BezpiecznaCiaza112023

Dekoracje do pokoju

5 lata 6 miesiąc temu #1067976 przez nestera
Jakie macie pomysły na dekoracje do pokoju?

Jest biały, meble również białe. Ale jest jednocześnie jakiś smutny i zastanawiam się nad kolorkiem. Jakieś pomysły? :)

Może macie swoją drogą pomysły na udekorowanie okna?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067982 przez ulke
Ja dopiero niedawno zamówiłam sobie do pokoju dekoracje okienne. Wcześniej ich nie miałam ponieważ sądziłam,ze nie jest to mi takie potrzebne. I wiecie co? Bardzo się myliłam. Powiem Wam , że odpowiednio dobrana zasłona albo firana potrafi praktycznie całkowicie odmienić charakter pomieszczenia.
Sama kupowałam w Villa Decor.
bo zależało mi na stylu prowansalskim, w którym zresztą mam całe mieszkanie. W pokoju wiszą u mnie na przykład takie romantyczne zasłonki:.

Polecam zajrzec sobie na ich blog bo znajdziesz tam bardzo wiele inspiracji dotyczących wystroju wnetrza. www.villadecor.pl/blog

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068712 przez Quake
To chyba raczej indywidualny wybór, a ciężko coś doradzić nie wiedzą jak pokój wygląda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068723 przez Monia022
Jeśli jest "biały i smutny" to dodałabym jakieś kolorowe dodatki, żeby go nieco ożywić. Np błękitne podkładki, obrusy czy narzuty na wersalkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 miesiąc temu #1069153 przez bunia76
Ja mam nadzieję na nieco świeżości w domu gdyż planujemy z mężem kupić wreszcie łóżko do sypialni. Wiem, aż wstyd sie przyznać ale po wprowadzeniu uciekły nam gdzieś środki przeznaczone na ten cel i został sam materac. Teraz sytuacja się poprawiła a do tego atrakcyjne ceny na łóżka tapicerowane mks-meble.pl/lozka-tapicerowane-c-8_56_148.html skłoniły mnie do zakupu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069453 przez mariakusasyk
Popieram, zdecydowanie . Skoro biały to trzeba ożywić kolorowymi dodatkami. Np. kolorowe pudełka do przechowywania drobiazgów, ładne oświetlenie ( do pokoju dziewczynki - jestem absolutnie zakochana w tej lampce lampy24.net/produkt/oswietlenie-dzieciec...zowa-zwis--2371.html - delikatna i piękna), niestety mam chłopca wiec szukam innej inspiracji. Dodałabym jeszcze jakąś ozdobę na ścianę. Ostatnio widziałam gdzieś w internecie piękną naklejkę albo rysunek elfa i drzewa! Przecudownie to wyglądało. No to kwestia gustu! Każdy ma swój. Ja bym stawiała na ożywienie kolorowymi dodatkami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069455 przez Quake
W sieci można znaleźć teraz niezwykle dużo ciekawych dekoracji, warto poszperać w sklepach internetowych, nawet tych popularnych sieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071860 przez KarolineCZ
A co powiecie na przykład na kwietnik do pokoju? Uważam, że taki metalowy kwietnik to bardzo designerskie rozwiązanie: https://admix.pl/kwietnik-metalowy-zloty-60cm-50cm-40cm . Myślę, że Wam także spodoba się taki kwietnik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 miesiąc 4 tygodni temu - 11 miesiąc 4 tygodni temu #1080111 przez behiv
To świetne pytanie. Spróbuję ci w tym pomóc. Warto zajrzeć na stronę malwy zdjęcia pl.depositphotos.com/stock-photos/malwy.html , gdzie znajdziesz wiele wysokiej jakości zdjęć, które możesz wykorzystać w aranżacji swojego pokoju. Robiłem to wiele razy, więc z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że to jest właśnie to, czego szukasz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 miesiąc 1 tydzień temu #1080152 przez golden
Ciekawym pomysłem na dekoracje do pokoju mogą być ręcznie wykonane elementy. Na przykład, szydełkowane poduszki czy haftowane obrazy mogą dodać wnętrzu unikalnego charakteru. Jeżeli ciekawią Was takie projekty, to na stronie niteczka.pl/ znajdziecie wiele materiałów i narzędzi do tworzenia własnych dekoracji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl