też do 19, ale niektórzy to nawet do 23 siedzieli. Nie mój Krzysiu oczywiście ;)

Pewnie już jej nie wypuszczą jak ma takie rozwarcie B)

Suari gdzie jesteś? Umieram z ciekowości. Kima mówiła, że się uśmiejemy :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208591 przez Dorciaition
Vestusia coś dla Ciebie na odciśnięcie pytek :)
allegro.pl/foto-galeria-2-zdjecia-2-odci...cja-i1807153008.html

Właśnie oglądam sobie jakieś rzeczy do ozdoby pokoiku :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208592 przez aniaa_
Może jak jej ten krążek zdecydują sie założyć, to może i ją wypuszcza,
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208593 przez luska
Aniu łóżeczko śliczne no i twój brzusio tez się bardzo ładnie prezentuje :laugh:

Westusia nie dobijaj mnie heheh, właśnie nad torbą się najbardziej martwię , bo wiadomo zakupy to zdarzę zawsze zrobić , byle z praniem się ogarnąć ,nie jest źle zostały mi jakie 4 kartony(z czego pewnie polowa odpadnie)no i prasowanie + pościel.Ale na serio do szpitala nic , klapki pod prysznic , zwykle papucie i szlafrok no i koszule taka roboczą.A reszta ,nawet nie mogę się zmobilizować nad lisa .Ale muszę , bo przed tym 27 to już raczej by wypadał miedz torbe.Patrząc nie patrząc zostanie mi wtedy około4-5tygodni to wypakowania.No ale to nigdy nic nie wiadomo własnie :P

no to ja tez czekam na ta historie :P
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #208595 przez madziaska
Aniaa łóżeczko super wygląda :) I brzuszek sliczny, tez mam taki pepek ;)
Ja czekam na dostawe z apteki i rowniez spakuje torbe... Posciel mam wyprana, wyprasowana. Narazie jednak nie mam gdzie lozeczka rozlozyc, u nas nadal remont....
Jesli chodzi o podgrzewacz i sterylizator mam od siostry (nie uzywala), nawet nie wiem jakiej firmy, schowalam do pudla. Mysle jednak, ze gdybym nie miala nie kupowalabym... Oczywiscie roznie to bywa i moge nie karmic, ale zawsze mozna podgrzac w kapilei wodnej mleko i wyparzyc butelki... Sloiczkow nie zamiezram kupowac, no chyba ze deserki na poczatku (warzywa z ogrodka mam juz zamrozone ;) )... No, ale wiecie ze ja jak zwykle mam swoje koncepcje, wiec nie zwracajcie na mnie uwagi ;)
Co do Anyanki to szkoda slow, nie potrafie nawet wyobrazic sobie takiej sytuacji....
Vestusia dobrze ze z pipka juz ok, TY to zawsze cos nabroisz :silly: Ja tez dzisiaj walczylam, jutro wizyta, nawet poszlo. Bez lusterka juz sie jednak nie obeszlo ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208598 przez Dorciaition
Jak by Ją wypuścili byłoby super :)

Oo, właśnie Luśka paputki muszę jeszcze kupić- dzięki. :)

Madziaska ja też mam takie swoje różne teorie, jak każda z nas pewnie. Staram się o nich przy rodzinie czy znajomych nie mówić, bo później jak będę robić inaczej to będą komentować.

Mężuś za chwilę będzie. Zabiera sie za obiad :ohmy:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208601 przez madziaska
Now lasnie Dorcia, pewnie nie jedna nasza koncepcja runie w gruzach... O moich rodzinka wie, ale jak cos bede szla w zaparte, ze robie tak jak mowilam ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208625 przez Dorciaition
Ha ha, no pewnie Madzia :)
Ja jestem np przeciwniczką chodzików. Nie lubię ich i nie chce. A podejrzewam, że będę mi mówili żebym wsadziła w chodzik małą. Oby na prezent nie dostała ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208637 przez Batmanik
hejka
co do sytuacji Anayki to zostawie to bez komentarza bo moj maly kobiecy a na dodatek ciazowy rozum tego nie ogarnia...
kurcze ciekawe co to za historie Kima miala ja tez umieram z ciekawosci:)
ja juz mam torbe skompletowana- cale szczescie i juz jestem spokojniejsza nawet wyniki grupy krwi czekaja w pogotowiu:)
wogole to moj mi wczoraj napisal ze moze juz w przyszlym tyg bedzie:))
Ania lozeczko swietne- czekamy tylko na caloksztal:)
kurcze a no niedna olenka ze tyle sie meczyla a zrobili jej cc:(- byleby teraz szybko doszla do siebie...
co do podgrzewacza ja nie wiem czy kupilambym sama ale dostalam od siostry i powiem Wam ze sie baaardzo przydal i teraz tez nie zawacham sie go uzyc;) jak bedzie potrzeba...
tak samo bylo z niania - ja nie kupilam ale kolezanka pozyczyla nam( w sumie to byla jej inicjatywa) i tez powiem Wam ze bardzo przydatna rzecz ...ale oczywiscie jak siostra sie dowiedziala ze mam pozyczona to nie wytrzymala i kupila igorowi nianie...
a co do paputek to ja kupilam wczoraj klapki pod prysznic do szpitala ( chcialam na rzep ale nawet meskich nie utrafilam takich) i kupilam tez meskie w rozm.42 i z moimi spuchnietymi stopami sa w sam raz :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #208651 przez vestusia
No Dżem dobry wieczór :)

Aniaa_ Ty kontrolerze jakości he, he, he :D Poczułam się wywołana do odpowiedzi :D Ale już się poprawiłam :D He, he, he

No ja teraz też jestem tym bardziej ciekawa tej historii Kimy. Proszę o szybką relację, bo nie wytrzymam z ciekawości :D

No ten podgrzewacz to myślę, że może być fajna sprawa. No ale.

Do torby do szpitala nie zapomnijcie zapakować sztućców i kubeczka :D

Ja już wszystko mam :D Klapeczki, papucie, szlafrok, 3 koszule, 1 piżamę, kosmetyczkę, ten sprawy Ostenisept (czy jakoś tak), wkładki laktacyjne, te nakładki silikonowe, majtki siateczkowe (te sexi), podkłady (w ilości 2 opakowań :P, reszta stoi schowana w garderobie ha, ha, ha). Ale wiecie, pomyślałam o nowym zastosowaniu tych podkładów - jak np. będę chciała Zuzolkowi troszkę "przewietrzyć" dupeczkę, to dam ten podkład i jak go zsika, to go wyrzucę :) A dupeczka troszkę pooddycha świeżego powietrza :D

Dorcia, tylko sama nie dźwigaj tego wyrka. Krzyś ma pomóc i tyle :)

Madziaska, Ty to taki przykład prawidłowego zachowania Mamy nam tu przedstawiasz :D Chyba nawet nie zdarzyło Ci się zjeść czegoś "niedozwolonego" w ciąży :D A my tu nieraz opychałyśmy się takimi "śmieciami" he, he, he :D

Ja Wam powiem, że o ile zawsze marzyłam o dzieciach, to jak pomyślę, że zaraz zostanę Mamą, to mam jakieś takie obawy, czy podołam tej roli. Że jednak zawsze byłam sama dla siebie, a tutaj taka zmiana... masakra...

Batmanik, fajno że Twój w końcu zjeżdża. Na tę końcówkę przyda się najbardziej, odciąży Cię troszeczkę no i będziesz wtedy spokojniejsza :) Mam nadzieję, że teściówka nie będzie Cię wnerwiać :)

Luska, no to do dzieła Kochana, zacznij od tej torby :D

Aniaa_ to samo :P

Madziaska, masz rację - ja zawsze coś nabroję. Ale o ile mnie pamięć nie myli, to niektórym z Was zdarzało się często np. wsadzać palce do piekarnika albo gdzieś w gorące garnki he, he, he :D

Oj, ale mam humor :D

Idę powoli na tv, dziś kuchenne rewolucje :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl