BezpiecznaCiaza112023

W co inwestować pieniądze?

5 lata 3 miesiąc temu #1068285 przez MałgorzataS
Już same te sformułowania nie brzmią bezpiecznie :D na walutach trzeba się jednak trochę znać to samo dotyczy innych instrumentów na giełdzie. Tutaj nigdy nie masz pewności co i jak będzie wyglądać.

Inwestycje w nieruchomości mają to do siebie, że ludzie zawsze będę kupować i wynajmować mieszkania bo muszą gdzieś mieszkać. Jest taka firma -> Mzuri CFI, która zajmuje się nieruchomościami, ich wynajmowaniem i inwestowanie. Bardzo polecam zajrzeć do nich na stronę, ponieważ publikują wiele cennych informacji o rynku nieruchomości, które pomagają podjąć decyzję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068434 przez Xenia98

MałgorzataS napisał: Już same te sformułowania nie brzmią bezpiecznie :D na walutach trzeba się jednak trochę znać to samo dotyczy innych instrumentów na giełdzie. Tutaj nigdy nie masz pewności co i jak będzie wyglądać.

Inwestycje w nieruchomości mają to do siebie, że ludzie zawsze będę kupować i wynajmować mieszkania bo muszą gdzieś mieszkać. Jest taka firma -> Mzuri CFI, która zajmuje się nieruchomościami, ich wynajmowaniem i inwestowanie. Bardzo polecam zajrzeć do nich na stronę, ponieważ publikują wiele cennych informacji o rynku nieruchomości, które pomagają podjąć decyzję.


Osobiście sama przejechałam się na walutach ale człowiek wtedy myślał, że jest bogiem i może wszystko a tu lipa ;) Miałaś jakieś doświadczenie z tym Mzuri CFI? Coś tam wiem ale szukam bezpiecznego partnera, który na dzień dobry nie da mi miliona dokumentów do podpisania! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068528 przez DigitalMother
Nie miałam z Mzuri CFI bezpośredniego kontaktu ale osoba z mojego otoczenia jest zadowolona ze współpracy. Sama się zastanawiam nad tego typu inwestycjami i szukam informacje, robię research.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 tydzień temu #1068594 przez MarlenaOstrowska
Macie bardzo fajne podejście, chociaż powiem Wam, że ja od kiedy mam w domu małe dziecko to inwestuje w dom-to skarbonka i inwestycja na całe życie. Kupuje różne sprzęty, które ułatwiają nam funkcjonowanie, ostatnio kupiłam odkurzacz- moje dziecko jest alergikiem, raczkującym więc naprawdę wybór był ciężki ale zdecydowaliśmy się na electrolux ergorapido allergy, idealnie się sprząta, ma tyle funkcji... więc to inwestycja w czysty dom i zdrowe dziecko! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068685 przez Quake
No cóż, możliwości jest wiele, ważne by jednak orientować się w tym jak inwestować bezpiecznie i z głową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068751 przez cremella
Crowdfunding jest popularny od jakiegoś czasu. To nic nowego, po prostu ktoś w końcu to sprecyzował i nazwał. Teraz wyrastają jak grzyby po deszczu firmy i spółki pomagające inwestować pieniądze na rynku nieruchomości osobom bez dużego kapitału i wiedzy w zamian za jakąś prowizję. To ma ogromny potencjał ale trzeba wybierać mądrze partnerów. Mzuri to firma która ma doświadczenie w branży nieruchomości i działa ogólnokrajowo, czyli jak ktoś chce inwestować w nieruchomość w innym rejonie PL niż mieszka, to może się do nich zgłosić. Większość innych tego typu firm/spółek działa lokalnie, teoretycznie lepiej znając rynek a z drugiej strony nie mają zwykle aż tak dużego doświadczenia jak firma działająca ogólnopolsko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068774 przez Aneta87
W siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068828 przez ewonme222
Polecam konto oszczędnościowe które obecnie jest najlepiej oprocentowane z innych kont oszczędnościowych. Jest to bezpieczny sposób na ulokowanie dużych kwot oszczędnościowych. bilgorajska.pl/aktualnosc,17919,0,0,0,Na...oszczednosciowe.html bardzo ważne jest żęby przed 16 grudnia zdążyć. Warunki oprocentowania są tylko dla nowych środków na koncie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068867 przez Quake
Byleby unikać wątpliwych i ryzykownych inwestycji, a niestety większość z nich taka jest. Widać to na przykładzie polisolokat, które miały przynieść zyski, a przyniosły ogromne straty klientom. Teraz wszyscy się zastanawiają czy warto i czy są bezpieczne, poczytajcie: fretuslegis.pl/co-to-sa-polisolokaty-czy...okaty-sa-bezpieczne/ bo w temacie warto się orientować i właściwie dotyczy to każdego rodzaju inwestycji. Trzeba mieć po prostu niezbędną wiedzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069089 przez zofialipska
Dobrym pomysłem może być zainwestowanie pieniędzy w jakiś dobrze rokujący biznes. Trzeba wybrać taką branżę / produkt, który jest niszowy i na czasie - zarówno dziś jak i w przyszłości. Moim zdaniem obecnie tyle mówi sie o zanieczyszczeniach i ochronie środowiska, że można z powodzeniem założyć firmę produkującą np opakowania z Epp, thermoboxy. EPP jest materiałe przyjaznym dla środowiska i coraz więcej firm szuka tego typu rozwiązań. Na stronie producenta można znaleźć ciekawe pomysły eppgroup.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu - 4 lata 5 miesiąc temu #1069093 przez weraxo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 miesiąc temu #1069163 przez misiu
Ja przede wszystkim zaczęłam odkładać pieniądze, bo do tej pory żyłam tylko tak na bieżąco. A na czarną godzinę nic. Dla mnie na ten moment to najlepszy sposób inwestowania, bo wcale nie mam za dużo tej kasy. Ale gdybym miała więcej, to chyba dobrą inwestycją jest mieszkanie albo ziemia, bo to zawsze jest w cenie i tak szybko i trwale nie traci na wartości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 miesiąc temu #1069169 przez Dolores
We wlasny rozwoj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 miesiąc temu #1069196 przez norinka
Praca w Internecie ma sens, w dzisiejszych czasach możesz zarobić dużo pieniędzy. To niesamowita inwestycja, moim zdaniem, sprawdź oficjalne recenzje platformy transakcyjnej, nad którą pracuję: www.instaforex.com/reviews_forex_traders

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069330 przez Quake
Żeby inwestować, najpierw trzeba mieć z czego, a niestety dużym problemem ludzi jest niezrównoważone zarządzanie finansami, nie dość, że nie da się tak oszczędzać, to jeszcze dodatkowo wiele się marnuje. Jeżeli chcecie wiedzieć, jak temu zaradzić, radzę poczytać: hotmoney.pl/oszczedzanie-to-takze-niemar...radu-wody-pieniedzy/ może się okazać, że po pewnym czasie pieniądze się o dziwo znajda, a wtedy można myśleć, co dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl