BezpiecznaCiaza112023

O wszystkim i niczym

14 lata 1 miesiąc temu #9819 przez Madzia89862
a u nas ostatnio przez moment padalo bylam na dworze akurat ale mowie wam taki cieplutki ten deszczyk byl i przyjemny...ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9837 przez _aga86_
u mnie dzisiaj pogoda nie dopisala :( O dluzszym spacerze mozna bylo zapomniec, gdyz co chwile lalo!! wykorzystalam tylko ktrotki moment miedzy ulewami i poszlam z niunia na ogrod, ale trwalo to zaledwie 20 min :( Za to wczoraj bylo cudnie- udalo nam sie wyjsc na dwa dlllugie spacery po parku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9847 przez Mirella
A my od trzech dni szalejemy na spacerze, jeden ale za to trzy godziny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9849 przez _aga86_
Moja coreczka dostala katarku i wlasnie slysze jak pokasluje od czasu do czasu przez sen- znacie jakies sposoby by nie doszlo do wiekszego przeziebienia??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9865 przez Mirella
Na cześć maleństwa pip_ip, które właśnie kończy dwa miesiące: hip hip huuuurrrrrrrrraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9866 przez _aga86_
Wszytkiego naj... ode mnie i mojej coreczki dla Twojego malenstwa pip_pi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9869 przez kasiora
_aga86_ napisał:

Moja coreczka dostala katarku i wlasnie slysze jak pokasluje od czasu do czasu przez sen- znacie jakies sposoby by nie doszlo do wiekszego przeziebienia??


jak u mojego malego widac pierwsze objawy przeziebienia, smaruje go na noc Pulmex Baby masc(stosuje sie ja od 6 mc) i zazwyczaj pomaga :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9870 przez _aga86_
Julka ma 5 miesiecy, ale pojde jutro do apteki i zapytam o cos podobnego, bo nie chce niuni futrowac zadnymi syropkami itp. dlatego wole zapobiec! Ale dzieki kasiora ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9878 przez kasiora
ja tak naprawde to zaczelam smarowac gabriela cos po 4 mc, tylko wczesniej smarowalam go kremem a na to masc , i tak naprawde nigdy nic nie bylo poza tym ze pomagalo :)
mysle ze spokojnie mozesz uzywac tej masci (ale masz racje upewnij sie w aptece) :blink:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9880 przez _aga86_
Ciekawe czy u mnie jest taka masc- spisalam sobie nazwe i zapytam. jeszcze raz dzieki;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9894 przez Madzia89862
no kobitki zaczeło sie przesilenie wiosenne zatem latwo teraz o przeziebienie u nas poszla sztafeta najpierw maz potem ja i teraz Fifi.ma własnie katarek dosc mocny i sporadycznie ale zdarza mu sie kaszelek z reszta slychac po glosie ze smarki mu siedza w nosku,odsysam mu ale jak to dziecko wiele protstow jest najpierw:)bylismy wczxoraj u lekarza ale powiem wam ze ta nasza to jest okropna.czasmai mam nadzieje ze ona nie ma zileonego pojecia o medycynie maluchow.a jak sie irytuje gdy ja cos powiem madrzejszego od niej.ale nie wazne poszlismy do niej bo tylko ona jest tu ediatra.i powiedziala ze ma tylko czerwone gardlo no i ten katarek.dodam ze maly nie ma temperaturki.i wiecie co?przepisala antybiotyk takiemu szkrabowi.no to ja sie wkurzylam i pojechalismy prywatnie do lekarza.ten natomiast podwarzyl metode poprzedniczki i powiedzial ze przy takim stanie rzeczy(katarek i raz kiedys kaszelek)a do tego mlody wiek malucha nie dawalby antybiotyku niepotrzebnie i zalecil podawanie wapna i wit c.smaruje malemu mascia majerankowa pod noskiem by lepiej mu sie oddychalo.i mam teraz dylemat.sluchac pierwszej lekarki i podac antybiotyk gdzie sama powiedziala ze na oskrzelach sucho ma Fifi czy drugiego.ja osobiscie jestem za drugim i poczekac na rozwoj badz poprawe.taki maluch i antybiotyki dawac...;(a w dodatku nawet nie wspomniala by cos na oslone malenstwa kupic.dopiero jak wychodzilam z gabinetu i sama powiedzialam czy kupic to powiedziala no moze pani..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9899 przez sloneczko
ja bym posluchala drugiego lekarza, i ewentualnie jak nie zauwazysz poprawy to wykup antybiotyk. To jest za male dzieciatko zeby go szprycowac antybiotykami, jezeli to zwykle przeziebienie to raczej nic zlego nie powinno byc jak dostanie normalne leki.
Niewiem nie znam sie ale moje zdanie jest takie, ja tez nie jestem za antybiotykami, sama rzadko biore, gdy juz musze!

duzo zdrowka dla malego i sil dla Was!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9905 przez Madzia89862
dziekujemy sloneczko dla Was na zapas rowniez:)no tak wlasnie zrobie.maz zadzwonil z zagranicy i to samo powiedzial sprobowac wapno i wit c jesli poprawy nie bedzie we wtorek wykupie antybiotyk.:)ale spacerku nawet 15 minutowego nie odpuszcze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9918 przez Moniq
pip_ip uściski dla Maleństwa :)
Madzia, ja jestem przeciwna antybiotykom, zwłaszcza w tak "błahych" sprawach.
maluchom, gdy są przeziębione dobrze jest na noc smarować stópki maścią rozgrzewająco- dobrze działa i mniejsze ryzyko jakieś niepożądanej reakcji ze strony dróg oddechowych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9944 przez _aga86_
Ja rowniez nie dalabym antybiotyku. Na katarek tak jak magda uzywam masc majerankowa i odciagam katarek- ale ile przy tym wysilku- Julka strrrrrrrasznie tego nie lubi :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl