BezpiecznaCiaza112023

O wszystkim i niczym

14 lata 2 miesiąc temu #7146 przez andziaa35
jak lekarzem nie powiesz ze jestes w ciazy i nie masz okresu to nie wierza ze jestes ciazy, dopiero jak oni zrobia Tobie test ciazowy wtedy stwierdzaja ze jest pozytywny a o ciazy mowia dopiero jak jestes w 3 m-cu. W UK wszystko jest inne i dziwne!


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #7185 przez _aga86_
Masz racje andzia. Mi kazali sie zglosic w 10 tygodniu ciazy- wczesniej nie bylo mowy o wizycie!!! A przeciez pierwsze 3 m-ce sa najwazniejsze, dlatego tez chodzilam prywatnie. Do panstwowej placowki rowniez chodzilam, ale upewnialam sie u polskiego lekarza- tak jakos wieksze zaufanie do niego mialam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #7212 przez kasiora
w szwecji jakiekolwiek badania ciazowe sa robione po 12 tyg (pierwsza wizyta) , zdanie lekarzy na ten temat jest takie ze najwiecej poronien wystepuje wlasnie do 12 tyg i po co robic jakies badania, zawsze mozesz poronic... :angry:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #7215 przez _aga86_
tak samo w UK...

Moniq- wszystkiego najlepszego dla coreczki z okazji kolejnej miesiecznicy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #7253 przez Mirella
Od nas też buziaczek dla Dominisi :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #7272 przez Agnieszka
wszystkiego najlepszego Dominisia!



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #7281 przez Moniq
dziękujemy bardzo, bardzo :) Dominisia też dziękuje Ciociom z netu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #7351 przez andziaa35
mialam dzisiaj byczyc sie przed kompem a tu jakis typ pieniadze z konta mi wyczyscil- brak mi slow zeby to opisac- same niecenzuralne mi do glowy przychodza!!! no nic trzeba do banku sie wybrac i zalatwic sprawe...
Ale dzisiaj jestem zla!!!


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #7352 przez Madzia89862
andzia jak to wyczyscil?zgubilas karte czy co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #7354 przez _aga86_
andzia mialam to samo w UK!!! Na szczescie bank wszystko cofnal, bo ja wyciagalam pieniadze u siebie w miescie popoludniu i ktos niby korzystal z mojej karty godzine po tym jak ja wyplacalam pieniadze- tylke, ze w innym kraju i bank sie zorientowal, ze jest to niemozliwe i wstrzymali transakcje. Podobno kopiuja jakos karty, bo ja nigdy swojej nie zgubilam, ani nikomu nie pozyczalam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #7357 przez poli
O kurcze :/ Daj znac jak co załatwiłaś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #7370 przez Mirella
U nas też kopiują karty, oglądałam program o tym. Nie wiedzieć czemu Bułgarzy sobie upatrzyli nasz kraj i nasze bankomaty. A robią to tak, że zakładają nakładki na bankomaty, tam gdzie się kartę wkłada, i dodatkowo na klawiaturę takie coś co zapamiętuje PIN, Potem robią nową kartę, tzn, podrabiają i już... Dlatego lepiej nie korzystać z bankomatów w tłocznych miejscach typu dworzec, centrum miasta itp. No i trzeba zawsze patrzeć czy nie ma jakiejś podejrzanej nakładki na bankomacie, normalnie nic nie powinno być, jak jest, to nie robić założenia ze tak ma być, tylko dzwonić na policję.
Niestety, nawet do bankomatu nie można mieć zaufania...

Andzia, odezwij się jak znajdziesz chwilkę, trzymam kciuki za pozytywne zakończenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #7380 przez Scholastyka21
andzia współczuję, mam nadzieję ze wsyztsko będzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #7388 przez _aga86_
No niestety- mi w banku mowili, ze na stacjach benzynowych lepiej placic gotowka, bo kiedys byla jakas afera, ze wlasnie na stacji pracownnicy cos takiego robili:/ Ja na szczescie odzyskalam kase, bo wyplacili zagranica, a ciekawe jakbym udowodnila, ze to nie ja jakby ten ktos wyplacil kase w moim miescie!!! A... i nawet limit na karcie nic nie daje- ja mialam ustawione (wlasnie ze wzgledu na bezpieczenstwo), ze moge wyplacic dziennie 300£, a ten ktos skradl mi ponad 600, bo uzywal jej do placenia, a nie wybierania kasy:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #7403 przez andziaa35
Bylam w banku zniszczyli mi karte i przysla list zeby podpisac ze to nie ja placilam i zwroca kase :) W sumie to nie byla jednorazowa kwota, mialam 3 tranzakcje w lutym i 2 w marcu nie wiem co niby ktos kupowal ale bylo to w dolarach, frankach i funtach cypryjskich. Kiedys ogladalam w telewizji o roznych przekretach gdzie wystepowala kobieta i 2 mezczyzn (ciekawy program) ale nie sadzialam ze mnie to spotka. Tyle w skrocie :)
ps. nawet wczesniej nie zauwazylam braku kasy bo wydalam troche na roczek Krystianka no i rodzinka byla prawie 2 tyg i myslalam ze za bardzo porzadzilam :) ale jak dostalam wyciag z banku to wyszlo szydlo z worka...


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl