BezpiecznaCiaza112023

Zakupy

6 lata 11 miesiąc temu #1061808 przez aniaola37
Ja jakbym miała się co chwile chwalić moimi zakupami, to sama bym ten wątek spokojnie zapewniła :D Bardzo często robie zakupy w sklepie www.jpcosmetics.pl/brand/semilac/ , ostatnio właśnie kupiłam dosyć ciekawe lakiery do paznokci z firmy Semilac. Postawiłam tym razem na coś bardziej, żywego, odważnego, mąż jeszcze nie widział, ale mam nadzieje, że się nie przerazi efektem ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062121 przez elegancka
Aby sobie trochę życie urozmaicić, postanowiłam kupić sobie kilka rzeczy stąd: https://refform.pl/pl/460-artykuly-skorzane . W końcu trzeba mieć fantazję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062317 przez marynika
A ja skorzystałam z posezonowych wyprzedaży i zamówiłam botki na jesień: http://domodi.pl/buty/buty-damskie/botki/botki-zamszowe . Są klasyczne, zamszowe, bez żadnych ozdób, więc mam pewność, że w przyszłym sezonie też będą modne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062615 przez Gabriela34
JA WOLE JEDNAK STACJONARNIE DO SKLEPU...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063070 przez marynika
Jak kto woli :). Mnie już nikt nie przekona, że zakupy stacjonarne są lepsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 2 miesiąc temu #1066590 przez Andreaa
Pewnie,że nie Szczególnie jeśli chodzi o ciuszki, które sa o wiele tańsze w sklepach internetowych.Sama zauwazyłam u siebie,że coraz więcej ubrań zamawiam właśnie przez internet. Bo jest o wiele taniej, o wiele wygodniej. No i nie trzeba marnować czasu na chodzenie po galeriach handlowych, które jest niesamowicie męczące. Szczególnie jeśli ma się dzieci

Jesli dziewczyny szukacie fajnych sklepów z ciuszkami to zerknijcie sobie do Answear. Szczególnie teraz kiedy maja tam takie duże obniżki.
answear.com/p/bluzy-210-k.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067239 przez alessandra
Kupujecie kosmetyki w sklepach internetowych czy raczej w stacjonarnych drogeriach. Zastanawiam się nad zakupem alessandro gel look top coat alessandro.pl/lakiery-kolorowe/base-top-...coat-effect-top-coat - może miałyście ten produkt i możecie coś o nim powiedzieć? Nie wiem czy kupić go czy zainwestować w zestaw do manicure hybrydowego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067244 przez Gabriela34
to zalezy cochcę kupić. Jesli znam produkt to szukam online czy nie jest taniej gdzies

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067248 przez jesti
kupuje kosmetyki również ale tylko już sprawdzone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067900 przez Quake
Na pewno warto też pomyśleć o jakiś zakupach dla domu, bo jego wystrój też dla wielu jest ważny, a przy zakupach przydają się także podpowiedzi w postaci poradników, jak ten o wyborze dywanu: wnetrzaplus.pl/art2408-jak-wybrac-dywan-...nu-ktory-lepszy.html gdzie rodzaj materiału może mieć duże znaczenie, szczególnie jak chce się kupić dywan na przykład do pokoju dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl