BezpiecznaCiaza112023

to smutne....

14 lata 2 miesiąc temu #4501 przez Scholastyka21
Mirella no pewnie że na ilość większośc postów pisałam bo na tym konkurs polegał przecież, przyznaję się bez bicia, ale nie chciałam tez aby to były takie bezsensowne posty więc przed wysłaniem dwa razy każdego przeczytałam co by bzdur nie pisać :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4512 przez Mirella
Czytam sobie wszystko co było napisane w czasie konkursu, duuużo jeszcze przede mną, a mam ambicję wszystko przeczytać, i moje pierwsze obserwacje są takie, że każdy temat zamieniał się w czat do luźnych rozmów, zdecydowanie posty odbiegały od tematu głównego, i nawet jak myślę sobie że mam coś do powiedzenia to i tak nie odpisuję, bo moja odpowiedź miałaby się nijak do głównego tematu.
Bzdury to to nie były, ale dla porządku na forum naprawdę duuużo można by usunąć.
Nie gniewaj się, takie są moje refleksje po konkursie...
Ale fajnie że był, bo gdyby go nie było to pewnie byś do nas nie dołączyła :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #4523 przez kasiora
od zakonczenia konkursu pracujemy z pania katarzyna nad przywroceniem forum do ladu. ja osobiscie od deski do deski przejrzalam dzialy ciaza , porod i czesciowo po porodzie
zostalo usunietych tam juz ok 100 postow lub zostaly przerzucone do innych dzialow, nie wszystkie posty typu "luzne rozmowy" mozna bylo usunac bo czasami wracaly one do konkretnego tematu lub byly cytowane w pozniejszych wypowiedziach ktore zawieraly cos istotnego.
wiec z czasem forum wroci do normy jak sie z tym uporamy (a jest tego troche) :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4525 przez Mirella
Ja czytam wg kolejności postów, więc raczej nic nie powiem o konkretnych działach.
Taki najbardziej rażący przykład jaki pamiętam to temat "Na Wspólnej" który ma się nijak do tematyki forum, a zakończył się dyskusją o "Modzie na sukces"
Kasiora dużo siły i wytrwałości życzę i Tobie i pani Kasi, naprawdę duuużo przed Wami :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4564 przez tysia178
Mirella z tym tematem o filmach to trafiłaś:) ja też przyznaję ,że pisałam na ilośc, ale na jakoś też starałam się uważac :) mnie tu nie było długo bo nie miałam internetu,ale teraz mam i mogę popisac troche:) nie zostawiłam Was:)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4603 przez Scholastyka21
Mirella temat "na wspólnej" założyłam ja osobiście :) w dziale o filmach ponieważ, nie było konkretnie określone o jakich filmach, a ten serial ogląda dużo dzieczyn i zawsze można sobie o nim pogadac :)
a zresztą jest wyraźnie napisane : "dyskusje i rozmowy o filmach. Podziel się wrażeniami z filmów i podyskutuj o losach bohaterów seriali. "
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4623 przez Mirella
Scholastyka, nie traktuj tego jako ataku na Ciebie, ja nawet nie spojrzałam kto ten temat założył.
Jednakże uważam że skoro to jest forum o ciąży i macierzyństwie to dobrze by było się tego trzymać nawet dyskutując o serialach. Nie wiem o czym jest "Na Wspólnej", widziałam tylko jakieś urywki i to już dawno, ale może są tam jakieś wątki o ciąży, o dzieciach czy coś w temacie naszego forum, gdzie można by się powymieniać opiniami o zachowaniach bohaterów w konkretnych sytuacjach i np. rozpocząć w ten sposób jakiś ciekawy temat, może nawet kontrowersyjny. Trochę namotałam bo już późno, ale mam nadzieję że zrozumiałaś o co mi chodzi. A żeby sobie tak po prostu pogadać o serialach to są inne fora.
Pamiętaj jednak że to jest tylko moje zdanie, Tobie wolno mieć inne.
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4673 przez Scholastyka21
Mirella ja nawet nie pomyślałam o tym jak o ataku :) szanuję twoje zdanie, bo masz prawo je mieć :)
chciałam po prostu wyjaśnić dlaczego to założyłam
przecież nie musisz tam wchodzić jesli nie oglądasz tego serialu :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4677 przez Mirella
No nie muszę, po prostu taka jestem że czytam wszystko :) bo nigdy nie wiadomo dokąd dyskusja zabrnie i co ciekawego uda się przeczytać.
Jeden serial jakoś da się przełknąć, ale jak pozakładamy wątki na każdy serial oddzielnie, a myślę że ze 30 ich jest, to nam się forum tv zrobi :)
Ale jak jest taka potrzeba to OK, to nasze wspólne forum w końcu :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4721 przez kasiora
za jakis czas bedzie wkoncu reglamin forum, :) wiec bedzie wiadomo o czym mozna pisac a o czym nie ;) ... prawde mowiac wlasciwie ten watek ma tylul o filmach i serialach...

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4723 przez Mirella
No niby ma, ale mogłybyśmy same dbać o zachowanie tematyki forum nawet dyskutując o serialach czy filmach...
Wiem że ten dział założyła pani Kasia albo pan Piotr, ale szczerze mówiąc uważam że jest zupełnie niepotrzebny
No ale to moje zdanie, niech zadecyduje większość :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #7461 przez Scholastyka21
dziewczyny jakoś na forum znowu się cicho zrobiło, właściwie nowe posty pojawiają się codzinnie w dziale konkursów, a w innych jakoś sporadycznie, mam nadzieję że następny konkurs rozrusza troche forum na nowo :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #7467 przez kasiora
scholastyka czytasz w moich myslach :silly: faktycznie jakos tak spokojnie na forum :huh:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #7614 przez Katarzyna
Mirella napisała:

No niby ma, ale mogłybyśmy same dbać o zachowanie tematyki forum nawet dyskutując o serialach czy filmach...
Wiem że ten dział założyła pani Kasia albo pan Piotr, ale szczerze mówiąc uważam że jest zupełnie niepotrzebny
No ale to moje zdanie, niech zadecyduje większość


Ciąża, poród i macierzyństwo, te tematy mają dominować w naszym forum i z tym się zgadzam. Po, to stworzyliśmy, to wirtualne miejsce.

Mirella pomyśleliśmy, że skoro stworzyliśmy forum, to nie ma sensu ograniczać pola do rozmowy. Mam nadzieję, że spotykając się tutaj oprócz rozmów związanych z tematyką ciąży, porodu i macierzyństwa. Będziemy chcieli podzielić się wrażeniami z nowo obejrzanego filmu, serialu czy przeczytanej książki. To nie są działy główne forum, ale myślę, że mają rację bytu.

Być może czas pokaże, ze te tematy nie są poruszane na forum. Wtedy można zrobić kategorie "czas relaksy" czy "hyde park" i wrzucić tam wszystkie wątki a kategorie pokasować. Zobaczymy.

Scholastyka21 napisała:

dziewczyny jakoś na forum znowu się cicho zrobiło, właściwie nowe posty pojawiają się codzinnie w dziale konkursów, a w innych jakoś sporadycznie, mam nadzieję że następny konkurs rozrusza troche forum na nowo :)

kasiora napisała:

scholastyka czytasz w moich myslach :silly: faktycznie jakos tak spokojnie na forum :huh:


Faktycznie ostatnio na forum zrobiło się spokojniej. Mam nadzieję, że nowy konkurs przedstawiony przez Piotra rozrusza forum, a śmieszne zdjęcia wniosą dużo radości, w to miejsce :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #7618 przez czarna28
A ja tam nie brałam udziału w żadnym konkursie...Ale jestem tu bo wiele ciekawych rzeczy można sie dowiedzieć, i jak sie zada jakies pytanie to zawsze któraś odpowie:)Codziennie jestem na forum moze nie pisze dużo...ale czytam czytam i jak mam problem pytam :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl