BezpiecznaCiaza112023

remont

3 lata 4 miesiąc temu #1069873 przez olka19
Ja już po remoncie, na szczęście :whistle: Pozostał mi wybór nowych dekoracji do mieszkania. Czy ktoś z Was korzystał z zasłon zaciemniających? Znalazłam kolor który mi odpowiada na sarahome.pl/pl/c/Firany-i-zaslony/765 i chyba zdecyduje się na zakup, koniecznie potrzebne jest mi takie coś do pokoju.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069885 przez kalina27
Fajnym pomysłem jest też po prostu mądre odkładanie na remont, nie ma co raczej trzymać pieniędzy w skarpecie, lepiej niech pracują, co przynajmniej ich inflacja nie ruszy. Dlaczego to takie ważne masz wytłumaczone na przykład w tym artykule www.wonga.pl/blog/powiedz-swince-skarbonce-dobranoc Moim zdaniem warto zrobić z pieniędzmi cokolwiek, szczególnie zainwestować w siebie. Dopiero wtedy mają wartość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069915 przez KarolineCZ
Warto też pomyśleć o zakupie różnych dodatków do domu. W kuchni z pewnością przydadzą się nowe talerze. Bardzo duży wybór znajdziecie w sklepie online Nettrading: https://nettrading.pl/talerze-obiadowe/0,luminarc . Zakupy internetowe są bardzo bezpieczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 miesiąc temu #1069936 przez Quake
Z pewnością remont trzeba dobrze zaplanować, by potem uniknąć nieprzewidzianych kłopotów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 miesiąc temu #1070031 przez KarolineCZ
Wracając do tematyki dodatków kuchennych to muszę przyznać, że pięknie prezentuje się także ceramika bolesławiecka: andyceramika.pl/ . W tym sklepie online znajdziecie naczynia ceramiczne do jadalni i kuchni. Wybór wzorów jest ogromny, na pewno Wam się spodobają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 miesiąc temu #1070039 przez Gozdziczka
Piekna jest ta ceramika, szkoda, ze jednak droga....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu #1070094 przez Anikaw
Tak się zastanawiam nad zastosowaniem paneli tapicerowanych na ściany w pokoju córki. To byłaby dekoracja i zabezpieczenie małej przed ewentualna wywrotka i uderzeniem się w głowę. Co myślicie o tym pomyśle? Jak czytam na blogu Mirjan24 one maja masę zastosowań, więc może jeszcze kilka warto by dołożyć w salonie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 tydzień temu #1070175 przez Quake
Remonty bywają trudne, ale konieczne, np. gdy urządza się przestrzeń dla dzieci i ma się jeden pokój do pomieszczenia rodzeństwa. W tym artykule abc4home.pl/jak-urzadzic-pokoj-rodzenstw...o-jaka-szafe-wybrac/ opisano jak urządzić taki pokój i jak dobrać odpowiednie meble, by było to praktyczne i wygodne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 13 godzin temu #1070217 przez KarolineCZ
A jeśli chodzi o oryginalne meble do mieszkania to warto także zajrzeć na tę stronę: https://zona-design.pl/ . Znajdziecie tam ofertę świetnie prosperującego sklepu internetowego z meblami i innymi dodatkami do wnętrz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070222 przez KarolineCZ
Jeśli chodzi o płytki do kuchni to koniecznie zajrzyj na stronę home100.pl/plytki-scienne-do-kuchni . Jest to bardzo dobrze wyposażony salon kuchenny i łazienkowy. Znajdziesz tam mnóstwo pomysłów i inspiracji na wykończenie swojej kuchni. Na pewno coś przypadnie Ci do gustu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070282 przez KarolineCZ
Jeśli chodzi o meble to warto także rzucić okiem na stronę sklepu internetowego Meblostrefa. Znajdziecie tam między innymi bardzo oryginalne narożniki: https://meblostrefa.pl/pl/p/Zielony-naroznik-z-zaglowkami-EXPAND/607 . Myślę, że mogą się Wam spodobać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070418 przez Weronica
Remont generalny mieszkania to często temat jaki zabiera nam sen z powiek. Zazwyczaj zastanawiamy się nad tym czy szukać oszczędności, czy postawić na wysoką jakość. Wszystko będzie zależało od naszego sposobu myślenia. Najlepiej wychodzą zawsze ludzie myślący w perspektywie długoterminowej. Wybierając najlepsze rozwiązania na dany moment mamy gwarancję na nadchodzące lata. Widać to także przy termoizolacji i wymianie takich elementów jak okna. Na rynku dostępne jest wiele modeli, w tym trójszybowe jako najczęściej wybierane. Tylko one zapewnią najlepsze parametry przy zachowaniu najwyższego komfortu. Do tego zawsze możemy wybrać klamki do okien - www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/kategoria/83/klamki-do-okien.html jeśli zależy nam na wszystkich detalach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 5 miesiąc temu #1070620 przez KarolineCZ
Kolejną ważną rzeczą przy remoncie jest także wymiana drzwi w mieszkaniu. Jednym z ciekawszych rozwiązań, na które natknęłam się ostatnio w sieci, są drzwi wewnętrzne bezprzylgowe: https://www.golddoor.pl/pl/menu/drzwi/drzwi-wewnetrzne-bezprzylgowe-1420.html . Myślę, że warto się zainteresować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 miesiąc temu #1070655 przez tessa
Jesteśmy w trakcie remontu. Drzwi wewnętrzne to jeden z większych wydatków...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 1 miesiąc temu #1070931 przez gumekk
Wybór ozdób do mieszkania jest spory. Wszystko zależy, jaki styl preferujesz. Jeśli coś bardziej klasycznego, to może np. obrazy romantyzmu pikoteka.com/pl/kierunek-w-sztuce/romantyzm/1008

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl