BezpiecznaCiaza112023

O wszystkim i niczym

13 lata 3 miesiąc temu #65047 przez Madzia89862
osobiscie 13-14 to tez za wczesnie dla mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65051 przez SISUNIA88
coraz trudniej wychować dziecko na dobrego człowieka-takie czasy:( ale nam się na pewno uda:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65054 przez _aga86_
Jak czytam takie rzeczy to wydaje mi sie, ze byla zacofana w tych sprawach!!! Przez mysl mi w takim wieku nie przeszlo, zeby isc z chlopakiem do lozka. Ogolnie niezbyt szybko zaczelam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65061 przez Madzia89862
aga i tu nie jestes sama;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #65063 przez alutka1011
_aga86_ napisał:

Jak czytam takie rzeczy to wydaje mi sie, ze byla zacofana w tych sprawach!!! Przez mysl mi w takim wieku nie przeszlo, zeby isc z chlopakiem do lozka. Ogolnie niezbyt szybko zaczelam :P

Ja tez bo nie było się do czego spieszyć ;) Nie wyobrażam sobie tego dla mnie nawet 15-16 jest mało!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65066 przez _aga86_
Dla mnie tez ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65109 przez Emme
ja taż szuję się jak "moher" jak to czytam. mój brat ma 15 lat i mam nadzieje, że tak się bawi..
a słyszałyście o grze "słoneczko"?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65126 przez SISUNIA88
Emme też mam brata w tym wieku i mam nadzieję że on tak nie spędza wolnego czasu...ja nie słyszałam o tej grze..o co w niej chodzi??

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #65128 przez Emme
uczestnicy to grupa nastolatków (obu płci), każdy z ich wypija (zazwyczaj 1) piwo, dziewczyny kładą się na podłodze, z głowami koło siebie, tworząc słońce. chłopcy po kolei "podchodzą" do nich. przegrywa ta, która.... zajdzie w ciążę!!

w jednym z polskich gimnazjów była plaga ciąż i szukając tatusiów, wyszło na jaw że nie da się tego tak łatwo ustalić, bo to była ich ulubiona gra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65131 przez SISUNIA88
o masakra.............. brak słów co się teraz dzieję. Jak ja chodziłam do gm to nie wolno było mieć nawet tuszem pomalowanych rzęs a teraz to włos się jeży na głowie jak się czyta co te dzieciaki wyprawiają...ale to musi być porażka dla rodziców

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65136 przez Emme
wg mnie to wina rodziców, którzy tak samo buntują się na szkołę jak dzieci. "dlaczego moje dziecko nie może do szkoły przyjść pomalowane? przecież ładnie wygląda, dlaczego nie można mini?"-chyba to logiczne dlaczego... w domu co innego mogą, w szkole co innego i mają gdzieś. a jakby podobne wartości były przekazywane w domu i szkole to jedno drugie by utwierdzało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65152 przez alutka1011
A wg mnie to wynika z braku czasu rodziców dla dzieci!Rodzice pracują i nie mają czasu porozmawiać z dzieckiem a dziecko czasami tego potrzebuje i się ucieka w takie"zabawy"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65184 przez Martynka__89
Emma czytałam na temat "słoneczka" ja myślałam że to taki dowcip dopóki nie okazało się że to prawdziwa historia To wstrząsające dla mnie :/ Nie tak dawno byłam w tym wieku i przez myśl mi nie przeszło żeby ingerować w tym kierunku. Ja na pewno będę dużo rozmawiać z Mateuszkiem nie będzie u nas tematów "tabu" postaram się także jak najwięcej czasu mu poświęcać. Niestety świat jest zły i trzeba pomóc dziecku przez to wszystko przebrnąć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65194 przez Emme
ja uważam że o "tych" sprawach trzeba rozmawiać nawet już z kilkulatkami i nazywać rzeczy po imieniu, a nie żadne ptaszki i gniazdka...
jak dziecko zapyta skąd się biorą dzieci to nie mówić, że bocian przyniósł tylko że poprzez zapłodnienie (to na początku mu wystarczy, później będzie dociekał co to znaczy) i tak z biegiem czasu poszerzać wiedzę dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #65219 przez Martynka__89
Zgadzam się, ja nie chce być taka jak moi rodzice. O niczym takim ze mną nie rozmawiali, sama musiałam szukać informacji.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl