BezpiecznaCiaza112023

Czy warto wynajmować kamerzystę na wesele?

6 lata 2 miesiąc temu #1066660 przez elegancka
Znalazłam ciekawą bazę kamerzystów na stronie www.filmy-wesele.pl/ , jednak zastanawiam się czy warto. Z jednej strony film z wesela to ciekawa pamiątka, z drugiej to kolejny koszt, który należy doliczyć do wszystkich weselnych wydatków. Jak sądzicie, warto?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066676 przez Laurka
Mam wrażenie, że coraz rzadziej wynajmuje się kamerzystę na wesela, długie filmy przeszły już do lamusa. Chyba, że kamerzysta potrafi zrobić ciekawy reportaż, niezbyt długi, wtedy można to przemyśleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066677 przez poloznapani
Dla mnie kamerzysta jest zbędny. Pomysł teledysków ślubnych jedynie mi się podoba. No ale nagrywanie całego wesela nie ma sensu. Obejrzy się to raz lub dwa. Po co, kiedy można zrobić relacje i zamieścić tylko najlepsze momenty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066697 przez olisia
Ja u siebie nie będę miała kamerzysty. Zdecydowanie wolę zainwestować w fotografa i w fajną sesję niż w film, którego i tak pewnie nigdy nie obejrzę, bo nie lubię oglądać tego typu nagrań.
Ale rozumiem też osoby, które muszą mieć kamerzystę, bo uważają, ze to jest jedyna słuszna i idealna pamiątka ze ślubu i wesela :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066707 przez Wietrzyca
Jeśli stworzy fajny teledysk, który przede wszystkim będzie krótki, to może ok. Ale uwierz, że NIKT nie będzie chciał oglądać 3h filmu z Waszego wesela poza Wami.
My mieliśmy możliwość dostania usługi kamerzysty w prezencie ślubnym i odmówiliśmy. Nie chcieliśmy, żeby się plątał, krępował ludzi, dla nas to żadna pamiątka.
Dużo fajniejszą pamiątka są zdjęcia, które sobie nieraz do winka wieczorem wyciągnięcie :) lepiej zainwestować w dobrego fotografa, plus np fotobudka i ładna księga gości do wklejania zdjęć od gości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066725 przez kate_87
Według mnie warto, bo teraz robią zupełnie inne filmy, niż kiedyś, nie takie taśmociągi na 8 godzin bez montażu, tylko teledyski ślubne, zabawne, dobrze zrobione, że się człowiek nie nudzi jak ogląda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066733 przez reginka
Teraz każda para młodych decyduje się na krótki teledysk z wesela. Bardziej skupiają $ na sesji zdjęciowej.

mm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066749 przez poloznapani
Jak dla mnie lepiej skupić się na pięknych zdjęciach a nie na nagrywaniu całego wesela.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 tygodni temu #1066809 przez marika
ale to, że teledysk ślubny jest krótki, nie oznacza, że wydają mało $. Przecież kamerzysta, żeby go zmontować i tak musi być z parą młodą przez cały dzień slubu i wesela, a nieraz nagrywają też coś przed, jakieś podziękowania dla gości czy coś, więc to na pewno mało nie kosztuje. aczkolwiek efekt jest fajny :) ja bym brała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 tydzień temu #1066858 przez mała69
Moim zdaniem nie warto. W ostatnim czasie byłam na pięciu weselach. Na każdym była profesjonalna ekipa która robiła zdjęcia i kręciła film. Z żadnego nowożeńcy nie zdecydowali się by za niego zapłacić. Być może było drogo, a być może wystarczyły te które robili goście weselni. Praktycznie wystarczy je wszystkie obrobić, zmontować i mamy gotowy filmik z wesela. Do obróbki też nie musimy brać montażystę. Obróbka zdjęć nie jest taka trudna. Tego każdy może się nauczyć. Wystarczy o tym poczytać. Na blogu lifestylowym Inside Your Life jest artykuł o tym jak edytować zdjęcia www.insideyourlife.pl/2018/04/jak-edytow...ecia-podstawowe.html . Nie jest to takie trudne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 5 miesiąc temu #1070419 przez Weronica
Trudno nie zgodzić się z tym co piszecie. W dzisiejszych czasach pary stawiają na wysoki standard samego wesela. Na miejscu musi być oczywiście fotograf oraz kamerzysta bo w innym wypadku nie miałoby to sensu. Swoją drogą to sama organizacja wesela może przyspożyć wielu wyzwań jeśli nie mamy planu działania. Przydatna w tym celu będzie aplikacja organizer ślubny - www.weselezklasa.pl/poradnik/planer-slubny-organizer-slubny/ Patrząc po recenzjach użytkowników to jest jedno z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku. Z pewnością zaoszczędzimy wiele stresu korzystając z niej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 1 tydzień temu #1070782 przez tessa
My mieliśmy i jestem z tego bardzo zadowolona. Film to zupełnie inne wspomnienia niż zdjęcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl