BezpiecznaCiaza112023

O wszystkim i niczym

14 lata 2 miesiąc temu #2362 przez Scholastyka21
tak tak to miało być Poli, dziękuję, książkę otrzymałam, jestem dopiero na 8 stronie, ale powiem Wam, że fajnie sie zapowiada, zobaczymy jednak jak dojdę do tych metod, czy dalej tak będę uważać hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2365 przez tysia178
hehe;p ja też dziś zgrywałam;p muszę wywołac ;p mój smyk ma dopiero 5 miesięcy a ja już wywołałam jego 200 zdjęc, teraz mam kolejne 60 do wywołania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2370 przez tysia178
Jedynaczka rewelacyjna ta huśtawka!! ah.. ale ten Twój mężczyzna przystojny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2376 przez Mirella
My też chcemy zobaczyć!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2413 przez agast
Dzień dobry o poranku :]

Ja dziś mam dużo pracy, a wieczorem muszę iść na uczelnie sesja :/

Nie pamiętam kto pytał co mam w brzuszku niespodzianke :lol: i tak zostanie aż do porodu wówczas poznamy :)

Ta Pucuś to też córeczka mam dwie :P

Tysia niezła ilość zdjęć wywołanych ja nie wiem ile my mamy wywołanych ale nie za wiele bo kurcze jakoś tak nie ma czasu na wywoływanie, jeszcze przy ostatnim wywoływaniu fot mieliśmy nieprzyjemną sytuacje z punktem wywołującym i teraz chcemy testować inny więc już jakoś tak ciężko się zebrać na wybieranie zdjęć z dysku B)


18 tc Dominika ur 17.02.2010 zm 17.02.2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2414 przez agast
Aaaaaaaaaa Tysia neurolog jest ci potrzebny dziecięcy???? jak tak to mogę podać namiary na świetną babke przyjmuje w JPII, a historia leczenia u różnych neurologów jest u nas baaaaaaardzo długa i paru zaliczyliśmy :/


18 tc Dominika ur 17.02.2010 zm 17.02.2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2416 przez jedynaczka
200 zdjęc wywołanych ??
ja mam gdzieś koło 800 nie wywołanych ;D
wszystkie na dysku też jakoś nie potrafie się zebrać żeby pójść chociaz kilkaset wywołać ;/

Tysia dzięki... przekaże mojemu eM ;D na pewno sie ucieszy ^^
no huśtawka jest rewelacja ;]
a najwazniejsze w niej że sama sie huśta ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2424 przez jedynaczka
Mirella napisał:

My też chcemy zobaczyć!!!


naszą huśtawke czy mojego eM ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2435 przez czarna28
ja tez nie biore udziału w konkursie ale tu zagladam bo wiele fajnych rzeczy można sie dowiedzieć:)i pogadać sobie troche:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2451 przez tysia178
agast tak potrzbuję jakiegoś dobrego neurologa.. a z jakim Ty problemem się borykałaś,że potrzebowałaś konsultacji tego lekarza??

ja zdjęcia wywołuję przez internet :) wchodzę na strone rossmana i tam jest możliwośc wywołania zdjęc. Pobrałam cewe fotoświat i najpierw sobie w niej przygotowywuje zamówienie a potem tylko wysyłam :)
tu możecie zobaczyc tą stronke:)
na samym dole po lewej stronie klikaccie w pobierz za darmo, zapisujecie np na pulpicie, potem już tylko klikacie w ikonę na pulpicie i możecie wywoływac!
aha, zapomniałanym jak już dajecie zdjcia do wywołania to pod koniec wysyłania pojawi wam się zaloguj i zarejestruj no i się rejestrujecie :)
mogą wam przysła zdjęcia do domu ale kosztuje to 8.99 a odbiór w dowolnym rossmanie kosztuje 3,99 ( jest to cena za otwarcie sesji )
polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2467 przez Agnieszka
mam pytanie co do zdjęć wywoływanych w Rossmannie: kiedyś wywołałam format 10x15 ale oni ucinają kawałek i nie jest to pełen ten format, czy tak nadal robią??



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2471 przez agast
Tysia moja córka miała rwanie koncika ust wyglądało to troszkę nie za fajnie jednak była całkiem przytomna i świadoma tego co się działo. Trwało to niecałą minute a co najlepsze to potrafiła ona przewidzieć takie zdarzenie no nie mniej jednak pediatra dała nam skier do neurologa by sprawdzić czy wszystko ok

Pierwsza neurolog dr Mruk skierowała nas na EEG głowy i tomograf EEG było niejednoznaczne, ale tak jest jak się je wykonuje u 5 latka w świadomości a nie śnie, Tomograf ni pokazał guza ale dostaliśmy bardzo silne leki bo lekarka stwierdziła że trzeba dać a wszystko przejdzie bo to lekka padaczka dziecięca

Oczywiście nie podałam leków poszłam do kolejnej nie pamiętam nazwiska przyjmuje w szpitalu na strzeleckiej jak co to sprawdze w domu nazwisko ta stwierdziła że dla niej to baardzo lekka padaczka ale na wszelki wypadek mozna leki dać nie te co przepisała ta wcześniejsz tylko inne :/

W końcu znajoma z rodka poleciła mi lekarkę w Krk dr Jodłowską która jest pediatrą ale ona ma duże kontakty ta nas odesłała do dr Piątkowskiej niestety musieliśmy zainwestować bo to był już maj i nie było terminów już w Jana Pawła i pojechaliśmy do libertowa tam przyjmuje prywatnie. Kazała nam obserwować Tyśke, dala nr telefonu do siebie i na oddział jak by się coś działo niepokojącego to mielismy do niej podjechać. A za pół roku do niej po skierowanie na rezonans magnetyczny i że nic się nie działo dostaliśmy skierowanie na rezonans który wykluczył zmiany padaczkowe na mózgu :]
Jednak kazała nam co pół roku zgłaszać się do niej raz w roku będzie miała robione EEG i co dwa lata rezonans aż do ustania tych drgawek dziuba

Tylko nie wiem czy ona przyjmuje tylko dzieci czy też dorosłych???

Jak chcesz na NFZ to terminy są już odległe bo dwa tyg temu były już na kwiecień :ohmy:


18 tc Dominika ur 17.02.2010 zm 17.02.2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2472 przez tysia178
raczej nie ;) mi przychodzą wszystkie 10x15. ale zgodze się,że kiedyś przychodziły ucięte.. a może nie zmieniłaś wtedy proporcji boków, bo tam jest do wyboru format klasyczny 2x3 i oryginalny..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2476 przez Agnieszka
to było dawno już, z e2 lata na pewno, ja zanosiłam normalnie do sklepu, nie prze internet tak jak Wy mówicie, to ucięli mi i od tamtej pory już tam nigdy nie zaniosłam, bo jeśli chodzi o cenę to w miarę przystępną mieli z tego co pamiętam, teraz się na pewno pozmieniało trochę



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2477 przez tysia178
o no to faktycznie odległe... i to bardzo... ja chciałam z moim Patusiem bo pediatra stwierdziła,że ma miękkie kości, krzywicę i konsultacja tak dla pewności nie zaszkodzi.. mimo jej zdania ja się z tym nie zgadzam! może ma krzywicę, bo od porodu ma cały czas zwiększaną dawkę vigantolu i dalej nie ma rezultatów... a co do miękkich kości, to chyba pięciomiesięczne dziecko nie musi już siedziec..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl