BezpiecznaCiaza112023

nauka

8 lata 9 miesiąc temu #994826 przez dorota1
Mój synek w tym roku idzie do 4 klasy szkoły podstawowej. Spis podręczników dostał już w czerwcu więc pomału kompletujemy je. Przeglądając podręcznik do języka polskiego znalazłam kod do rejestracji na stronie 2014.wsipnet.pl/rejestracja-uczen/ Jest to platforma interaktywna na której znajdują się materiały uzupełniające z różnych przedmiotów. Raz co jakiś czas przeglądamy zawarte tam materiały. Mój synek bardzo cieszy się, że od wrześnie będzie uczył się nowych przedmiotów i mieć różnych nauczycieli a nie tylko jedną panią jak do tej pory. Nie wiem czy studzić jego entuzjazm i tłumaczyć mu że może być ciężej niż myśli.Boję się żeby we wrześniu nie rozczarował się i nie wystraszył gdy nowi nauczyciele przedstawią swoje wymagania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006167 przez Nadya
Na Twoim miejscu nic bym mu nie mówiła. Dzisiejszy świat poszedł do przodu i dziecko, które dodatkowo będzie mogło się uczyć przez internet to szczęśliwe dziecko, bo będzie się uczyło przez komputer. Te kody to na prawdę fajna sprawa. Nie każde dziecko może wynieść z lekcji dość informacji więc to mu się przyda. Niech się uczy, póki ma jeszcze trochę sił, bo jak już będzie starszy to może nie być tak kolorowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl