BezpiecznaCiaza112023

Przygotowania do ślubu...

13 lata 2 miesiąc temu #71417 przez martela89
Tak jak ktoś potrzebuje makijażu to sie zgadzam,ale ja np.nie potrzebowałam i nawet nie lubię mieć dużo wszystkiego na twarzy, nie każdy musi iść do kosmetyczki bo nie ma takiej potrzeby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71418 przez alutka1011
No dokładnie!Zresztą ma miałam taki pakiet fryzure ślubną i próbną makijaż próbny i ślubny maseczka z alg regulacja brwi i mikrodermabrazja twarzy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71423 przez martela89
No czasami są takie pakiety,ja byłam tylko u fryzjera i czesała mnie 3 godziny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71430 przez Emme
ja tam uważam, że to jest taki dzień w życiu kobiety, w którym powinna być traktowana jak księżniczka, a przynajmniej się tak czuć. a cóż nie polepsza humoru jak wizyta u kosmetyczki, fryzjera, gdzie się Tobą zajmują, wychodzisz troszkę bardziej zrelaksowana (jak na ten dzień) i do tego piękna :) z pewnością, że po przed krojeniem tortu nadal wyglądasz świetnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71459 przez martela89
Jak bym miała w dzień ślubu siedzieć jeszcze u kosmetyczki to by mnie szlak trafił, nie potrafiłam się zrelaksować bo byłam zdenerwowana żeby wszystko było ok i aż do przysięgi byłam zestresowana,później mnie dopiero puściło :)
A mimo,że nie robiłam profesjonalnego makijażu to i tak calutką noc wyglądałam tak jak po wyjściu z domu :) Tylko,że miałam tylko troszkę cienia i rzęsy pomalowane :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71468 przez alutka1011
Ja w dniu ślubu zupełny luuuz :lol: Kurcze aż sobie chyba swoje wesele obejrze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71470 przez Scholastyka21
Sylwus to będzie sierpień, więc ja też polecam ci wizytę u kosmetyczki. Jednak ciepła pora roku i stres robią swoje, więc taki profesjonalny makijaż na pewno będzie trwalszy. Ja za swój płaciłam ok 45zł. I pamiętaj jedno, jeśli będzie ci się wydawało, że kosmetyczka nakłada zbyw wiele podkładu lub pudru to dobrze, bo i tak większość zejdzie ci podczas całuśnych życzeń :p. Ja niestety się zbuntowałam i żałuję, bo własnie tak się stało. Dobrze też by ktoś z rodziny miał w torebce puder o zbliżonym kolorze do tego który nałoży ci kosmetyczka by mógł ci przypudrować nos i czoło w trakcie wesela. Zawsze to odświeży twój makijaż a na zdjęciach nie będziesz się świecić (ja niestety też się nie zastosowałam i na wielu zdjęciach na głównym planie jest moje świecące czoło)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #71471 przez Emme
wielu klientkom to powtarzałam i wiele zrobiło podobnie do scholastyki, na kolejnej wizycie opowiadały jak "pluły sobie w brodę", że nie posłuchały rad. makijażu jest "więcej" bo pora roku robi swoje, tak jak napisała scholastyka całusy też swoje zabierają, na zdjęciach nie widać lekkiego makijażu, a to one przecież są największą pamiątką i chcemy by były ładne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71477 przez SISUNIA88
Emme zgadzam się z Tobą w 100% to wyjątkowy dzień i powinnyśmy czuć się jak księżniczki:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71548 przez sylwus136
oj dziewczyny jak się rozpisałyście :) dziękuję bardzo za rady :)
no wiec po kolei jeśli chodzi o makijaż to was posłucham i zrobię sobie profesjonalny :)
Jesli chodzi o "tapete" czy tez efekt podobny to się nie martwię bo ja się potrafiłam bardzo mocno malować.Wiec wrazie czego sobie cos poprawię :)( teraz juz sie tak nie maluję :D)
Jesli chodzi o fryzurę to podoba mi sie cos mniej wiecej takiego:
www.google.pl/imgres?imgurl=http://forum...r:3,s:0&tx=58&ty=102 ( z jakiejs strony ślubnej jest zdjecie)
Postaram się znaleźć taki salon gdzie zrobią mi i makijaż i fryzurę.
Ze strojeniem jest tak ze ja uwielbiam się stroić wiec nawet i 4 godziny u kosmetyczki wytrzymam :D

Orkiestrę juz mam ustaloną.Mam dwóch facetow ale jak narazie jestem z nich zadowolona.Umówiliśmy się z nimi wczesniej ( u jednego w domu) puścili nam parę nagrań ze swoich występów.Zaprosili nas nawet na jedno ze swoich wesel ( u nas we wśi akutar grali) no i bylismy.Jak narazie jestem zadowolona.

U księdza jesteśmy umówieni za miesiac.Za miesiąc tez zaczniemy pobierać lekcje.

Jeśli chodzi o suknię to ja nie bede miała welonu.Uwazam ze nie wypada mi go mieć( welon niby oznacza czystość) a zresztą ja chce miec we włosach kwiatka.
Co do bukietu to jeszcze nie wiem.Jakie są ładne kwiaty nadające się na bukiet??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #71551 przez sylwus136
coś mi sie nie zmieściło w jednym poście...

no wiec muszę Kacperkowi uszyć garniturek.Jeszcze nie wiem kiedy dokładnie zgłosic się na szycie by był mu na pewno dobry.

nie mam jeszcze fotografa ( muszę zacząć szukać)

A powiedzie mi jak u was wyglądały podziekowania dla rodziców??
Bo chce cos fajnego wymyślic ale nie wiem co

no i moi rodzice maja 25 lecie małzenstwa i na naszym ślubie chcemy im wreczyc prezent i jak myslicie co mogę im kupic?

hmmm no co jeszcze jak mi się prypomni to dodam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71556 przez Marysia27
Ja miałam piękne pomarańczowe kalie, zaraz wrzucę zdjęcie, to zobaczysz- we włosach, w bukiecie moim i świadkowej i butonierkach męża i świadka. Co do podziękowań, to nie byłam oryginalna- kupiliśmy takie książeczki z podziękowaniami oraz bukiety czerwonych róż.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71557 przez Marysia27
kwiaty lekko przycięte :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71558 przez Marysia27
i jeszcze we włosach
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71563 przez SISUNIA88
Sylwus ja też nie miałam welonu... nigdy mi się nie podobały..miałam kwiat we włosach i nie żałuję..Za fotografem się rozglądnij bo warto... Ja w cenie miałam sesję narzeczeńską, fotograf był ze mną już od wizyty u fryzjera... całe wesele do oczepin i później w inny dzień sesja plenerowa... zdjęcie wyszły boskie... bo nie bałam się już o suknie.. co do podziękowań to my daliśmy kosze z kwiatami ale nie takie standardowe... szkoda że nie mam zdjęcia:( i nasze zdjęcie już ślubne w formacie A4 oprawione w antyramę..rodzice byli bardzo zaskoczeni i zadowoleni...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl