BezpiecznaCiaza112023

Wakacje

3 lata 11 miesiąc temu #1069399 przez marynika
W tym roku wakacje to tylko w Polsce. Ale nie ma tego złego, w końcu na Mazury się wybiorę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069549 przez velto
W tym roku nigdzie nie wyjeżdżam na wakacje, ale za to nadrobię sobie czytanie książek. Aktualnie czytam "Nie wiesz wszystkiego" Marcela Mossa bardzo fajna i pouczająca literatura, a więcej na jej temat możecie dowiedzieć się na stronie www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/498

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu - 3 lata 1 miesiąc temu #1069865 przez zuzka
Co do wyjazdu na wakacje to chciałam was się spytać czy ubezpieczacie się? Bo tutaj czytam właśnie o ubezpieczeniach podróżnych i jako że jedziemy za granicę to chyba warto by było je wykupić. Co o tym pomyśle sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 dni temu #1069912 przez Allina
Właśnie też zastanawiam się nad wakacjami, gdzie jechać? To w sumie jest taki nawet ostatni dzwonek, aby coś zaplanować, bo potem będzie ciężko. Ale na stronie www.wakacjezdzieckiem.pl znalazłam fajne inspiracje, jak spędzić wakacje z dziećmi. Także super.... Na pewno tutaj znajdę odpowiednie miejsce na wczasy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 dni temu #1069913 przez martta3
Mam nadzieję, że uda się pojechać nad morze. Co roku jeździmy w to samo miejsce i bardzo nam się podoba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069937 przez Quake
Pandemia wciąż trwa, więc nie wiem czy w tym roku wakacje będą wyglądały lepiej niż w zeszłym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070263 przez KarolineCZ
Zawsze można wsiąść na rower i pojeździć. Dla mnie jest to najlepsze zajęcie na lato. Jeśli nie macie jeszcze swojego roweru to odsyłam do sklepu https://www.goride.pl/rowery-enduro , gdzie znajdziecie bardzo duży wybór różnych rowerów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 5 miesiąc temu #1070423 przez olka89
Jeśli szukacie partnera do wyjazdu na wakacje i darmowych wakacji sprawdźcie sobie aktualne ogłoszenia i oferty panów na www.boonga.pl/wakacyjny-partner

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 miesiąc temu #1070433 przez Kasior
Ja z kolei polecam zajrzeć tutaj żeby spędzić wakacje z kimś ciekawym adoreo.com/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 1 tydzień temu #1070773 przez tessa
Wakacje nie muszą być drogie. Jeśli myślicie o wyjeździe do Karpacza, to tu: rezydencjakarpacz.pl/pokoje-z-aneksem-ku...-wakacje-w-karpaczu/ macie poradnik, z którego możecie się dowiedzieć, jak zorganizować tam tanio wypoczynek. Dla mnie takie wskazówki są na wagę złota.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 1 tydzień temu #1070785 przez kompletbielizny
Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie kostiumu kąpielowego , możesz rozważyć wypróbowanie takiego, który ma rozmiar miseczki. Wybierz swój rozmiar stanika , zwłaszcza jeśli go znasz i zostałaś zmierzona pod kątem prawidłowego rozmiaru stanika. Oznacza to, że strój kąpielowy zapewni Ci taki sam komfort, jak w przypadku zwykłej bielizny .

www.diabolique.com.pl/collections/stroje-kapielowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 4 dni temu #1080658 przez Meliska
Od siebie polecam wakacje w Okunince nad Jeziorem Białym Wypoczywaliśmy tam ostatnio z dziećmi i bardzo dobrze się osobiście bawiłam. Jezioro świetnie zagospodarowane, na miejscu wiele atrakcji dla dzieci takich jak królikarnia, alpaki oraz wiele miejsc, w któych mozna smacznie zjeść :)
szyszka-okuninka.pl/

Od siebie polecam ten domek w Okunince - naprawdę fajny standard.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 miesiąc 4 dni temu #1080740 przez kamela
Można też na wakacje czy urlop pojechać samochodem i nawet jeśli nie posiadasz go na co dzień to warto wynająć samochód na taką wyprawę. Na tej stronie wiadomosci.wp.pl/warszawa/warszawa-samochodem-6593613697899296a jest opisana wycieczka do Warszawy. Można się jak najbardziej zainspirować tym artykułem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl