BezpiecznaCiaza112023

O wszystkim i niczym

14 lata 1 miesiąc temu #8663 przez basik_twins
Boże,.... i to mnie właśnie przeraża

Urodze dwie dziewczynki pujdą do szkół i co??

I nie wiadomo co zrobic by dziecko Ci tak ufało żeby rozmawiało z Tobą na tyle szczerze żeby takiego błedu nie popełnić.

I to się dzieje teraz a my nasze dzieci urodzimy terz i co bedzie za 10 lat....

Byle nie wcześniej niż 17lat i bede zadowolona wrecz dumna pewnie

tragedia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8667 przez Mirella
Basik no co Ty? dwóch chłopaków to by był problem, a dwie dziewczynki? fajnie będzie, zobaczysz :) Ja już się nie mogę doczekać, kiedy będę z Klaudią rozmawiała o wszystkim i o niczym, będziemy chodzić na zakupy, do kawiarni, piec ciasteczka i robić RAZEM mnóstwo innych rzeczy, a chłopak to by z ojcem poszedł na ryby i tyle bym go widziała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8668 przez basik_twins
Jeszcze nie wiadomo do konca czy dziewuchy ale predzej dziewuchy niz chlopaki.

Ja nie że chłopcy lepsi tylko o dziewczynki zawsze trza się martwć no jak ja przeczytam taki artykul np.... :(

jak tu się nie martwić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8671 przez Mirella
a tam, masz dziewczynkę to się martwisz żeby jej jakiś lowelas w głowie nie zawrócił i dziecka nie zrobił, masz chłopaka to się martwisz żeby go jakaś lafirynda w dziecko nie wrobiła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8685 przez basik_twins
No laska teraz nie wiem czy uznać to za pocieszanie czy za dobijanie :woohoo: hehe
W każdym razie teraz napewno nie będę się martwić bardziej z okazji dziewczynek o tego typu rzeczy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8910 przez Moniq
mój mąż stwierdził, że kupi strzelbę i będzie odstraszał tych, co mu nie podpasują hihihi :lol:

dziewczyny, nie było mnie trzy dni, tyle naprodukowałyście że czytam i czytam a do końca jeszcze daleko :laugh: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8984 przez basik_twins
Dziewuchy mam pytanie jaką muzyke można dzieciaczkom tzn brzuszkowi puszczać oprócz 4pur roku....?

Jakoś nic mi nie przychodzi do głowy a mam płyte pampersa i tam jest jak dziecko słyszy w brzuszku mamy i niektóre dźwięki mimo że dla nas takie przyjemne dla ucha u nich brzmią nawet strasznie dlatego jakoś mi trudno... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9004 przez Moniq
ja puszczałam dziecku przeróżną muzykę, a po jakimś czasie wiedziałam która lubi najbardziej, która uspokaja, a która jest dobra do zabawy; ale najbardziej lubiła mała to co jak, czyli to co mi sprawiało radość :) bo w sumie maluchy czują Twoje emocje, czyli gdy Ty lubisz jakąś muzykę, to maluchom też się spodoba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9019 przez basik_twins
no puki co to 4 pory roku spring 3 bo mi sie podoba no i słuchawki do brzucha :lol:
a tak to słucham co lubie co mnie tak rozluźnia i w prawia w alla euforie bo pomyślałam tak jak Ty właśnie :)
Z tym, ze ja myślałam że mi jakies konkretne przykłady ktoś poda :(
Bo wyczytałam że wysoki dzwiki lubią i melodyjne bo nie słysza dokładnie tak jak my a wiem ze czasem to co pisza ma sie zupełnie inaczej do rzeczywistosci a nie chciałabym maluszków nastraszyć to wole sie was spytac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9023 przez Madzia89862
ja tam wszystko malemu puszczałam:)hip hop,klasyke,pop:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9031 przez sloneczko
Mirella napisał:

a tam, masz dziewczynkę to się martwisz żeby jej jakiś lowelas w głowie nie zawrócił i dziecka nie zrobił, masz chłopaka to się martwisz żeby go jakaś lafirynda w dziecko nie wrobiła :)



haaa swieta prawda

basik dasz rade, ja tez bede miec dziewuche i czesto sie zastanawiam, jak to sie wszystko ulozy, ale taki musi byc los, nasze matki tez napewno tym sobie glowe zaprzataly jak bylysmy male...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9033 przez sloneczko
Madzia89862 napisał:

ja tam wszystko malemu puszczałam:)hip hop,klasyke,pop:)


ja tak samo, a najczesciej techno ;) a jak juz jedzeimy z mezem samochodem i oczyiscie glosna muzyka jest to czuje jak mala tanczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9055 przez Mirella
A ja najwięcej klasyki, szalała przy Czajkowskim, zasypiała przy Mozarcie, a Szopen chyba jej się nie podobał, bo mnie kopała aż do bólu :) Teraz też sobie słuchamy klasyki albo lat 80, jak słyszy jakąś piosenkę to wydaje dźwięki podobne do nucenia i się kiwa w rytm muzyki, muzykalne dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9093 przez basik_twins
Czyli Rysio Peja też bedzie dobry

To gra gitara :lol:

hehehe :woohoo:
rozbawiłam sie do łez bo jak pisałam ostatniego posta to klikajac dalej powiedziałam

"przecieś im kurde Rysia Peji nie bede puszczała"

hehehe a tu prosze

Bo ja myślałam że może sa jakies specjalne rodzaje dobrze słyszane przez dzieciaczki itp a jak nie ma to juz se poradze.

Dzieki mamusie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9103 przez sloneczko
to co Ty sluchasz to dzidzia tez lucha ale czujesz czy mu sie podoba czy nie, sama poznasz reakcje, jak kopie czy jak jest spokojny

nie zmuszaj sie do czegos sluchania czego nie lubisz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl