BezpiecznaCiaza112023

Prawo jazdy

12 lata 11 miesiąc temu #118562 przez natmur11
no i dzis zdalam!! jechal ze mna moj instruktor i byl ze mnie tak dumny ze sama uwierzyc w to nie moglam. na karteczce same pozytywy zadnego bledu. kiedys w koncu musialo to nastapic:) ale najgorsze jest to ze bedzie mi brakowac jazd:) przez taki czas juz zdarzylam sie przyzwyczaic:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118565 przez Monix
natmur11 napisał:

no i dzis zdalam!!

Świetnie!!! :) Ogromne gratulacje!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118567 przez alutka1011
Gratulacje!
Ja nie wiem jakim cudem zdałam za 1 razem :laugh: A teraz nie wyobrażam sobie zycia bez prawko to jakby mi reke ucieli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118569 przez Emme
gratulacje:D
teraz czekamy na pozostałe dziewczyny :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118572 przez natmur11
ja nie wiem co sie dzieje ale w grudziadzu jest tak niska zdawalnosc. rozmawialam z kilkoma osobami i kazdy podchodzil przynajmniej po raz 3 do egzaminu, byla babka co po raZ 9 nie zdala:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118581 przez Monix
W Bydgoszczy tak samo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118598 przez ilona
natmur gratulacje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118603 przez Asiersa
Gratuluję! :kiss:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118605 przez SISUNIA88
moje gratulacje!!! zazdroszczę :blush: ale może i mi się uda..

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118681 przez raczek10
natmur super :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118844 przez makaja
Natmur gratuluję :) ja zdałam za piatym razem u Wawie też nie jest lekko, najwazniejsze to sie nie bać tych "mądrych" instruktorów, ktorzy czasami wymyslają dziwne rzeczy....

Nam się akurat teraz auto popsulo i musiałam na rehabilitacje jeździć z malym autobkiem do Międzylesia z przesiadką, normalnie masakra, oj nie ma jak wsiąść do samochodu i jazzzada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118847 przez bombel779
Natmur gratuluję!! ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #122415 przez lilian355
No to ja też się podzielę swoimi wrażeniami z prawka :)
Otóż w wieku 18 lat poszlam pierwszy raz na prawko. ale trafiłam na beznadziejnego instruktora, który w ogóle nie przygotował mnie do egzaminu, wielu rzeczy nie wiedziałam i w ogóle to była niepotrzebna strata kasy i zaś przerwałam prawko.
Dopiero w zeszlym roku poszłam na kurs kosmetyczny gdzie dodatkowo można bylo zrobić prawo jazdy. Oczywiście wszystko bylo darmowe + 3 podejscia do egzaminu, dlatego, ze bylo to finansowane z funduszu europejskiego. Więc trzeba było wykorzystać swoja szansę i naprawić blędy młodości. Prawko było w ośrodku szkoleniowym, więc za każdym razem miało sie innego instruktora. I mimo iż każdy uczył inaczej, to mialo to też swoje dobre strony. I przede wszystkim żaden nie krzyczał, wszyscy o dziwo byli wyrozumiali.
Prawko zdałam za trzecim razem. Wcześniej ogarniał mnie wielki stresior, no bo w koncu to był egzamin a nie jakaś tam zwykła nauka jazdy. No i ten 3 raz był w grudniu, kiedy był śnieg :) na trzy dni przed świętami :) i w dodaku trafił mi się spoko egzaminator, który za dużo nie zwracał mi uwag, nie wydzierał się i niczego nie notował :) oczywiście to byla najdłuższa godzina w moim życiu, w dodatku bez dodatkowego przygotowania bo ostatnią jazdę miałam 2 miechy wcześniej. A jak dojechalam do wordu i koleś powiedział, ze egzamin został zakonczony z wynikiem pozytywnym to nie mogłam w to uwierzyć, choć przez chwile miałam taką nadzieję, ze się udało :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123829 przez Astra_1988
Ja mam prawo Jazdy od 1,5 roku :) Zdawałam w Nowym Sączu i zdałam za pierwszym razem :) Tylko,że ja jeździłam długoo bez prawa jazdy :P <cicho> :) I teraz smigam sobie autkiem, które dostałam w prezencie od taty :) Ja np.byłam pewna, że zdam bo wiem jak jeżdżę ;) Mam zamiar zrobić kurs na instruktora nauki jazdy za 2 latka :) Kocham jeździć i od zawsze chciałam mieć taki kurs ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154564 przez emma
brawo, natmur11! gratulacje! :D
zawsze trzeba byc dobrej mysli! ja zdalam za 6 razem i mimo ze tracilam juz nadzieje, jezdze codziennie od 2 lat i jestem bardzo dobrym kierowca! :lol: bardzo czesto porazka wynika ze zlej woli egzaminatora! nie mozna sie poddawac! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl