Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

remont

2 miesiąc 3 tygodni temu #1069873 przez olka19
Ja już po remoncie, na szczęście :whistle: Pozostał mi wybór nowych dekoracji do mieszkania. Czy ktoś z Was korzystał z zasłon zaciemniających? Znalazłam kolor który mi odpowiada na sarahome.pl/pl/c/Firany-i-zaslony/765 i chyba zdecyduje się na zakup, koniecznie potrzebne jest mi takie coś do pokoju.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 2 tygodni temu #1069885 przez kalina27
Fajnym pomysłem jest też po prostu mądre odkładanie na remont, nie ma co raczej trzymać pieniędzy w skarpecie, lepiej niech pracują, co przynajmniej ich inflacja nie ruszy. Dlaczego to takie ważne masz wytłumaczone na przykład w tym artykule www.wonga.pl/blog/powiedz-swince-skarbonce-dobranoc Moim zdaniem warto zrobić z pieniędzmi cokolwiek, szczególnie zainwestować w siebie. Dopiero wtedy mają wartość

1 miesiąc 3 tygodni temu #1069915 przez KarolineCZ
Warto też pomyśleć o zakupie różnych dodatków do domu. W kuchni z pewnością przydadzą się nowe talerze. Bardzo duży wybór znajdziecie w sklepie online Nettrading: https://nettrading.pl/talerze-obiadowe/0,luminarc . Zakupy internetowe są bardzo bezpieczne.

1 miesiąc 2 tygodni temu #1069936 przez Quake
Z pewnością remont trzeba dobrze zaplanować, by potem uniknąć nieprzewidzianych kłopotów.

2 tygodni 6 dni temu #1070031 przez KarolineCZ
Wracając do tematyki dodatków kuchennych to muszę przyznać, że pięknie prezentuje się także ceramika bolesławiecka: andyceramika.pl/ . W tym sklepie online znajdziecie naczynia ceramiczne do jadalni i kuchni. Wybór wzorów jest ogromny, na pewno Wam się spodobają.

2 tygodni 6 dni temu #1070039 przez Gozdziczka
Piekna jest ta ceramika, szkoda, ze jednak droga....

1 dzień 17 godzin temu #1070094 przez Anikaw
Tak się zastanawiam nad zastosowaniem paneli tapicerowanych na ściany w pokoju córki. To byłaby dekoracja i zabezpieczenie małej przed ewentualna wywrotka i uderzeniem się w głowę. Co myślicie o tym pomyśle? Jak czytam na blogu Mirjan24 one maja masę zastosowań, więc może jeszcze kilka warto by dołożyć w salonie :huh:

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka