BezpiecznaCiaza112023

Pożyczka na spłatę chwilówek

8 lata 2 tygodni temu #1032839 przez bebej12
Witam serdecznie.

Jak w temacie - szukam sprawdzonej pożyczki na spłatę chwilówek. Czy dalibyście radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Co sądzicie np. o radach z tego artykułu http://www.banki24.com.pl/kredyt-lub-pozyczka-na-splacenie-chwilowek/ ? Z góry wielkie dzięki z wszelkie porady w tej materii :)

Kiedy już zmokłeś, nie boisz się deszczu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1032923 przez tessa
A czy to konieczność? Moim zdaniem możesz popaść w spiralę i nigdy się nie wygrzebać z długów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033071 przez SanN
Najlepiej to zacisnąć pasa, jak nie da rady to pierwsze co wejdź sobie na porównywarkę terve.pl i tam masz specjalny dział z pozyczkami dla zadłuzonych - www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych przejrzyj sobie ranking i wybierz to co jest najtańsze gdyż niektóre chwilówki to jest jakieś oszustwo, a nie pożyczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1033718 przez junonka
Warto przed wyborem pożyczki, sprawdzić ją. Na stronie www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet znajdziecie ranking pożyczek przez internet. Uważam, że to narzędzie ułatwi wam wybór korzystnej oferty, więc warto z niego skorzystać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040565 przez Quake
Jak dla mnie jest to zamknięte koło. Zapożyczać się, żeby spłacić inną pożyczkę? A potem co? Znów się zapożyczyć, żeby spłacić kolejną i tak w kółko? To bez sensu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040651 przez weronikaklosok
Ja tez uważam, że to nie do końca dobre wyjście z sytuacji, ale w sumie spłacając wiele na raz, to odchodzą nam z każdej odsetki. Może faktycznie jedna rata to lepsza opcja. Ja zazwyczaj szukam ofert w banku w którym posiadam własne konto. Zobaczcie sobie może te rankingi- konto-internetowe.pl/dbnet-biznes-opinie...nternetowe-dla-firm/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041509 przez Domii1983
No rzeczywiście biorąc pożyczkę na spłatę chwilówki możesz popaść w spiralę zadłużenia. Poszukaj innych sposobów. Może kolejny kredyt?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052407 przez Illon
To chyba najgorsza opcja ze wszystkich. Ogólnie nie ufam takim pożyczkom, a jeśli już bym nie maiła wyboru to na pewno poszłabym do kancelarii prawnej żeby radca prawny zapoznał się z jej warunkami i mi wszystko objaśnił bo łatwo można popaść w problemy podpisując umowy których się nie rozumie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058046 przez junonka
Na portalu mbank kredyt gotówkowy znajdziecie też opinie o kredytach i porady specjalistów. Moim zdaniem warto do nich zajrzeć i porównać sobie ofertę, jeśli też zastanawiacie się nad wyborem dobrej pożyczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl