BezpiecznaCiaza112023

Wakacje

5 lata 1 dzień temu #1068631 przez cremella
Znalazłam ubezpieczenie w kiosku polis, mam już wykupione na nasz wyjazd, w sumie nie kosztowało to dużo a czuję się spokojniejsza, szczególnie myśląc o dzieciakach które z nami jadą. Teraz tylko odliczam dni do wyjazdu i mam zamiar odpocząć i naładować baterie na cały rok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068642 przez paweu85
My planujemy podróż na wakacje po Polsce, między innymi na Śląsk jedziemy. Jest w Polsce pełno pięknych miejsc. Zarezerwowałem już nawet hotel www.desilva.pl/opole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068673 przez iwonka385
Co myślicie o Rumunii?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068681 przez Quake
Wakacje... dawno nigdzie nie wyjeżdżałam, muszę o czymś pomyśleć w tym roku, nawet jakby miał to być krótki wypad.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068762 przez cukrowaa
Ja jak zwykle na ostatnią chwilę, na szczęście jeszcze udało się całkiem ładny apartament znaleźć przez sun&snow w Residence w Jastrzębiej Górze, już się nie mogę doczekać. Bliziutko plaży, latarni morskiej i podobno gdzieś niedaleko jest dom whiskey :D mój mąż będzie na pewno zadowolony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068773 przez Aneta87
Wakacje tylko w Juracie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068784 przez Magdalena1
Ja wakacje spędzam na Mazurach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068819 przez Monia022
Te fajnie :) aż wstyd się przyznać, ale zwiedziłam mnóstwo miejsc w Polsce, ale na Mazurach byłam tylko raz... Muszę kiedyś tam jeszcze wrócić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068871 przez Quake
Ja pewnie pojadę w góry, może spędzę też nieco czasu we Wrocławiu... zobaczy się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069091 przez zofialipska
Ja nigdy nie biore urlopu w okresie wakacyjnym - jest wtedy dwa razy drożej i trzy razy więcej turystów niż o innej porze roku. Przeważnie na urlop wybieram się w maju lub w październiku. Zarówno w okresie wiosennym, jak i jesiennym, polecam Kraków. Niedawno stamtąd wróciłam. Przepiękne miasto, które warto zwiedzić. Ja wybrałam się na dwie wycieczki z przewodnikiem po Krakowie krakkos.pl/ , ale zwiedzałam tez na własną rękę - bardzo polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069102 przez askamazia
Ja na tegoroczne wakacje zabralam męża na tygodniowy wypad do Barcelony pod koniec sierpnia :) świetnie spędziliśmy czas - piękne miejsce, wspaniali ludzie. A co najważniejsze do samolotu mogłam spakować się właściwie do dwóch walizek, bo mąż paradował tylko w koszulce Barcelony którą kupiłam mu na 11teamsports kilka dni przed wyjazdem :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu - 4 lata 5 miesiąc temu #1069110 przez Andreaa
Wykupienie polisy na wakacje wcale nie jest głupie. Wielu podróżujących skupia się wyłącznie na kwestiach związanych z transportem, zakwaterowaniem czy zwiedzaniem, lekceważąc lub zupełnie zapominając o możliwych komplikacjach w trakcie wypoczynku. A takie rzeczy jak najbardziej mogą wystąpić i mogą nas bardzo dużo kosztować.... Polisa nas od takich sytuacji zabezpiecza.

Polecam zerknać sobie na portal konsumenta oraz poczytać sobie o ubezpieczeniach turystycznych.

Zwykle warto porównać sobie oferty wielu firm ubezpiczeniowych. I zwrócić uwagę przede wszystkim na wykluczenia z ubezpieczen www.portalkonsumenta.pl/wylaczenia-w-ube...-zycie-na-co-uwazac/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069135 przez Aralka
Dobrze jest tez wiedziec co robic w przypadku problemow z samolotem itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 miesiąc temu #1069143 przez Casandra
Aktualnie wiele się słyszy na temat większych biur podróży. Jakiś czas temu jedno z większych było zmuszone ogłosić swoją upadłość. Dla wielu klientów był to ogromny szok w szczególności dla tych bez żadnego dodatkowego ubezpieczenia lub braku środków na powrót we własnym zakresie. Czasami mam takie wrażenie, że chyba lepiej zorganizować sobie wakacje na własną rękę. Za pierwszym razem oczywiście warto przeczytać parę poradników na ten temat bądź podpytać bardziej doświadczone osoby w internecie. Natomiast trzeba mieć na uwadze, ze nawet największym liniom lotniczym może przytrafić się jakaś wpadka. W razie problemów musimy walczyć o swoje. Jeśli chodzi o ryanair odszkodowanie to cenne informacje jak się do tego zabrać można przeczytać tutaj - delayfix.com/linia-lotnicza/ryanair

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069274 przez Quake
Teraz to raczej ferie zimowe, ale zawsze jakoś ciekawie można spędzić czas, nawet z maluchami. Myślałyście kiedyś o przedszkolu narciarskim dla maluchów? Tutaj piszą o tym więcej: smyk24.pl/nauka-jazdy-na-nartach-to-nie-...dszkolu-narciarskim/ i zastanawiam się, czy rzeczywiście taka opcja jest dobra dla dzieci i mogłoby się spodobać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl