BezpiecznaCiaza112023

chwalmy sie zakupami;))

9 lata 2 tygodni temu #975522 przez Karolina29
A ja wczoraj kupiłam koszulkę www.lovemum.pl/products/koszulka-do-karm...a-lupoline-melanzowa
Właśnie odebrałam paczkę. Koszulka jest prześliczna i bardzo wygodna. Idealnie leży na moim ciążowym brzuszku i przyda się też na okres karmienia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979406 przez komaka
Dziś kupiłam sobie cały zestaw do ciała z oeparolu hydrosense. Ostatnio koleżanka mi poleciła. Mówiła, że fajnie nawilża skórę i uelastycznia. Mam do twarzy, ciała i demakijażu. Ciekawa jestem efektów. Zakup fajny bo ceny nie wyższe jak 20 zł :) Potestuję i zobaczymy, ale już się chwalę. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979534 przez aszka
A ja dzisiaj zamówiłam sobie filiżankę:

źródło: Konesso.pl

Już się nie mogę doczekać, aż napiję się z niej kawki. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979542 przez AniaF
A ja zastanawiam się właśnie nad zakupem włoskiej torebki ze skóry . Niby kosztuje 299 zł (choć i tak jest przeceniona), ale z drugiej strony miałabym coś porządnego na dłuższy czas. Co o tym myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984704 przez midnight79
Bardzo fajna. lubię takie duże torby damskie , żeby wszystko w nich pomieścić. Coraz więcej takich teraz produkują.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985071 przez moje9msc
A ja ostatnio kupiłam cudowną sukienkę ciążową wprost idealną na lato. Nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedniej sukienki i dopiero odnalazłam ją w sklepie internetowym. Odczuwałam lekki niepokój związany z jakością materiału i krojem, ale zostałam bardzo mile zaskoczona. Delikatny materiał, modny krój i co ważne, dopasowuje się do kształtu figury. Podkreśla auty i ukrywa dość newralgiczne miejsca. A po kilku praniach, wygląd bez zmian. Tak więc, pochwalę się moim zakupem, szczególnie, że wyglądam w niej wyjątkowo uroczo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990049 przez midnight79
A wczoraj kupiłam hula hop :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993327 przez eni
A ja kupiłam sobie super klapki w kolorze różowym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993648 przez moje9msc
A ja ostatnio kupiłam taką wyjątkową sukienkę ciążową w stylu glamour. Jest niezwykle elegancka i doskonale pasuje na wielkie wyjście. Cudownie podkreśla figurę ciążową, a wraz z butami na niewielkim obcasie oraz wieczorowym makijażu tworzy wspaniały zestaw. To moja ulubiona sukienka, która wisi obok nieśmiertelnej małej czarnej. I ta koronka, która pasuje do każdej kobiety. To jeden z moich lepszych zakupów. Góra sukienki jest dopasowana, przez co doskonale podkreśla biust, zaś dół posiada marszczenia, które tworzą ciekawą całość. Co ważne, sukienka nie opina jest bardzo wygodna:)można w niej przetańczyć całą noc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995692 przez jagodaxx
Ja bardzo rzadko kupuję coś sobie i muszę się pochwalić jakie komplety srebrnej biżuterii wyczaiłam na www.anellosilver.com/pl/
Niektóre kosztują w granicach 50 zł. To bardzo ciekawa oferta, tak więc polecam stronkę zwłaszcza jeśli szukacie prezentów w tym stylu:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011679 przez molka
A ja mam nowy naszyjnik: [url=http://http://www.fairfashionstore.com/naszyjnik-sioux-3.html]http://www.fairfashionstore.com/naszyjnik-sioux-3.html[/url] - jest trochę w indiańskim stylu i to mi się najbardziej podoba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1012560 przez jarzebinka007
Ja w tygodniu wybrałam się do swojej ulubionej drogerii i sprawiłam sobie zestaw kosmetyków - balsam, woda perfumowana, żel pod prysznic "Close" by Halle Berry. Miałam kiedyś wodę toaletową sygnowaną jej imieniem. Super :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013538 przez tessa
Nie kojarzę tego zapachu. Będę się musiała z nim zapoznać przy następnej wizycie w perfumerii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1050175 przez Illon
Też go nie znam. Ja ostatnio pomyślałam o sobie i kupiłam sobie śliczny sweterek w ladymoda.pl/ w końcu nam też coś się należy od życia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050303 przez Domii1983
Zakupy to kwestia indywidualna, jeśli jednak szukasz ubrań to sukienki wizytowe możesz zobaczyć w serwisie www.domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki/sukienki-wizytowe i wybrać coś dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl