BezpiecznaCiaza112023

I rocznica ślubu

8 lata 3 tygodni temu #1032121 przez karin
Różnie można świętować rocznicę ślubu. Moja siostra w marcu obchodziła z mężem piątą rocznicę ślubu i w ramach prezentu pojechali na romantyczny weekend do Krakowa. Całością wyjazdu zajął się http://www.go2cracow.pl/ - wcześniej jedynie w mailu zaznaczyli, czego tak naprawdę się spodziewają. Wyjazd był bardzo udany i teraz mają co wspominać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032178 przez justam
U nas niedługo będzie 5 rocznica :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037935 przez grulika
My w lutym mieliśmy 4 rocznice ślubu. :) i z tej okazji kupiłam męzowi voucher z motoprezent.pl/ , był bardzo zadowolony !! . Jechał sportowym ferrari, bawił się jak nigdy. Powiedział nawet , że to jeden z najlepszych prezentów jakie dostał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037997 przez JakaJaKachna
To miło z Twojej strony :) Mi się bardziej rocznica ślubu kojarzy ze wspólnym spędzaniem czasu w jakiś fajny sposób. A Ty co od męża dostałaś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038611 przez grulika

JakaJaKachna napisał: To miło z Twojej strony :) Mi się bardziej rocznica ślubu kojarzy ze wspólnym spędzaniem czasu w jakiś fajny sposób. A Ty co od męża dostałaś? :)

''



Oh dziękuje, że tak twierdzisz ale na dobrą sprawe ja tylko kupiłam voucher , pełne wrażenia już dały auta z motoprezent.pl . Ja od męża dostałam kwiaty i złoty pierscionek :) Był on na wzór mojego zaręczynowego , który przetopiliśmy na obrączki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039019 przez JakaJaKachna
Kwiaty i biżuterię też zawsze lubię dostawać ;) A że zdecydowałaś się na przetopienie swojego pierścionka zaręczynowego, to podziwiam. Oryginalny i symboliczny pomysł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039050 przez medium
To nie musi być żaden drogi prezent ale taki jaki najbardziej potrzebuje. Ja kupiłam weekend w spa dla relaksu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039159 przez Nika12
kupcie sobie bilety na koncert lub inne miejsce. Ważne by spędzić dzień razem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041166 przez elegancka
Ja na rocznicę ślubu dostałam od męża piękną bransoletkę z http://silveris.pl . Nigdy nie myślałam, że kawałek srebra sprawi mi tyle radości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043520 przez Quake
Bo kobiety przeważnie uwielbiają błyskotki. Mi też pewnie by się spodobał taki prezent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043695 przez WiolkaKlaman
ja też lubie błyskotki, na ostatnią rocznicę dostałam wisiorek z grawerem z imionami mojego męża i synka :) super pomysł według mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058629 przez JoollaannttA
Ja na rocznicę ślubu najczęściej daję kwiaty kwiaciarniabialystok.com/3-kwiaty a do tego jakiś drobny prezent. Fajnie jest także wybrać się na jakąś kolację. Jest to rozwiązanie jak najbardziej naturalne i bardzo wiele osób z tego korzysta.
A co do prezentów, to lepiej jest się nie pomylić, choćby dlatego, że jest to jedna z najważniejszych rocznic jakie się obchodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059628 przez wyjur
Pierwsza rocznica ślubu to taka symboliczna rocznica. Może w ramach prezentu sesja romantyczna która opisują tu http://www.podarujkarte.pl/pomysl-na-prezent/naturalna-romantyczna-sesje-zdjeciowa-dla-pary/ będzie fajnym pomysłem na rocznicę oraz fajną pamiątką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 dni temu #1060155 przez bunia76
To prawda, symboliczna ale również bardzo ważna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl