BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #208464 przez Dorciaition
Oj Anyanka to ma pecha. Nie rozumiem tek karty ciaży. Tzn, że ginka jej przy wizycie nie wpisywała nic do karty? :/

Vestusia masz rację. Odkąd wróciłam ze szpitala zaczęłam wszystko przygotowywać. Jak przyjdą moje zakupy pakuję się. Nigdy nic nie wiadomo. Lepiej być szybciej przygotowanym.
Ale nie jestem jeszcze zdecydowana jakie ciuszki wezmę do szpitala dla małej, ciągle zmieniam zdanie.

Pewnie, że poczekaj na Piotrka z tymi ziemniakami. Na 4 piętro wchodzić z siatką kartofli?? O nieee!
Mi na wypisie napisali, że nie mam dzwigać rzeczy powyżej 1 kg :) Trochę chyba przesadzili, bo moja torebka waży więcej ;)

Fajnie, że odwiedzi Cię koleżanka. Zawsze to jakaś odmiana z kimś pogadać "na żywo" :)

A z tym goleniem to się urządziłaś :silly:

Co do podgrzewacza to mam taki allegro.pl/avent-podgrzewacz-do-butelek-...ips-i1858652949.html Ale dostałam go od bratowej.
Ten "Twój" nie wygląda na zły, ale faktycznie jest dosyć tani. Ja jestem uprzedzona do takich dziwnie tanich rzeczy na allegro, bo już nie raz zaryzykowałam i okazało się to lipą. Chciałam zaoszczędzić a wyszło odwrotnie.
Szkoda, że nie da rady zapytać osób, które już takie kupiły.
Moze zapytaj mamy czy mogłaby w Niemczech zerknąć czy są jakieś dobre i tanie?

A macie sterylizatory? Moja mama kupiła mi coś takiego allegro.pl/sterylizator-parowy-philips-a...iej-i1847235328.html ale nie wiem czy mi się to przyda. Mam nadzieję, ze tak


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208482 przez luska
Eh ma dziewczyna pod gorke , własnie z ta karta tez sie zdziwiłam.

Vestusia , powiem ci , ze bez podgrzewacza to bez reki jak Olo przestał cyca ssać.Do teraz stoi na komodzie w razie co , bo to jednak wygoda , chociażby wodę do pica podgrzać.

No a ten co dałaś link zastanowiła bym się, bo jednak sporo raczej się używa tego sprzętu , dwa używasz to w nocy.A różnie to bywa........Mam dokładnie taki jak Docia i chwale,ale sprobuj kupic używany,

Docia co do sterylizatora hmmm mam identyczny i la mnie ta była kasa niepotrzebnie wydana , jest bo już jest , dużo miejsca zajmuje, ale czasem walałam iść butle czy smoczek wygotować ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208483 przez luska
Nie dołujcie mnie z tymi przygotowaniami :P
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208493 przez Dorciaition
Luśka już czas najwyższy :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #208507 przez aniaa_
Hejka
Ja to mam podgrzewacz aventu (taki jak Dorcia ) bo dostałam od koleżanki ona go nie używała, bo jej się nie przydał, mówiła że długo karmiła piersią, ale nie wiem czy bym kupowała w ogóle podgrzewacz jakbym go nie dostała, na pewno jak nie będę miała pokarmu to się sprawdzi super, ale poźniej to słoiczki można chyba podgrzać w mikrofali? Nieraz widziałam jak moje koleżanki tak robiły, zresztą ja będę sama starała się później gotować dla malucha różne warzywka i mielić.

Fajny wypis Ci Dorcia zrobili, czasami ubrania ważą więcej, które się ma na sobie :laugh:

A dzisiaj ta koleżanka co była u mnie z tym trzymiesięcznym synkiem to też miała cesarkę i mówi, że brzuch boli ja do tej pory ;)

Co do sterylizatorów to też się dzisiaj nad nimi zastanawiałam i szukałam na allegro i włąśnie nie wiem czy wziąć taki jak Dorcia, szwagier ma taki i są z niego zadowoleni, ale są jeszcze te mikrofalowe i są 3 razy tańsze i się zastanawiam.

Co do przygotowań to u mnie dzisiaj mały postęp :laugh:
TAAAAAADAAAAAAAAAAAAAAAA :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Co prawda jeszcze nie "ubrane" ale jakiś postęp jest :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208511 przez aniaa_
Dorcia nie ma Twojej tabelki, ale za to jest Natalka :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208522 przez Dorciaition
Podobno po cesarce moze bardzo długo boleć :/

Aniaa łóżeczko super :) Koniecznie wklej fotkę jak je "ubierzesz" :)

A brzuszek cudaśny. Też zawsze chciałam taki pępuszek :)

Tabelka poprawiona.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208525 przez aniaa_
Jak ubiore to pokażę, ale po ostatnim praniu ubranek opadłam z sił i narazie robię sobie przerwę, nie chce mi sie prać pościeli, przyznaje sie bez bicia:)

I tabelka wróciła :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208527 przez Dorciaition
Anka nie dziwię się. Też odpoczywam. Na pranie poscieli jeszcze troszkę poczekam. Pewnie nie długo, bo nie wytrzymam.
Chciałabym już też łóżeczku. Powiedziałam Krzyśkowi, że w weekend zabierzemy je od jego rodziców, ale powiedział, że to za szybko :angry:
I tak je zabiorę :lol:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208528 przez vestusia
Anula, fajowskie łóżeczko :D Jej, za niedługo wkleimy fotki z ubranymi łóżeczkami :D a potem z dzieciaczkami w łóżeczkach he, he, he :D No i brzusio fajniusi, ja też mam takiego pępolka :D

Ja sterylizatora nie kupuję, bo butelki póki co mam samosterylizujące, a inne rzeczy mogę później normalnie wyparzyć i powinno być ok.

Nad podgrzewaczem zastanowię się jeszcze, Piotrka rodzice mają nam dać kasę w sobotę, więc na spokojnie popatrzę w necie i zamówię jakiś. Ten, co podałam link wydaje mi się fajny, ale też chyba się nie skuszę właśnie z powodu zbyt niskiej ceny. To podejrzane, a potem jak ma się okazać jakiś bubel to szkoda płacić za ten + wysyłka.

Dokupię też leżaczek, bo już mam upatrzony (taki, jak Batmanik pokazywała, ale z motywem żyrafki) i będzie super :)

Pipka już praktycznie nie piecze. Ale następnym razem potraktuję te okolice jednak maszynką, wolę nie mieć takich niespodzianek :D

Teściowa wpadła, miałam nosa, żeby posprzątać :) Nawet miałam energię :)

Dorcia, uśmiałam się z tego, że torebka waży więcej ha, ha, ha :D Dobre to było ;D

Luska, lepiej mieć przynajmniej torbę spakowaną, sama widzisz, że różnie to bywa :D

Idę gotować jajka w sosie musztardowym, bo przez teściówkę jesteśmy do tyłu z obiadem he, he, he :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208531 przez vestusia
Dorcia, myślę, że z łóżeczkiem to już najwyższa pora. Ja poprałam i poprasowałam pościel, ubrałam ją, ale leży schowana w szufladzie, żeby się nie kurzyła. A samo łóżeczko przecież można już rozłożyć. Sama zobacz jak pięknie to wygląda :D Choćby u Anulki albo u mnie :D:D A u Ivy to już wszystko gotowe he, he, he :D
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208532 przez aniaa_
Ten czas tak szybko leci, żę chyba nie ma co za bardzo tego odkładać :)

Własnie dzisiaj na mnie koleżanka nakrzyczała, że jeszcze nie mam torby spakowanej, a mam zagrożenie wcześniejszego porodu, jeszcze nawet nie mam wszystkiego ;) ale musze w przyszły tygodniu wszytko skompletować bo mąż wyjeżdża :( i przynajmniej na półtorej tygodnia i mam nadzieje, że nie urodze jak go nie bedzie.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208548 przez aniaa_
Vestusia chyba powinnam zgłosić reklamacje co do Twojej tabelki :unsure: , bo Natalka urodziła sie 04.10.2011 :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208570 przez Dorciaition
Macie rację. Nie będę Krzysia słuchać :) Zażądam łóżeczka i tyle. A jak nie będzie chciał, to osobiście je zniosę. :)

Aniaa chyba zostałaś kontrolerką naszych tabelek :silly:

Koniecznie się pakuj!

Ha ha Vestusia dobrze, że pipka już Cię nie piecze :lol:

A ja dziś cały dzień sama, wczoraj też. Krzysiu długo pracuje. Wczoraj miałam aż dziwne podejrzenia. Bo nie domaga się sexiku, a po drugie do późnego wieczoru go nie ma B)

Wydaje mi się, że cisza tutaj jakaś ostatnio :S


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #208573 przez aniaa_
Tak jakoś dzisiaj zerknęłam, bo chciałam na Natalke popatrzeć :)i zobaczyć kto dzisiaj ma wizyte bo byłam pewna, ze ktos ma.

Ale Dorcia wymyśliłaś ;) może chłop po prostu zmęczony i dlatego sie nie domaga :woohoo: , mój sie nie domaga, bo nie możemy ;) lekarz zabronił ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl