BezpiecznaCiaza112023

Zakupy

7 lata 8 miesiąc temu #1039158 przez Nika12
ja nie mam ulubionych sklepów. Zwykle zamawiam z nowych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039257 przez Domii1983
To ja ostatnio buszowałam po internecie w poszukiwaniu ubrań, które mnie wyszczuplą. Dużo czytałam o charakterystyce sukienek dla pań puszystych i wiecie co? One wcale nie muszą być nudne i takie oczywiste. Niektóre z nich wręcz podkreślają kształty i uwypuklają walory.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039296 przez qlopek999
Jak dla mnie bardzo fajne. Mi się podoba :) Lubię taki styl , naprawdę super :) Pokaż więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039402 przez q1aser
Mi się bardzo podoba taka sukienka :) Ale cóż - każdy ma swój gust, ktoś napisze ze w ogóle nieładna, ktoś inny że piękna... Gust jest jak.. sami wiecie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039438 przez medium
Ja się właśnie zastanawiam, czy swojemu facetowi na prezent nie kupić jakiegoś szala stąd nonchalant.pl/kategoria/szale Co o tym sądzicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039612 przez marea
Fajna sukienka. Idealna na chłodne wieczory, łatwo dobrać sweterek do niej:)

Z pieniędzmi nie jest tak dobrze, jak jest źle bez nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039638 przez marea
Ja ostatnio na tej stronie kupiłam super gogle narciarskie ;) Póki co wyglądają naprawdę świetnie :)

Z pieniędzmi nie jest tak dobrze, jak jest źle bez nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039639 przez Gabriela34
jeśli bedzie Ci sie podobać, będziesz sie w niej super czuć, będzie miała elementy, kolor, fason, materiał taki jak Ci sie podobają...to chyba bedziesz wiedziała ze jest stworzona dla Ciebie...;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039649 przez hinddi2
Jeśli szukacie ciekawych pomysłów na zakupy to znajdziecie je na www.ogloszenia.informacje.co.uk/nottingham . Ja często kupuje tam rózne rzeczy i to zawsze za niewielkie pieniądze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039673 przez magdamama
hihi, otóż to :) plus jeszcze, że w sieciówkach nigdy nie ma nic ciekawego, jak nawet fason ładny, to jakość leży :(( oduczyłam się kupowania w markowych sklepach dawno temu. Tylko secondhandy! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039960 przez walejjk4
Jeśli chcielibyście się wybrać na bardzo udane zakupy i sami nie wiecie z co kompletnie inwestować te swoje oszczędności to zobaczcie na www.finmarket.pl/finanse/lokaty niesamowite lokaty, możecie na nich nieźle zarobić a później zrobić zakupy marzeń !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1040744 przez Domii1983
To ja bardzo lubię modę stylizowaną na dawne lata, dlatego przerzuciłam się na robienie zakupów w internecie. Zresztą o stylu lat 40-stych niedawno czytałam w tym poradniku: kochamczytac.pl/retro-styl-w-twoim-ubior...ata-40-ste-w-modzie/ - bardzo trudni jest znaleźć podobne ciuszki w sklepach stacjonarnych, a ja uwielbiam od czasu do czasu wyglądać jak gwiazda filmowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041430 przez Quake
Ja zanim coś kupię, wolę najpierw to obejrzeć czy to na żywo czy przejrzeć w internecie, co potem ułatwia zakupy i to, co chcielibyśmy wybrać. Zanim zrobię zakupy wolę najpierw zrobić rozeznanie. Ostatnio wpadły mi w oko takie ładne buty baldinini na stronie http://bymotyl.com/3_baldinini . Cena może zwalić z nóg, ale z markowymi oryginalnymi butami już tak jest. Może kiedyś uda mi się sprawić takie buty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042143 przez wyjur
Przecież jak przyślą, a będzie coś nie tak to można odesłać. Ja lubię zakupy online nie tylko dla tego, że są wygodne, ale też dlatego że można podczas zakupów pomagać. Dzięki https://fanimani.pl można przesłać darowiznę w postaci określonego procentu od dokonanych zakupach w każdym sklepie który dołączył się do akcji a lista jest na prawdę duża. Organizacje też można wybrać więc jak często wspieram fundacje i stowarzyszenia dla zwierząt https://fanimani.pl/wspieram/?fields_of_action=2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043245 przez wlladimikot
Witam serdecznie,
To jest nietypowe ogłoszenie o charakterze niedochodowym. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Otóż fundacja Training Projects, w której pracuję zaprojektowała dla rodziców, nauczycieli i wychowawców bezpłatną edukacyjną grę ekonomiczno – decyzyjną, którą każdy może pobrać z tej strony: www.szkolenia-menedzerskie.pl/myjnionerzy - gra fajnie wzbogaca lekcje przedsiębiorczości, ale można też przeprowadzić domowe mistrzostwa.
Czołem,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o wsparcie non profit dla organizacji charytatywnych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl